Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan zajlik egy vakbélműtét? fórum

Hogyan zajlik egy vakbélműtét? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 1. 20:08
nekem 8 éve volt már a műtétem, akkor alig voltam 11 éves. a műtét után közvetlen ébrezgettek, de annyira nem tértem magamhoz, nem is emlékszem rá,csak utólag mondták, hogy ébren voltam. Semmilyen torokfájásom nem volt, a heg még a műtét éjjelén nagyon fájt, én még bennt maradtam majdnem 4 napot. Igaz ez régen vvolt már, ilyen nem hiszem, hogy mindenhol van. A műtétem kb. 1 órás volt, a varratszedés rá kb. 10 napra volt.
2010. dec. 1. 19:52

ja a dokimat 6napra rá láttam amikor kiszedte a kapcsokat:S amúgy kedvesek voltak a szt imrében akkoriban:)

sógoromat idén a jánosban műtötték vakbéllel...hááááááát jó csúnyán varrták össze is és minősíthetetlen volt a bánásmód is...viszont a szt imrébeől küldték át fájóoldallal bkv-n...

2010. dec. 1. 19:50

25percig tartott, utána hatott az altató kb 7órán át:) nekem nem fájt a torkom...azt mondták ha jól veszik ki a csövet nem fog kaparni utána...hát jól vették ki:)))

engem kapcsoltak nem varrtak, nem volt vészes, bár nagy a fájdalomküszöböm, nem szokásom rinyálni minden fájdalomnál:P szvl ki lehet bírni utána is, a lényeg hogy nem mozogtam csakha szabadott már, akkor viszont sokat hogy ne legyen gond a felépülésemmel:)

2010. dec. 1. 19:14

nem tudom milyenek a vakbeles dokik én a baleseti sebészeten voltam. este megműtöttek és másnap (asszem) hazajöttem

meg már nem is nagyon emlékszem az egészre, kivéve amit az előbb írtam

4. f303be5590 (válaszként erre: 2. - Betticicus)
2010. dec. 1. 19:12
nagyon. és fájni fog a torkod.
3. 82499f2528 (válaszként erre: 2. - Betticicus)
2010. dec. 1. 18:37
Nem ilyen műtétem volt de altatás után pihend ki magad....addig aludj amíg jól esik.Ha van látogatód akkor is....
2010. dec. 1. 18:33

Kb. mennyi ideig tart? Minden esetben elaltatják a beteget?

Hogyan viselkednek az emberek mikor felébrednek altatás után? Nagyon kómásak ébredés után?

Veled (ha volt műtéted) kedvesek voltak a dokik?

2010. dec. 1. 18:31
Hogyan zajlik egy vakbélműtét?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook