Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol lehet Budapesten a bérlethez kis képeket csináltatni? fórum

Hol lehet Budapesten a bérlethez kis képeket csináltatni? (tudásbázis kérdés)

2015. ápr. 20. 10:29
bérletszelvény érvényes bármilyen fényképes igazolvánnyal is, személyi ig, jogosítvány, diákigazolvány stb... annyi, hogy annak az azonosítószámát kell ráíratni a bkv bérletre.
2015. ápr. 20. 10:05

Egyszerűbb és jóval olcsóbb, ha lefotóznak otthon, akár telóval, ráteszitek egy pendrivera, beviszed egy papír írószerboltba, és fénykép papírra kinyomtatják neked igazolványképként, méretben is, amennyi ráfér egy fénykép papírra. Bérletre tökéletes.

Asszem 250 forintot fizettem így hat darab igazolvány képért. igaz, aztán eszembe jutott, hogy itt a nyomtató, meg a fotópapír is, szóval itthon is meg tudtam volna oldani..ehh..:D

2015. ápr. 20. 09:56
Szerintem inkább kérdezd meg, hogy kell-e csináltatni, mert a legtöbb helyen már elfogadnak bármilyen fényképes igazolványt.
2015. ápr. 20. 09:50

Sziasztok

hol lehet a bérlethez azokat a kis képeket megcsináltatni? olyan beülős hely, ahol 4db kis képet adnak ki. Merre van ilyen Pesten? köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook