Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hol állíthatom be a laptopon azt, hogy a touchpadon dobbantásra nyisson meg ablakot a gép? fórum

Hol állíthatom be a laptopon azt, hogy a touchpadon dobbantásra nyisson meg ablakot a gép? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 3. 09:17
Nincs mit! Neked is szép napot! :)
14. Nívea
2011. szept. 3. 09:12

Igen, működik. Köszi! Köszi!

Szép napot!

2011. szept. 3. 09:06
Nagyszerű! Az enable az engedélyezni, a tapping meg a dobbantás. :)
2011. szept. 3. 09:05

A click lock arra jó hogy úgy tudsz kijelölni, hogy nem kell a bal oldali gombot lenyomni. Szerintem nem egy szerencsés opció.

Olyat látsz, hogy "enable device", vagy "enable touchpad"? Ki kellene hogy legyen jelölve. Illetve ha olyan van, hogy disable touchpad, az ne legyen kijelölve.

11. Nívea
2011. szept. 3. 09:02
Köszi szépen! :)
10. Nívea
2011. szept. 3. 09:02
Azt hiszem megtaláltam, de magamtól ezt nem gondoltam volna. Enable tapping. Kipipáltam, aztán alkalmaztam. Egyenlőre működik. De hogy ledugták ezt is.
2011. szept. 3. 08:59
Olyan van, hogy "Turn on Click Lock" De nem tudom mi ez :D
2011. szept. 3. 08:58
Mindjárt megnézem, mert valami lehet, hogy volt, csak nem mertem állítani rajta. Pillanat.
2011. szept. 3. 08:56
Pedig én is pont azt akartam javasolni. Vezérlőpult, egér, touchpad settings, "tap to click" vagy "double-tap to click" legyen kipipálva / aktiválva. Látsz ilyen opciót?
2011. szept. 3. 08:52

Nem tudom, elvileg működik. Ezt most kaptam a munkahelyemen, a többeknek úgy működik, csak nekem nem. Ezt valahol lehet állítani, de nem tudjuk hol. Az egérnél nem mertem állítani semmit sem a vezérlőpultban, mert angolul ír ki sok mindent, én meg csak németül tudok.

Windows xp van rajta, ha jól emlékszem. Még csak 2 napja van meg.

2011. szept. 3. 08:50
Hát... csak annyit, hogy Albacomp
2011. szept. 3. 08:49
Illetve még azt is írd meg, hogy milyen operációs rendszer van e gépen, valamint, hogy ez soha sem működött ezen a gépen, vagy csak most.
2011. szept. 3. 08:44
A laptop pontos típusát meg tudnád mondani?
2011. szept. 3. 08:41

Az a problémám, hogy az egérhez hasonlóan, a bal gomb megnyomásával tudok megnyitni ablakokat, vagy rákattintani ikonokra vagy bármire. Az előző laptopomon pedig ha kétszer dobbantottam az ujjammal a touchpadra, akkor nyitott meg mindent. Nekem ez így nagyon szokatlan és rossz. De nem találom, hogy hol lehetne átállítani. És nincs sok időm, türelmem keresgélni.

Tud segíteni valaki?

Előre is köszi!

2011. szept. 3. 08:39
Tud valaki segíteni, hogy hol állíthatom be a laptopon azt, hogy a touchpadon dobbantásra nyisson meg ablakot a gép?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook