Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan verjem ki a fejemből? fórum

Hogyan verjem ki a fejemből? (tudásbázis kérdés)


13. Regin_a (válaszként erre: 6. - A5fcf2664e)
2016. jan. 13. 21:28

jól kinevetne ciki lenne utána mindig összefutni vele a buszon"


Kislány vagy még a szexhez ha ilyet gondolsz egy férfiröl. Próbálkozz horgolni inkább

2016. jan. 4. 01:36
Hogyan verd ki? Ezt én nem tudhatom.
2016. jan. 3. 21:25
Kedves Woman 22! Szép az elhatározás, hogy "Szeretném ha a következő évem úgy telne, senkit nem szeretek és senki nincs a fejemben". de sajnos úgy érzem, Te erre teljesen alkalmatlan vagy mindaddig, amíg tisztába nem kerülsz a saját értékeiddel. Attól tartok, Neked azért kell állandóan valaki, hogy azt érezd, tartozol valakihez és mindig bizonygasd a környezetednek, hogy vagy annyira értékes, hogy valakinek fontos légy. Leegyszerűsítve: ha van pasim vagyok valaki, ha nincs, csak egy szánalmas alak vagyok. Azt látom, hogy sok lány képes csak amiatt pasit fogni magának, hogy a saját belső bizonytalanságait és önértékelési problémáit ezzel kompenzálja, és EZZEL VÁLNAK PRÉDÁVÁ. Garantált a csalódás, mert hát melyik vadásznak kell a könnyen elejthető préda? Lányok higgyétek el, hogy amíg nem vagytok tisztában a saját értékeitekkel és nem tisztelitek magatokat, mások sem fognak tisztelni és a szerelemben mindig Ti lesztek azok akik a rövidebbet húzzátok. Titeket ki kell érdemelni! A Ti szerelmetekért meg kell küzdeni! De legyetek tisztában az értékeitekkel éppúgy, mint a hibáitokkal. Aki szeret majd, Kedves Woman 22, a hibáidat is szeretni fogja de akkor neked is elnézőnek kell lenned a másik idegesítő dolgaival szemben. De meg kell húzni a határt: mi az, amit már nem tolerálsz és ezt ki kell tudni mondani: "Én nagyon szeretlek, de magamat jobban és ha ez így megy tovább, különben én károsulok tőle". Nem kell mindent beáldozni a szerelem oltárán. Visszatérve a jelenlegi helyzetre: egyetértek huszonötteL: ismerd meg mielőtt rózsaszín ködbe burkolod álmaid lovagját. ha egy férfi egyedül van, annak oka van (kivétel persze ha özvegy). Jobb ha résen vagy mielőtt sajnálatból, részvétből vagy anyai ösztönöktől vezérelve a szárnyaid alá veszed. Remélem, segíthettem.
10. 76c87e32e1 (válaszként erre: 2. - A5fcf2664e)
2015. dec. 26. 19:32

Összetéveszted a vonzódás a szerelemmel. Nagyon éretlenül állsz hozzá, ahelyett, hogy örülnék, hogy tetszik a férfi és kedves, előzékeny veled, "ciki" helyzetről beszélsz.

Egy beszélgetést máris házasságnak kellene követnie? :) Ismerd meg, ne csak fantáziálj róla, mert akkor nem a valójában ismered meg.

9. 31bc25d879 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2015. dec. 26. 17:32
Én is így gondolom.
2015. dec. 26. 03:32
Alighanem Te is hajlamos vagy a reménytelen vagy nehezített szerelemre, mint én. Vagy csak szeretsz szerelmes lenni. Nos, nem jó módszer a fehér elefántos, hogy "bárcsak ne gondolnék rá", mert juszt is rá gondolsz majd. Fogadd el ezt és onnantól könnyebb lesz elterelned róla magad bármivel, olvasás, barátok, hobbi, akár a munkád vagy bármi egyéb. Könnyű szívvel kell rágondolni, nem úgy, hogy jaj, a tiltott gyümölcs, hisz az mindig édesebbnek tűnik és úgy inkább csúnyán beborulni lehet. És ha tetszik, akkor mi van? Vagy ez lesz, vagy az, az lesz, ami lesz. Persze sajnos mondani könnyű... ha valaki tényleg tetszik, pláne ha az ember beleszeret, sajnos többnyire azzal együtt jár a szenvedés valamilyen formában... na most gondolom sokat segítettem.(:
7. Bikmakk30 (válaszként erre: 1. - A5fcf2664e)
2015. dec. 25. 17:42
Foglalkozz mással. Foglald el magad.
6. a5fcf2664e (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2015. dec. 25. 15:01

én megfogadtam sose fogok csávó után futni

10 éveel idősebb 30 éves ha akarna valamit már csak van olyan komoly gondolkodása, hogy lépne

mellesleg ha elmondanám és jól kinevetne ciki lenne utána mindig összefutni vele a buszon

5. emagdi (válaszként erre: 2. - A5fcf2664e)
2015. dec. 25. 14:56

hát úgy tűnik, már beleszerettél :)

na és mi lenne, ha kipróbálnád a dolgot vele, ha már így alakult? ha minden oké, akkor oké, ha meg nem, akkor legalább kiábrándulsz belőle :)

4. a5fcf2664e (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2015. dec. 25. 14:54
hát ez nem túl biztató
2015. dec. 25. 14:44
nincs
2015. dec. 25. 14:30
Szeretném ha a következő évem úgy telne, hogy senkit nem szeretek és senki nincs a fejemben. Pont nemrég mesismrtem egy 10 évvel idősebb férfit, már gyereke is van (egyedül neveli) nem vagyok belé szerelmes de egész nap ő jár a fejemben. Ha véletlen összetalálkozom vele mindig kezdeményei a beszélgetést. Ha próbálok úgycsinálni mintha nem venném észre akkoris utánnamkiabál, Aranyos nagyon nincs vele bajom csak félek, hogy megszeretem. Ígyis egész nap rá gondolok ez már nemjó jel. Valami 5let, hogyan vejem ki a fejemből és hogyan ne szeressek bele?
2015. dec. 25. 14:30
Hogyan verjem ki a fejemből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook