Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol érdemes mobilt venni? fórum

Hol érdemes mobilt venni? (beszélgetős fórum)


9. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2014. szept. 4. 16:38
Legjobb a szolgáltatónál, de ha ez nem megy, figyeld az Emag.hu akcióit.
8. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Minden név foglalt)
2014. szept. 4. 10:09
Az Extreme Digital honlapját nézd meg,ott vannak kártyafüggetlen telefonok,hitelre.
7. andi6020 (válaszként erre: 4. - Minden név foglalt)
2014. szept. 3. 20:55
Pont így vagyok én is. Ha hozok ki telefont, megemelik a havidíjamat. Nem éri meg tőlük venni.
2014. szept. 3. 20:33

Nekem is volt hűségem a díjcsomagra, de azt mondták, hogy ha most ráhosszabbítok, akkor megkapom a telefont minden további nélkül. Esetleg érdeklődj rá a vodánál, hogy ha a jelenlegit bevállalod mostantól további 1-2 évre, akkor sem kaphatsz egy kifutót?

Én ráadásul nem is gagyi telefont vettem, hanem egy Xperiát. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Biztos van a vodánál is megoldás, csak készséges ügyintézőt kell kifogni. :)

2014. szept. 3. 20:32
xxl gsm
4. minden név foglalt (válaszként erre: 3. - 0433c4fc5f)
2014. szept. 3. 20:27

Én a vodafone-nál vagyok már 8 éve előfizető, de mivel az előfizetéssel vásároltam 2 év hűséggel felefont, és azt most eltörtem, nem igazán tudok ott másikat vásárolni, akár milyen aranykártyás vagyok már én is.

Teljesen elégedett vagyok egyébként a vodafone-nal, de ez egy kicsit mellbevágott hogy majd csak ha letelik a hűség akkor vásárolhatok másik telefont. Megjavitani csak jó pénzért javitják a telefont, mivel biztositást nem kötöttem rá.

:((

2014. szept. 3. 20:19
Nekem a telekomnál van előfizetésem, de mivel régi ügyfelük vagyok, így elértem már az aranykártyás szintet. Bementem hozzájuk, megkérdeztem, erre mit tudnak ajánlani. Regisztráltam, és a weboldalukon a telefonszámommal be tudtam lépni. Onnan a webshopból vettem egy kifutó okostelót akciósan, 12 havi kamatmentes részletre, 0 Ft kezdővel. Előfizetésem maradt a régi.
2014. szept. 3. 20:13
Media Markt?
2014. szept. 3. 20:11

Sziasztok!

Hol érdemes mobil telefont vásárolni? Valami jobbat szeretnék, és mivel azok drágák igy részletfizetésre gondoltam.

Előfizetés van a nevemen és most úgy nem tudok vásárolni. Mit tanácsoltok? Hová menjek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook