Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol érdemes "Szakdolgozat gépelést vállalok" hirdetést feladnom az interneten? fórum

Hol érdemes "Szakdolgozat gépelést vállalok" hirdetést feladnom az interneten? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 30. 07:59

szerinted van még olyan, hogy a szakdolgozatát valaki nem saját maga írja?

már középiskolában is elektronikusan kell beadni a házit

13. d11354fb1f (válaszként erre: 8. - Elfelejtett jelszó)
2010. ápr. 30. 09:02
ez nem így van. Általában a meló mellett tanulókkeresnek meg. amúgy már 2szer írtammáshelyettis szakdogát... szerencsére ezzel is megkeresnek:D Az jobb lóvé legalább, bár több időt is vesz igénybe:)
2010. ápr. 30. 09:00

Szia!


Érdemes, én is vállalom. Már rengetegszer csináltam, általában olyanoknak akik levelezőre, vagy estire járnak, és a meló mellett nincs idejük. Mivel vakon gépelek, nekem rövid idő alatt megvan, és olcsón vállalom, így sokan jelentkeznek. Remélem ez így lesz továbbra is:)

2009. dec. 6. 12:22
köszi a válaszokat!:)
2009. dec. 6. 10:02
A neten diákportálokon hirdetnék, már ahol lehet (bár szerintem ezeknek borsos áruk van) fősulik-egyetemek auláiban kiplakátolva, könyvtárakban, esetleg lenne saját honlapom is.
2009. dec. 6. 09:59
Én inkább a megíráshoz kérnék segítséget. Na azért fizetnék is :)
2009. dec. 6. 09:58
És arra van idő amire az ember szeretné. Ha az egyetemisták inkább elmennek bulizni mint leülnének begépelni akkor magukra vessenek! Mindennek megvan a maga helye és ideje.
7. Noncsi18 (válaszként erre: 6. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 6. 09:47
Nekem sincs :D:D
6. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 5. - Noncsi18)
2009. dec. 6. 09:43
Én imádok gépelni, nincs az az oldalszám ami gondot jelentene
5. Noncsi18 (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2009. dec. 6. 09:31

Én is tudok gyors és gépírni, de azért nem mindenki van ám így vele!!!


És azért több 10 oldalt begépelni!!!

Vagy van aki inkább kifizeti, mert nincs ideje!!!


Szerintem is jó ötlet, hogy egyetemeken hirdess!

Én feladnám az expresszre is!

2009. dec. 6. 09:27
De ha mégis feladod, akkor úgy írd, hogy szakdolgozat-gépelést, vagy szakdolgozat gépelését.
2009. dec. 6. 09:21
szeritnem főiskolákon, egyetemeken rakj ki inkább hirdetést a hirdetőtáblákra.
2009. dec. 6. 09:20
Szerintem sehol, úgyse jelentkezne a kutya se. Esetleg ha megírod helyettem!! Begépelni mindenki be tudja kösz gyorsgépírói végzettségem (is) van.
2009. dec. 6. 09:18
Hol érdemes "Szakdolgozat gépelést vállalok" hirdetést feladnom az interneten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook