Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hol lehet cukormentes szójatejet kapni, és mennyibe kerül? fórum

Hol lehet cukormentes szójatejet kapni, és mennyibe kerül? (beszélgetős fórum)


8. K171 (válaszként erre: 5. - Holly)
2010. márc. 9. 16:35

Talaltam 2 linket is, ahonnan megrendelheto:


[link]


[link]

7. K171
2010. márc. 9. 16:33

Hasonlo szituacioban voltam/ vagyok, ugyhogy aterzem a helyzetedet! :) Itthon egyetlen cukor- es teljesen chmentes szojatejet lehet kapni, a pirosdobozos Alpro markajut, amit amugy fozeshez ajanlanak... ez 370 Ft a Herbahazban.

A szojatekeszito gepet en is nezegettem mar, 25000 Ft korul kaphato!

6. Panni58 (válaszként erre: 1. - Holly)
2010. márc. 9. 15:34
A nagyobb áruházakban mindenütt lehet kapni, de sokkal drágábban. Márkától függően 400-650 Ft között, sajnos...
5. Holly (válaszként erre: 4. - Gabikka)
2008. dec. 13. 23:38

Szia,

hol lehet szerinted ilyen gépet kapni?

Köszi előre is :)

2008. dec. 12. 10:51
A Szojatej nem tartalmaz cokrot,nulla koleszterol,ha minden nap hasznalod erdemes venni egy szojetej gepet,igy minden nap friss tejet iszol,egy cseszenyi szoja babbol,beaztatva a gep kb.20 perc alatt keszit 1 liter tejet,picit furcsa izu,de egy par csepp citrom vagy egyeb segit rajta,nagyon nagyon egeszseges.
3. unax
2008. dec. 12. 10:35

Szia!

A Sparban biztosan van, lehet, hogy a Tescoban is, azt nem tudom. De a Sparban olyan 400 Ft körül van literje. Viszont lehet kapni gyógynövényboltokban is, pl Bp-en, a Hungárián, a Herbaházban. Üdv!

2. 'szti (válaszként erre: 1. - Holly)
2008. dec. 12. 10:35
Intersparban láttam szójatejet, de se az árát, se a cukortartalmát nem tudom sajna
2008. dec. 12. 10:32

Sziasztok,

Angliában élek, és itt cukor mentes szója tejet iszom, ch kb. 0,8/100 ml. Itt a LIDL-ben veszem, de most voltam otthon, és a magyoarországi LIDL-ben nem találtam. Márciusban költözöm haza, és szeretném továbbra is ezt inni tej helyett. Nálunk kb. 160 forintba kerül egy liter, olcsóbb mint a tej. Ha valaki iszik közületek ilyet, vagy tudja hol lehet kapni és mennyiért, nagy segítség lenne :)

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook