Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet Budapesten combplasztikai műtéthez, kompressziós nadrágot kapni? fórum

Hol lehet Budapesten combplasztikai műtéthez, kompressziós nadrágot kapni? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 15. 12:35
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.Most jöttem a Dokimtól,hétfön műtét 100%,ha nem kapok be valami infulenzát.Ma vagy holnap el kell intéznem a gatyót.Nagy valószinűséggel a planmed féle lesz.Brutális áron van .De várom még az esetleges hozzászoló segítséget.Ha valaki tudna olcsóbb kivitalben ilyen kompressziós nadrágot,ami derékban nyitható és lábközött nyitott,azt nagyon megköszönném.Mindenkinek szép napot.
2012. febr. 14. 22:35

Gyógyászati segédeszközök boltjában kellene keresni.

Sok szerencsét kívánok a műtéthez és a beszerzéshez!

11. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - Tapsifül)
2012. febr. 14. 22:15

Én vettem hasonló kompressziós nadrágot, amit a nyirokkeringésre célszerű hordani.

Nem olcsó, de ha kell.

2012. febr. 14. 22:11
Köszi.A párom mondja,hogy a Kálvin térnél tényleg látott egy üzletet,ahol ilyen alakformálós cuccok voltak.Ez nincs is tölem messze ,arra lakom.
2012. febr. 14. 21:53

A Kálvin térnél van egy bolt, ott biztos van.

Vagy az Üllői úton vagy a Baross utcában, ha jól emlékszek, akkor az Aegon székház mellett van 1-2 kapualjra.

2012. febr. 14. 21:37

Köszönöm a gyors eddigi válaszotokat.Sajnos nem sok idöm van beszerezni ezt a nadrágot ,mert ma kaptam az idöpontot ,és hétfön műtenek.A dokim a Panmedet mondta mint forgalmazót,de próbálok tudakolózni,hogy máshol esetleg kaphatnék,más gyártótól,forgalmazótol.



Iloverunning:Jelentös fogyásom következtében ( több mint 50 kg),van szükségem a combom plasztikázására.Az összel már hasplasztikám volt,most a combon van a sor.Nagyon csúnya és megereszkedett a böröm,és ezért a lógó felesleges bört eltávolítják.

7. 902929e538 (válaszként erre: 6. - 902929e538)
2012. febr. 14. 21:30
bocsi, ez nem bolt...az enyém Budáról volt teljesen biztos, mert lejtős utcácskában vettük, de a doki mondta meg, hova kell menni érte
2012. febr. 14. 21:28

próbáld itt...

....://plasztikacenter.hu/hun/zsirleszivas.php

http-vel kezd

2012. febr. 14. 21:21
Bocsánat: Thuasne
4. 4f5fe0204f (válaszként erre: 2. - Tapsifül)
2012. febr. 14. 21:18

Szia!

Hát, nem tudom, hogy kapsz-e ilyet használtan, mivel szerintem mindenkinek más a körmérete a testrészeinek.

A kislányomnak bőrátültetés után kellett egy évig hordania, de egyedileg gyártották az ő méretére, mert nem mindegy a kompresszió erőssége sem.

A Thausne gyógyászati segédeszközgyártónál készítették.

3. iloverunning (válaszként erre: 2. - Tapsifül)
2012. febr. 14. 21:17
Azt nem tudom hol lehet, de nagyon érdekel, mit tartalmaz egy combplasztika.
2012. febr. 14. 21:13
Combplasztika elött állok,szertnék segítséget kérni abban ,hogy hol tudnám Budapesten megvenni .A dokim azt mondta,hogy derékban nyitható (tépözáras?),lábközött pedig nyitott legyen.Esetleg ha valakinak van egy felesleges ilyen nadrágja (mert már túl van egy ilyen műtéten), és Budapesten lakiki,akkor én szívesen átvenném.Köszönöm
2012. febr. 14. 21:07
Hol lehet Budapesten combplasztikai műtéthez, kompressziós nadrágot kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook