Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan/mivel lehet rendbe hozni a töredezett körmöket? fórum

Hogyan/mivel lehet rendbe hozni a töredezett körmöket? (tudásbázis kérdés)


2017. júl. 4. 20:54

Egy késhegynyi élesztőt fogyassz min. egy hónapig. Az eredmény magáért beszél (tapasztalat).

A házi pakolások is segíthetnek a körmök töredezettségének megszüntetésében. Dörzsölj a körmödre narancsot vagy citromot, amik ráadásul még fehérítenek is. Ezen kívül hetente kétszer néhány percre áztasd az ujjaid végét oliva- vagy búzacsíra olajba.

13. kanada
2017. júl. 4. 18:28
Mindenkinek köszönöm a segítséget!:)
12. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Kanada)
2017. júl. 1. 16:11
Olìvaolajos kézfürdő (olívaolaj kistálkában, picit melegít, áztatod benne fél órát). Belsőleg glutammin. Ez fehérjeporokban van, nagyon gyorsan nő tőle a haj is.
2017. júl. 1. 16:01

Vitaminokat bárhol beszerezhetsz.

De ha ilyen egészségügyi problémákkal küzdesz, akkor beszéld meg a háziorvosoddal, mielőtt bármit is elkezdesz szedni!

Ő majd elküld laborvizsgálatra, és megtudjátok, hogy mi alacsony és mi hiányzik a szervezetedből.


Fórumos bejegyzések útján ne kezeld magad!

10. elemző (válaszként erre: 9. - Kanada)
2017. júl. 1. 15:59
Én közvetlenül a gyártótól, a forevertől vásárolom.Írok pár gondolatot privátban.
9. kanada (válaszként erre: 8. - Elemző)
2017. júl. 1. 15:47
Írtad, hogy miket kell pótolnom szelén stb. Sajnos pajzsmirigy-alulműködésem van. Utána néztem milyen milyen vitaminokat ajánlanak. Hát pont azokat írták amit te. De, nem tudom hol lehet ilyen vitamint kapni. Megírnád ha tudod? Köszönöm!
8. elemző (válaszként erre: 6. - Kanada)
2017. júl. 1. 15:42
Tablettában.Sajnos a zöldségek, gyúmölcsök vitamin és ásványianyag tartalma egyre kevesebb, így sükséges a pótlásuk.
7. a03dd05915 (válaszként erre: 4. - Kanada)
2017. júl. 1. 15:35

Sokféle körömápoló olaj létezik, köztük vitaminosak is.


[link]


[link]


A zöldségek sok olyan vitamint tartalmaznak, amelyek a haj, köröm, csontozat számára fontosak.

Ha nem tudsz zöldségeket enni, akkor pótold ezeket.

6. kanada (válaszként erre: 5. - Elemző)
2017. júl. 1. 15:35

Szia!

Van tablettában, vagy máshogy szedted?

2017. júl. 1. 15:32
Szia! A bétakarotin, E-vitamin és szelén kombináció nekem bevált haj és köröm töredezetségre. Ásványi anyag hiányod is lehet.
4. kanada (válaszként erre: 3. - A03dd05915)
2017. júl. 1. 15:26

Szia!

Sajnos nem tudok "rendesen" zöldségeket enni mert amikor epehólyagom volt nagyon beteg voltam szinte állandó diéta, amióta megműtöttek sajnos nem lett sokkal jobb. Milyen olaj?


Köszönöm!:)

3. a03dd05915 (válaszként erre: 2. - Kanada)
2017. júl. 1. 15:23

Szia!


Milyen az étkezésed? Eszel elég zöldséget?


Tüneti kezelésre az olajat ajánlom. Lehet kapni kifejezetten körömápolásra. Az segíthet a szárazságon.

2017. júl. 1. 15:18

Sziasztok!


Kb. 2 hónapja a kézkörmeim töredeznek és rétegben jönnek le. Tudtok valamit ajánlani, hogy rendbe jöjjenek a körmeim? (revalid és ehhez hasonló nem jó) Köszönöm!

2017. júl. 1. 15:16
Töredezett köröm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook