Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hol kaphatnék Budapesten fiúnak jó minőségű ünneplő nadrágot? fórum

Hol kaphatnék Budapesten fiúnak jó minőségű ünneplő nadrágot? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 21. 07:09
Turiban is találsz szerintem jót....vagy használtan bárhonnan olcsón....
10. tamtamano (válaszként erre: 6. - Mkjudit)
2014. aug. 20. 22:41
Akkor meg bőszen elég a " nem tetszik az anyaga " típusú gagyi nadrág.. ünnepély után az első dolga lesz levenni...és a táskába gyűrni...:)
2014. aug. 20. 22:32
Felesleges pénzkidobás a drága nadrág,főleg ha növő félben van.Megveszed ősszel,télen meg simán kinövi.A vatera és társai tele vannak különböző ruhákkal.Vegyél ott inkább.Más sem használja agyon,hiszen egy évben összesen talán 5-ször van rajtuk.
2014. aug. 20. 20:44
Én most a Zara kidsben vettem sötétkék vászonnadrágot a Kisfiamnak. Inggel szerintem az tökéletes ünnepélyre. És ezt máskor is fel tudja venni.
7. Guruljka (válaszként erre: 3. - Tamtamano)
2014. aug. 20. 20:33
Teljesen egyetértek. Elég egy olcsó, főleg ha az évszakokat is nézed. A télen szövet kell, de az az évnyitóra még megfőzi a gyereket.
6. mkjudit (válaszként erre: 5. - Tamtamano)
2014. aug. 20. 19:21
Eddig fekete farmert adtam rá, vagy olyan több zsebes fekete nadrágot, de most kifejezetten kérte a suli, hogy ne farmert!!
5. tamtamano (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2014. aug. 20. 19:17
Megértem, de hidd el, tapasztalat, utáááálni fogja ... a végén már farmerben fog ünnepekre járni... :)
4. mkjudit (válaszként erre: 3. - Tamtamano)
2014. aug. 20. 19:12
igazad van, de annyira nem akarózik azt venni....
2014. aug. 20. 19:06
Ok, értem én, hogy nem tetszik az anyaga, de gondolj bele, hányszor fogja felvenni az a gyere / alapból utálni fogja / max egy évben 4x-er fogja felvenni, ergo egy év alatt na jó, kettő alatt ki is növi.. minek kell a drága nadrág?
2014. aug. 20. 19:02
Mindenütt gabardinból varrt nadrágot találok, amit nem szeretnék megvenni, hol találhatnék gyapjú vagy más jobb minőségű nadrágot a kisfiamnak?
2014. aug. 20. 19:00
Hol kaphatnék Budapesten fiúnak jó minőségű ünneplő nadrágot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook