Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol kapható FÉM, 50-100 cm-es cipőkanál? fórum

Hol kapható FÉM, 50-100 cm-es cipőkanál? (tudásbázis kérdés)

2009. júl. 26. 13:27
de a piacon is megnézheted, a bátyám ott vett.
6. syria (válaszként erre: 5. - Tina68)
2007. nov. 30. 08:11
Szuper volt az ötlet, köszönöm! Nem a rugósat vettem, hanem az áhított 50 cm-es fémet, ami mellé a 859 Ft-ért adtak egy hagyományos kicsit is! Összesen 3 volt, elhoztam mindet. A legjobb az egészben, hogy naponta kétszer haladok el az üzlet előtt, tehát még messzire sem kellett mennem érte. A naplómban megtekinthető a szerzemény, amivel biztosan nagy örömöket fogok okozni.
2007. nov. 29. 14:35
A Deichmannban van kb.60 cm hosszúságú rugós végű fém cipőkanál, ha jól emlékszem 1390 Ft-ért.
2007. nov. 29. 13:42

Sokszor próbálkoztam a felsorolt helyeken, de csak MŰANYAG, FA, CSONT alapanyagúakat találtam. Azok nem jók, mert csúsznak, elhajlanak, eltörnek, stb.

Annak idején, amikor vettem (nem emlékszem rá hol, olyan régen volt), nem gondoltam, hogy az idő múlásával mekkorát nő az értéke. Szinte mindenkinek, aki cipőt vált nálam, csorog a nyála, amikor odaadom a méretes darabot.

Amikor valakinél megláttam egy 1 MÉTER hosszú FÉM cipőkanalat, azonnal megkérdeztem, hol lehet ilyet szerezni, de a válasz térben is és időben is messze eső lelőhelyet tartalmazott.

Mindent elkövetnék, hogy hozzájussak az áhított tárgyhoz. Használt is érdekel!

2007. nov. 29. 13:14
cipőboltban próbáltad már? (a nagyobb üzletekben vannak mindenféle cipővel kapcsolatos kiegészítők)
2007. nov. 29. 13:14
Vegyi és háztartási boltokban, drogériában, és cipőkellékes boltban.
2007. nov. 29. 13:12
Hol kapható FÉM, 50-100 cm-es cipőkanál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook