Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol érdemes tablethez bőr tokot venni, lehetőleg olcsón? :D Annyi féle van.. :S fórum

Hol érdemes tablethez bőr tokot venni, lehetőleg olcsón? :D Annyi féle van.. :S (tudásbázis kérdés)

2013. szept. 11. 19:47

Köszi a segítséget!

7"-os a tablet, szóval nem nagy. Igazából a bőr léte nem feltétlen kitétel, csak gondoltam az tartósabb. :)

Vidéki lévén sajna elég korlátozottak a lehetőségeim, főleg a webshopokra tudok támaszkodni - az meg azért lutri :S

2013. szept. 11. 18:27

A bőr tok tablethez sem olcsó...nem mindegy a méret(8-10-11 coll),aztán a praktikusság,zárhatóság, esztétikum...

Esetleg műbőr, vagy viszonylag barátságos műszálas szövet tépőzárral 700.-Ft-ért.

Bementem a budaörsi osanba, volt vagy tízféle változat...jobbnál-jobbak...

Na persze a legolcsóbbat vettem 700-ért, mert baromi praktikus, és egyszerű...ja, nem bőr 6000.-ért...


a tabletem 150e volt, lehet, hogy dukálna neki egy drága tok...eddig nem neheztelt.


A kérdésedre nem válaszoltam ugyan, de némi támpont..

2013. szept. 11. 14:57
Mindenképpen olyan helyen ahol bele tudod próbálni...láttam már érdekességeket! ;D
2013. szept. 11. 14:06
Hol érdemes tablethez bőr tokot venni, lehetőleg olcsón? :D Annyi féle van.. :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook