Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan vigyünk pezsgést az életünkbe itthon? fórum

Hogyan vigyünk pezsgést az életünkbe itthon? (beszélgetős fórum)


18. samsam
2009. máj. 20. 10:21
szerencsére a barátnők maradtak, csak nekem lett kevesebb az időm. kevesebbet vagyunk együtt, ők még nem babások, szóval biztos idegelem őket a dolgaimmal. Disco - huh, be se férek!!!! :( tök jó lenne egyet futni, eljárkálni egy kicsit moziba, színházba... párom nem lakik itthon, és még nem költöztünk ki hozzá, ezért kicsit nehéz megoldani.
17. csacsa (válaszként erre: 15. - Leoborta)
2009. máj. 20. 10:15
Ahol en elek itt teljesen megszokott dolod :D Sot , sok ember szemeben latszik hogy inkabb orulnek annak hogy ilyent latnak. De ha maskep lenne az sem nagyon edrekelne. :D Az a lenyeg hogy mi jol erezzuk magunkat :D:D
2009. máj. 20. 10:13

Nincsenek jó fej kismamák, anyukák a környezetedben? Mi gyakran összejárunk egy-két anyukával. Beszélgetünk, sétálunk a kölkökkel, megeszünk egy fagyit, ettől változatosabb a nap. Ezen kívül mi gyakran megyünk mindenhová a babócával együtt. Ha apája nem ér rá, akkor is kimegyek vele pár órát a strandra, kijárunk a lovaimhoz a tanyára (már alig várom, hogy végre ott lakjunk), sétálunk mindenfelé. Ha a párom is ráér, akkor együtt kirándulunk. Szinte mindegy, hová, nem kell messzire, sokszor csak a közeli holtág-partra, ott a párom horgászik egyet...

Jó nagy kertünk van, kellemes, árnyékos diófával, mindenféle növényekkel-virágokkal, mi ott is szinte piknikezünk. Van, hogy egész nap be se jövünk a gyerekkel. Kinn játszunk, eszünk, alszunk, lavórba pancsolunk, mert még nincs medence, most akarok neki venni. Elmegyünk kutyát sétáltatni, biciklizni. Nagyon élvezi a kis ülését, nézelődik, én meg tekerek, az alaknak is jót tesz. A görkori is jó dolog, most nálunk az szünetel, leamortizáltam a korimat, új kerekek kellenének, csak még nem mentem utána.

Esténként barátokat hívunk, a kertben szalonnát sütünk, beszélgetünk. A pici lány hamar elalszik szerencsére, leteszem, kinyitom az ablakot, úgy hallom, ha fölébred. Ha véletlenül nem alszik, kiviszem babakocsiban, ha elfárad, abban is tud aludni.

15. Leoborta (válaszként erre: 3. - Csacsa)
2009. máj. 20. 10:13

Nem szoktak kicsit furcsán bámulni az emberek, ha babakocsival görkoriztok?

Minket megnéznek rendesen, de ez egy kisváros. Engem meg nem érdekel, csak bámuljanak :-) Tényleg nagyon jó elfoglaltság.

2009. máj. 20. 10:09
Jaaa igen és mi is szoktunk babakocsival görkorizni, meg biciklizni is a természetbe.
2009. máj. 20. 10:08

Nálunk babázás közben is pezseg az élet állandóan.

Van két nagyobb gyerek, azokat hordom különórákra, iskolába, bevásárolok, főzök (7 emberre), szüleimmel törődgetek, mert nem teljesen önellátóak (rokkantak), őket is hordom orvoshoz, néha gyorsmentőt hívok hozzájuk (hol egyikhez, hol másikhoz). Szóval mindig történik valami :-) Nincs unalom.

Ha még ezek után marad időm véletlenül, akkor elvisszük a gyerekeket állatkertbe, wellnessbe, lovagoni...

12. pemete
2009. máj. 20. 10:07
Egyébként én is azt hittem, hogy van egy pár barátnőm, barátom, de tévedtem:( Így általában a párommal kettesben megyünk, vagy esetleg hármasban, ha visszük a kutyát is:)
11. pemete (válaszként erre: 9. - Agines)
2009. máj. 20. 10:06
Hát mi se nagyon megyünk, mert így 25 évesen is öregnek érzem ott magam a szinte meztelen tizenévesek mellett...
10. csacsa (válaszként erre: 9. - Agines)
2009. máj. 20. 10:05
Juj teljesen megertelek. En ugyan ebbe a cipoben jarok :D Mar en is nyanya vagyok a diszkohoz :D
2009. máj. 20. 10:04

Mi is nagy Balatonosak vagyunk, a cél egy saját fedél lent, mert így mindig le-fel mászkálunk és elég fárasztóka. :)

Ó, én nyanya vagyok, a diszkóból már kinőttem...vagyis inkább már nem vonz...:)) Ti jártok?

Az az igazság, hogy már nicsennek barátnőim akikkel tudnék közös programot szervezni...de voltak...vagyis azt hittem, hogy vannak...:(

8. csacsa (válaszként erre: 5. - Agines)
2009. máj. 20. 10:02
Van olyan is hogy itt a haz elott van egy zodes resz. Es fogom a babat egy pledet es kiulunk ra a levegore. Utalok a lakasban lenni. :D
7. csacsa (válaszként erre: 5. - Agines)
2009. máj. 20. 10:01

Van persze draga is, de a kezdoknek van nagyon olcso fajta. Tenyleg jol megmozgat :D

Akkor neked mar nagy a babad :D


Lattam egyidosek vagyunk :D

2009. máj. 20. 09:59
Barátnőkkel beülni valahová, iszogatni, vagy a párunkkal csavarogni, esetleg ha szereted akkor discoba, vagy csak kettesben romantikázni, vagy bármi ilyesmi. Mi van, hogy leugrunk a Balcsira akár télen is!
5. Agines (válaszként erre: 3. - Csacsa)
2009. máj. 20. 09:58

Egy éveske. :)

Ez a görkorizás nagyon mókás lehet és még formál is. :))

Bár nem tudok se jeges se görgős korizni. :)

Drága egy ilyen lábravaló?

4. Agines (válaszként erre: 2. - Pemete)
2009. máj. 20. 09:57
Igen-igen, de hova el? :))))
3. csacsa (válaszként erre: 1. - Agines)
2009. máj. 20. 09:57

Szia!


Nekem fel eves a babam. Mi mindig megyunk sportolni, kirandulni. Pic-nic-ezni. Pl gorkorizunk az egesz csalad a picurkat meg babakocsiban toljuk magunk elott. O is nagyon elvezi :D


Neked mennyi idos a babad?

2009. máj. 20. 09:56
Gyerek a nagymamánál letesz, aztán irány el:)
2009. máj. 20. 09:53

Úgy érzem, hogy most jó lenne, ha történne valami.

Mivel lehetne feldobni az életet az itthoni babázás közepette?

Ti, hogyan csináljátok ezt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook