Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan vetted észre, hogy van valaki rajtad kívül a férjed életében? fórum

Hogyan vetted észre, hogy van valaki rajtad kívül a férjed életében? (beszélgetős fórum)


2014. jún. 9. 19:15
fordított esetben én mindig megérzem, hála isten.
2014. máj. 30. 09:14
nalunk nem volt ilyen,mert mindenhova egyutt mentunk.
2008. okt. 17. 14:37
Viselkedése sokkal másabb volt,mint amilyen szokott lenni.Kérdőre is vontam.Természetesen tagadta a dolgot.Amin persze nem lepődtem meg.Szerintem ritka az olyan pasi aki odaáll a másik nem elé,hogy elmondja neki azt,hogy-"drágám,megcsaltalak".Kis kutakodás,utánnajárás eredménye az lett,hogy lebukott.Aznap fogtam magam összecsomagoltam a cuccokat a gyerekekkel eggyütt,és útra készek voltunk az indulásra.Merthát vele nem lehet megbeszélni ilyen dolgokat.Dehát azóta is együtt vagyunk."Boldogítjuk"egymást.
22. Mokuskas (válaszként erre: 12. - 1ae576ac59)
2008. aug. 11. 13:20
Sajnos nálunk minden lehetőséget kipróbáltunk a javításra, de túl nagy a szakadék közöttünk:(
21. Mokuskas (válaszként erre: 11. - 1ae576ac59)
2008. aug. 11. 13:18
Nagyon igazad van!!!!!!!!!!
20. Mokuskas (válaszként erre: 10. - Mothertiger)
2008. aug. 11. 13:17

Ugyanebben a cipőben járunk:(


Azt vallotta hogy fél tőlem ebből kifolyólag, meg nem tenne ilyet mert tudja, hogy utána elviszem a gyereket tőle örökre.


Csupán csak ezért nem akar elvállni tőlem pedig más téren csak örlődünk és nem tudom mi lesz a vége:(

Bár őszintén szólva nem tudom, hogy ő a szó hagyományos értelmében tudna-e normálisan viselkedni, mert aki eddig találkozott vele személyesen azok közül akikkel jobban kapcsolatban vagyok finoman fogalmazva "velem szívesen találkoznak, de ő ne legyen jelen" kijelentést tették!

19. 2250724d1a (válaszként erre: 18. - 20eebe3d4c)
2008. aug. 5. 23:54
Szerintem nem ilyen komoly, max 50% mert sok nőnek vannak traumái ami miatt gyanakodik, vagy csak egyszerűen féltékeny tipus, önbizalomhiányos. Vagy a férje közel van a megcsaláshoz, de ilyenkor sok szeretettel és önkritikával vissza lehet még húzni a szakadék széléről...tapasztalatól mondom.
2008. aug. 2. 14:22
Szerintem simán észre lehet venni ha figyeltek egy kicsit a párotokra.Na és állítólag ha egy nő elkezd gyanakodni,akkor már 99% az esélye hogy meg is csalták.
2008. aug. 2. 13:05

Most erre mit kellene, hogy mondjak?

Elvagyunk, pillanatnyilag egy jópár hete harmóniában.

Gondolom félreérthetően fogalmaztam pár helyen, de nem zsarolom a gyerekkel a páromat. Ezt tisztázzuk már le. Azt, hogy mi történik egy párkapcsolaton belül, mindenki másképp reagálná le. Ti is, mi is, mások is.


Ennyi. Kívánok neked szép napot.:)

16. 1ae576ac59 (válaszként erre: 14. - Mothertiger)
2008. aug. 1. 17:30
amikor én megcsaltam nem kaptam fülest-elég büntetés volt az, hogy a szemébe kellett néznem.
15. 1ae576ac59 (válaszként erre: 13. - Mothertiger)
2008. aug. 1. 17:28

Nagyon nehéz téma ez. Éveken keresztűl gondolkodtam rengeteget,és bármekkora sérelmet is szenvedtem el, akkor sem tudnám a gyermekeimnek a magam sérelméért, bosszúból fájdalmat okozni, sem a férjemnek.Megtehettem volna, lett is volna rá alkalmam.Nem egy és nem kettő, még sem tettem.Nem birtam volna tükörbe nézni.Úgy voltam vele, hogy akármi is fog történni-őket soha semmilyen körülmények között nem szakítom el egymástól.

Nem török pálcát ez ügyben senki felett, de az egyetlen aki valóban vétlen az a gyerek,és mindkét félnek elsősorban rájuk kellene gondolni bárhová is jut a kapcsolatuk.

2008. aug. 1. 17:11
Hehe...Egyébként én is "félek" tőle, ha megcsalnám, tuti lezavarna egy olyan fülest, hogy fel se tudnék többet állni.:P De fordítva is igaz. Ám ez a megcsalás téma olyan, hogy már ezt is megbeszéltük: azt mondtam neki, ha folyton b@szogatnám, megaláznám mindenki előtt, meg nem hagynék neki semmit, vagy olyan helyzeteket teremtenék neki folyamatosan, hogy csak kínlódna a kapcsolatunkban, megérteném ha megcsalna. És meglehet, hogy ha kiderülne, akkor magamba néznék, és meg tudnám neki bocsátani, ha ezt kérné. Ám ha úgy tenné, hogy csak "sportból", vagy csak meg "elragadta a hév", akkor nem tudnám elnézni.
2008. aug. 1. 17:07

Nem zsaroltam, ez valóban félreérthető volt. Csak elmondtam neki, hogy ha valami ilyen helyzet van, akkor a gyereket ne nézze, menjen el, hagyjon minket békén. A gyerek miatt nem fogunk együtt maradni, ha ennyire elfajulna a helyzet. Amúgy ezt még valamikor régen megbeszéltük.


Nem szó szerint kell érteni, hogy fél tőlem. A lényeg az, hogy azt mondta nekem, hogy ha megcsalom, akkor meg fog ölni. Ugyanezt válaszoltam én is rá. Nem valami poénos egyezkedés, de mi csak röhögtünk egymáson. Azért megvan bennünk a tisztelet, hogy ha valami történne, egymás elé állnánk és elmondanánk a másiknak, ha valami elmúlt...


Ez az elviszem a gyereket örökre, ez meg olyan, hogy én biztosan elköltöznék innen messzire. Ha lehet, külföldre. Biztos nem maradnék a közelében, csak azért, hogy láthassa a gyereket. Ha akarná, akkor úgyis eljönne.

12. 1ae576ac59 (válaszként erre: 10. - Mothertiger)
2008. aug. 1. 16:13
mindenki elbukhat, de ha van annyi "szufla" a kapcsolatban, akkor ujból fel kell épiteni.Ha nincs, akkor el kell engedni a másikat.
11. 1ae576ac59 (válaszként erre: 10. - Mothertiger)
2008. aug. 1. 16:11

"Azt vallotta hogy fél tőlem ebből kifolyólag, meg nem tenne ilyet mert tudja, hogy utána elviszem a gyereket tőle örökre."


Ha igy van valóban, az nagyon komoly probléma szerintem kettőtök között. A két ember között nem lehet téma a gyerekkel való zsarolás.Hisz a gyermeket ti ketten hoztátok össze-igy mindkettőtöknek ugyan olyan jogai vannak feléje.Ha meg is romlott köztetek a kapcsolat egyik fél sem rombolhatja le a gyerekben a másik szülője képét+ a gyerek nem egy eszköz, amivel bárkit is visszalépésre használjon fel.

Bármikor is probléma volt kettönk között, sosem tettem volna olyat, hogy megakadályozzam a férjemet, hogy akkor amikor csak akarja lássa a gyermekeket.

2008. aug. 1. 15:38

Személy szerint én nem tudom, hogy a párom megcsalt-e a hat év alatt, mióta együtt vagyunk... Jeleket vettem észre, meg félrebeszélt, hülyeségeket mondott, de ezt beolvashattam a sorok közé is. Egyszer-kétszer fordult elő ilyesmi. Ilyenkor a szokásos balhé mellett elmondom neki, hogy ha van valakije, addig szüntesse be a dolgot, amíg meg nem tudom. Mert akkor neki annyi. Ő tagadja, hogy valaha is lett volna neki valakije mellettem.


Engem a megérzéseim eddig még csak kevésszer csaptak be, ám sose néztem utána, hogy mi volt az "üzemzavar" oka.

Azt vallotta hogy fél tőlem ebből kifolyólag, meg nem tenne ilyet mert tudja, hogy utána elviszem a gyereket tőle örökre.


Hát ennyi.

9. 1ae576ac59 (válaszként erre: 8. - 2250724d1a)
2008. aug. 1. 15:32
igaz
2008. aug. 1. 14:36

Emberre válogatja. Van aki azért csal hogy felhívja magára a figyelmet, szeretethiány, az direkt ugy csinálja hogy észrevegyék. Sokan annyira nem törödnek a családjukkal hogy észre sem veszik a bajokat. Akinek fontos a családja annak nem kerülheti el a figyelmét hogy valami megváltozott köztük.


Vannak született hazudozók azokkal sokkal nehezebb.

7. 2b9375f2a3 (válaszként erre: 5. - 01c8755c79)
2008. júl. 23. 14:48
A lapjaimat pedig mindig akkor fedem fel, amikor elérkezett az időm.Se előbb, se később.
6. 2b9375f2a3 (válaszként erre: 5. - 01c8755c79)
2008. júl. 23. 14:47

"AKkor én megnyugszom, hogy nem úgy van, mert azt mondta."


nem vagyunk egyformák, én szeretek az igazság után járni, és szeretem tudni kivel állok szemben(legyen akár ffi-ről, akár nőről szó)-és ha kétség sem fér a dolgokhoz, és tökéletesen megismerem a másik oldalt-akkor hiszek-a saját szememnek, a saját tapasztalatomnak-, addig nekem mondhat bárki bármit.


Eddig ez tökéletesen bevált.

5. 01c8755c79 (válaszként erre: 4. - 2b9375f2a3)
2008. júl. 23. 14:38
.... persze, én is nőből vagyok, megérzem a dolgokat... rákérdezek, és ha azt mondja, hogy az nem úgy van, mert CSAK. AKkor én megnyugszom, hogy nem úgy van, mert azt mondta. :o)) ... oh áldott naivitás.... de azért elváltam, mert csak naív vagyok, de nem hülllllye. :o))
4. 2b9375f2a3 (válaszként erre: 3. - 01c8755c79)
2008. júl. 23. 14:01
Én meg sajnos-vagy szerencsére?-mindent észreveszek, és csak a saját szememnek hiszek-tőlem mondhat bárki bármit.
2008. júl. 23. 13:14
Mondta az apósom! :o)) Amúgy, ha az orrom előtt csinálja, akkor se veszem észre. :o)) Az a típus vagyok, aki inkább hisz bárkinek, mint a saját szemének! :o))
2008. júl. 23. 13:04
éles szem, és jó megfigyelőke kell hozzá.A pasik is ugyan annyira gyorsan kitudják szúrni, ha a nőnek van valakije, mint ahogy mi nők is.
2008. júl. 23. 12:40
Hogyan vetted észre, hogy van valaki rajtad kívül a férjed életében?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook