Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan viselkedjek a párom gyermekével aki szívből gyűlöl?Az egyetlen hiba amit vétettem az, hogy az apukája párja vagyok. fórum

Hogyan viselkedjek a párom gyermekével aki szívből gyűlöl?Az egyetlen hiba amit vétettem az, hogy az apukája párja vagyok. (beszélgetős fórum)

18. NyZy (válaszként erre: 17. - 240309c047)
2010. jún. 2. 20:39

Szia

Síri csönd.Vagyis a nagyobbik lány hívta tegnap az apját 8 hónap után magától azért hogy töltse fel a telóját.Szerinted?Szerintem csak a pofátlanságnak nincs határa.Egyenlőre még nem volt náluk a párom de már nagyon várják őt.Tudod kell ez meg az de nem azért mert hiányzól.Mondják.Én nem akarok elmenni valószínű ezért huzza a párom.Nem akar nélkülem menni(azt hiszem),igaz most nem beszélünk róluk.Azt sem tudom feltöltötte e a telóját mert nem mondta.Azt gondolom tudja mi a véleményem erről,nem akar ebbe belebonyolodni.Viszont mi minden anyagi dolgot megbeszélünk de ez most elmaradt.Inkább nem mondja,nem sumákol csak nem akar beszélni róla.Valószínű neki is rosszul esik hogy csak erre kell,ezzel meg neki kell megbírkozni lelkileg.Különben jól vagyok várom a gólyát hátha megtisztel minket.Bár nagyon benyaltam valamit mert már két hete köhögök.De nem egyszerüen.Antibiotikumot kéne szednem de nem merem hátha :).Azt mondta a doki bírjam még ki két hétig addig kiderül.

Te hogy vagy?Hogy vagytok?

2010. jún. 2. 20:06
Szia Nyzy! Mizu veletek? Hogy alakulnak a dolgok?? Üdv: Niko33 :DDD
16. 2656c806ea (válaszként erre: 15. - NyZy)
2010. máj. 24. 14:58
Akkor épp itt az ideje,hogy leálljatok a vásárlásokkal meg a nyaralásokkal. Menjetek el ketten és foglalkozzatok egymással. Próbáljátok meg a másik végletet,ha szép szóval nem ment. De kis gonoszak a lányok...hihetetlen! Jól kihasználnak benneteket,és még hülyét is csinálnak belőletek. Én leszarnám a kis hálátlan dögöket,majd kuncsorognak még ők,ha megérzik hogy kiestek a kosárból.
15. NyZy (válaszként erre: 11. - Klenca)
2010. máj. 24. 13:49
Ezen már túl vagyunk gyakorlatilag 3 éve.Minden második hétvégén beszélgetéssel kezdünk.Csak úgy vannak elindítva minden kapcsolat tartásra,hogy apátok másik családot választott titeket már nem szeret.Mi meg azon vagyunk hogy elmagyarazzuk nekik hogy ez nem így van.Ezzel a lelki zsarolással élnek az apjuk felé és ki használják a helyzetet.Mi meg a békesség miatt megveszünk nekik mindent vagyis már nem mert a párom is rájött arra ha a csillagokat lehozzuk nekik az is kevés lenne.Ebbe már ő is belefáradt.Két éve a nyarat nálunk töltötték végig, nyaraltunk,program program hátán.Amikor hazamentek utána jött a vízhang mennyire unatkoztak stb.Tavaly csak a nyaralási időre maradtak utána húztak haza,mert már nincs program.Szerinted?Különben most is azon vagyok hogyan tudjam megoldani de szép lassan rájövök hogy majd megoldodik magától mert minnél jobban erőlködök annál nehezebb.
14. 2656c806ea (válaszként erre: 13. - Klenca)
2010. máj. 23. 14:26
ÉN?? :DDD
13. klenca (válaszként erre: 12. - 2656c806ea)
2010. máj. 23. 12:33
Akkor csinálj vele közös programot.
12. 2656c806ea (válaszként erre: 11. - Klenca)
2010. máj. 23. 10:40
általában igen,de náluk már ugy elfajultak a dolgok,hogy képtelenség józan észel megoldani.
11. klenca
2010. máj. 23. 10:39

Szerintem ülj le vele beszélgetni. Mondd el neki, hogy nem akarod betölteni az anyja helyét, szerepét.

Ti szeretitek egymást a pároddal, s szeretnéd, ha béke lenne.


Néhány szankció nem árt ugyan, de a cél a béke legyen.

10. 2656c806ea (válaszként erre: 9. - NyZy)
2010. máj. 23. 10:37
azért segítek,mert én is benne vagyok-voltam valamilyen szinten. A páromnak van egy 16 éves fia és ő vele kellett hasonlóképpen megküzdeni. 1 éve harcolunk,és most néz ki ugy a dolog,hogy lenyugszik. Sőt most költözik ide. igy ő a harmadik gyermekünk. :DD szóval van tapasztalat és tudom,hogy bitang idegörlő ez az egész.
9. NyZy (válaszként erre: 8. - 2656c806ea)
2010. máj. 23. 10:25

Nagyon köszönöm a türelmed felém.Sokat segítettél lelkileg.Majd írok ha valami változás történik.

Köszönöm

8. 2656c806ea (válaszként erre: 7. - NyZy)
2010. máj. 22. 20:30
A párodnak mimndenképpen mond el ,hogy neked ez nagyon fáj,igy alapból nem gondolhatja azt,hogy leszarod. Viszont én nem mennék,az egyrészt megalázó,ugyanis egy felnőtt ne pitizzen egy gyerek szeretetéért, az vagy jön vagy nem.Igy soha nem fognak tisztelni. Az nem baj ha a lányok gondolják,hogy nem érdekel a dolog,mert pont ezért csinálják,hogy bántsanak. De azt jó ha tudod,hogy ha össze ereszted őket, akkor te mindennek le leszel hordva. Próbálj meg ne foglalkozni vele,gondolj arra hogy neked van igazad és a lányoknak gáz a viselkedése. Egyébként undorító amit csinálnak veletek,szinte már ebből álltok ki,hogy ezzel a dologgal foglalkoztok. Én a helyedben teljesen elhatárolódnék ettől a dologtól,minden tekintetben. Nyílván 100% -osan nem lehet,de ha te nem foglalkozol vele,akkor már nincs benne a minden napjaitokban. Még csak véleményed se legyen az egészről olyan szinten zárd le ezt magadban. Hidd el le fog ülni a dolog,hiszen a lányoknak meg az anyjuknak észt nem tudsz adni,igy neked kell az okosabbnak lenned és elhatárolnod magad mindenféle konfliktustól. Aztán majd csak lesheted a csodálkozó és meglepett tekinteteket. :DDDDD
7. NyZy (válaszként erre: 5. - Cony4)
2010. máj. 22. 19:58

Nem tudom mi lesz a következő bedobás mert volt egy telefon a gyerektől de az apja hidegen hagyta.A levelet kezdte ecsetelni és a párom nem reagálta le.

Igazából úgy gondolja személyesen kell ezt megbeszélni velük.A párom azt szeretné ha én is mennék vele.Én félek attól hogy ott még jobban megaláznak hiszen mi megyünk az ő területükre.

Szerintetek menjek vele?Kövessem őt, vagy hadjam beszéljék meg 4 szem közt?Ti mit csinálnátok?Azt sem szeretném ha a párom úgy gondolná engem már nem érdekel ez a téma.

2010. máj. 21. 18:31
Nikonak
5. cony4 (válaszként erre: 7. - NyZy)
2010. máj. 21. 18:30
Kicsit most kiestem, de olvastam az eddigieket.Ez már egy kicsit túlzás ami a párod lánya művel.Ha te tudod hogy ez mind aljas rágalmazás, és tudja ezt a párod is, akkor ezen csak mosolyogni lehet.Hidegen kell hogy hagyjon, teljesen.Egyszer csak majd leszakadnak a témáról.Ez hatalmas nagy gonoszságra utal.Ilyen leveleket kieszelni!Ha erős a kapcsolatotok a pároddal, akkor túl lesztek ezen.Le kell szarni, hidd el ez sokkal jobban idegesíteni fogja a lányt és az anyját.Mert ha összevesztek akkor tényleg nyernek, hiszen elérik a céljukat.Teljesen igaza van az előttem szólónak.
2010. máj. 16. 08:40
Figyelj ne foglalkozz velük.Szerintrm te csak a saját gyerekeiddel törődj.A lányok csak ezt látják otthon, az utálkozást,és ez majd meg fog látszani rajtuk nagykorukban is.Kis utálatos boszorkák lesznek.Furcsa, mert már nem olyan kicsit, hogy ilyenek irigyek(és hasonlók)legyenek.Beszélgess a saját gyerekeiddel sokat erről és másról.A párod gyerekeinek adj enni, ha ott vannak,szolgáld ki őket már amennyire bírod.DE NE EMÉSZD MAGAD MIATTUK!!!Azt nem szabad.Nagyon gyorsan rámehetnek az idegeid.Egyébként párod nem beszél a lányival?Nem tud velük beszélni normálisan?
3. NyZy
2010. máj. 15. 15:25

Közös gyerek még nincs.Nekem van kettő neki kettő.Nagyon szeretnénk közöset de lelkileg nem tudom ezt a sok rosszat megemészteni.Addig amig nem vagyok nyugott és görcsösen a közös babát szeretném addig nem fog sikerülni.(a nagyok ezt mondják)Kérdésedre válaszolva,ne tudd meg.A párom lányai még a legkissebb dologra is irigyek.Falból mosolyognak de közben meg folyamatosan áskálódnak.

A te eseted sem könnyű,de én biztos nem vennék fel hitelt ilyen esetben.Sajnálom hogy anyagilag megviselt a ballagás.Mi már megtanultunk nemet mondani lehet hogy ez az ára a mostani helyzetnek is.De ha nem megy akkor nem és he ezt nem érti meg a gyerek akkor önző és ebben az esetben nekünk is lehet.Valóban csak akkor hívnak ha kell nekik valami.Ebből már a páromnak is elege lett.

2010. máj. 14. 07:04
Még azt akartam kérdezni, hogy a közös gyerekek és a párod gyerekei jól megvannak?
2010. máj. 14. 07:01

Vígasztaljon az, hogy akik olyan helyzetben van mint te,senkinek nem könnyű.Sovány vigasz, de ez van.Nekem annyiból jobb a helyzetem, hogy az én páromnak csak 1 gyereke van, és nem jön 2 hetente.Soha nem is jött.Csak a nyári szünetekben.Mikor kicsi volt akkor csak 1-2 hétre.Most hogy nagy már szinte egész nyáron itt van.De az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy ők 160 km-re tőlünk egy faluban laknak anyósomék és párom volt felesége is a kislánnyal.Tehát mi havonta megyünk oda, így Szandival is együtt vagyunk.Tehát nálunk ez van.A helyzet se így se úgy nem irigylésre méltó.Amíi kicsit addig ezzel a daccal kell megküzdeni az embernek, amikor meg nagyok akkor meg nem győzzük anyagilag.Most ballag a párom lánya 8.-ból.Ebéd és az ajándék(pénz)összesen 100.000 ft.Gyakorlatilag nekünk egy kanyi vasunk nem marad.A vendégsereg behabzsolja 1 óra alatt a kaját, és nekünk ez hónapokig tartó nélkülözést jelent.Párom szülei képesek voltak 200.000 ft-ot felvenni csak hogy szétosszák ballagásokra stb.Hát majd mi is ezt fogjuk tenni, lehet.És mit tudjak csinálni beletörődöm.Pedig 3 törlesztőt fizetünk.Nem tudom mi lesz hogy lesz, én csak itt az esélytelenek nyugalmával ülök, és várok.Bocs a panaszkodásért.Azért remélem most már egy kicsit jobban érzed magad, ahogy ezt elolvastad.:)

A gyerekek miatt meg nem érdemes emésztened magad.Ahogy nőnek hidd el el fog halványodni ez az egész körülötted(Ezt a problémát majd felváltja más:) Nekik is több eszük lesz, okosabbak lesznek, később nem azt látják majd benned hogy te vagy a gonosz mostoha.Szerintem most sem, csak dacolnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook