Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan viszel ki az udvarra nyári hőségben egy 8-10hós babát? fórum

Hogyan viszel ki az udvarra nyári hőségben egy 8-10hós babát? (tudásbázis kérdés)


2014. febr. 7. 15:16
A fülénél fogva...ha nagyon ellenkezik, akkor pórázon kiráncigálom.
2008. máj. 13. 15:40

Ekkora babát még nem szabad a napra vinni! Árnyékba pedig nem feltétlenül kell rá se ruha, se sapi, se naptej. Az én most 1 évesem nagyon izzadékony. Előző nyáron 5-6 hónapos volt, árnyékba egy pléden egy szál pelusban volt.


Ha sétálni mentünk, egy fehér pelussal letakartam a lábát, hogy ne érje a nap. Ha mégis éri a nap, akkor naptej. Mi az Ambre Solaire gyereknaptejét használjuk, nekünk az bevált. Ötvenes faktorú. A babakocsit próbáld minél jobban árnyékolni. Ha nem lehet átfordítani a tolókart, akkor érdemes rá venni egy napernyőt.


Ruhából hőségben tényleg a legjobb a póló rövidgatyó, mert az szellőzik legjobban.

2008. máj. 7. 09:40

Nekem a nyárom 1 éves lesz a kisfiam.Én mindenképpen adok rá sapkát,a szél vagy a nap ellen.Rövidujjú póló + rövidnadrág.

Naptejjel is kenni kell a bőrüket,de gondolom nem közvetlenül a napra fogod kitenni.

5. lufi
2008. máj. 7. 09:11
Vékony, szellős ruha és sapi. Magas faktorú naptej, folyadék. Ha lehet mindig árnyékban legyen, és ne a déli órákban vidd ki.
4. Dorka29 (válaszként erre: 2. - Kapinne)
2008. máj. 6. 21:24
Sapkát mindenképp adnék, nehogy napszúrást kapjon. Tavaly nem vittem közvetlen napra még a kislányom, hisz csak egy-két hónapos volt, de az idén tuti kenni fogom a bőrét. Azt még nem tudom, hogy mivel.
2008. máj. 6. 21:22
Tavaly májusban született a lányom, a nyári kánikulában már akkor is csak egy kis bodyt adtam rá, ha fújt a szél, akkor vékony sapkával. És persze árnyékban legyen.
2008. máj. 6. 21:20
Ugy értem,hogy például sapka feltétlenül kell rá?lehet csupaszon vagy leégés veszélye miatt nem?kenni kell a bőrét?ha igen mivel a legjobb???segítsetek mert ebben még tapasztalatlan vagyok és szeretnék előre felkészülni a hőségre.
2008. máj. 6. 21:19
Hogyan viszel ki az udvarra nyári hőségben egy 8-10hós babát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook