Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol és hogyan tudnám megváltoztatni a nevemet? Hova kell fordulni ehhez? fórum

Hol és hogyan tudnám megváltoztatni a nevemet? Hova kell fordulni ehhez? (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 14. 13:57
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2012. jún. 14. 13:07
Az anyakönyvvezető ott csücsül az okmányirodában... Valóban az ő irodájába fognak küldeni...
2012. jún. 14. 13:02

Anyakönyvvezetőnél kell kérni.


Itt találsz leírást jogszabályi vonatkozással együtt:

[link]

3. eec2089081 (válaszként erre: 1. - Fairy Groom)
2012. jún. 14. 13:02
Szia! Én átestem rajta... Okmány irodába kell bemenni, ott kell igényelni, kitöltetnek veled egy lapot miért szeretnéd és mire akarod változtatni, nekem pár héten belül megjött az engedély! Új születési anyakönyvi kivonatot, névváltoztatási okiratot kapsz, le kell cserélned az irataidat... Az egész kb 15 ezerből megvolt pár éve...
2012. jún. 14. 13:00
Szia. Meg lehet változtatni. Fordulj a születési helyed szerinti anyakönyvvezetőhöz. A lakhelyed szerintihez is mehetsz, de gyorsabb, ha oda mész, ahol születtél.
2012. jún. 14. 12:57

Üdv!

Az érdekelne, hogy hol és hogyan tudnám megváltoztatni a nevemet? Hova kell fordulni ehhez? Valamint hogy mind a kettő nevet (vezeték és keresztnevet) meg lehet e változtatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook