Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan változtatta meg a covid időszaka az életeteket, gondolkodásotokat? fórum

Hogyan változtatta meg a covid időszaka az életeteket, gondolkodásotokat? (beszélgetős fórum)


1 2
11. Fisica
2021. máj. 18. 15:59

Nálunk a mindennapi dolgokban nem változott semmi. "Csak" a havonta szokásos hazautazás maradt el, de mivel mind megkaptuk a 2 oltást így végre mehetünk újra.


A távolságtartás biztos sokáig megmarad majd nálam is. Túl sokan kezelik lazán ezt az egészet meg mindig.

Az emberek butasága ami igazán megdöbbentő számomra.

10. ambivalencia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 15:58
Szinte semmiben. Falun élek kertes házban, óvó néni vagyok, majdnem végig dolgoztam. Gyerekeimmel, unokáimmal és minden családtagommal ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot. Színház és a wellness ami hiányzott. Az első adandó alkalommal mentem szaunázni, úszni. 😁 A szeretteimért persze én is aggódom.
2021. máj. 18. 14:45

Munkahelyemtől elhidegültem, fiammal macskával még jobban összemelegedtem.

Nem voltunk betegek, utazhattunk, mozi cirkusz nem hiányzott, szóval nem volt rossz.

Ezo dolgokban én sem hiszek.

Talán a többi emberrel a kapcsolat távolságtartóbb hűvösebb lett, a mai napig, de ez sem probléma.

8. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 14:44
Nem változott semmit.
2021. máj. 18. 14:39
Inkább nem mondok semmit...
2021. máj. 18. 14:39
Én is otthonülős vagyok egyébként. Bár néha egy-egy mozi, vagy könyvtár hiányzik. Nekem a munkavégzésem nem változott, végig bejártam dolgozni. Viszont rájöttem, hogy az idő sokszor értékesebb, mint egy-egy akciós dologért külön boltba menni. Jobb későn, mint soha...
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 14:36
KB úgy v.ok mint Ghost.AZ egyedüli ami hiányzik a gyerekeimmel való intezívebb kapcsolat,amit nem pótol a sok telefonálás sem.Nagyon szeretek itthon lenni,a kedvteléseimet meg nem érintette a covid . Érzelmileg megrendített,hisz aggódtam a szeretteim miatt,aggódom még most is de ez nem írhatja felül a mindennapokat.
2021. máj. 18. 14:25
Én hiszek spiri dolgokban. De úgy gondolom, hogy ahol távolság volt, ott még nagyobb lett, ahol jó volt a kapcsolat, ott talán még jobb lett. Szóval ez a covid felerősítette, ami volt.
2021. máj. 18. 14:22
Nekem a home office volt a legnagyobb változás, kb. 1 éve akkor járok be az irodába amikor akarok (ezt egyébként tök élvezem, bőven elég nekem heti 1-2 irodai nap). Utálok sütni, és kertem sincs de nem is akarnék. Előtte is sokat ültem otthon és most is. Szeretek otthon ülni. Nem hiszek ilyen ezo dolgokban, hogy egy járvány nekem akarna tanítani valamit, vagy az emberiségnek. Olvastam a cuki FB posztokat hogy majd jobban megbecsüljük ezután az öleléseket meg a családtagjainkat stb. Hát valaki biztos, meg ideig-óráig lehet, de ettől az egésztől inkább távolabb kerültek egymástól az emberek, és még nagyobbak lettek a szakadékok meg a gyűlölködés a társadalomban.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 18. 14:06

Az én életem a covid miatt nem változott.

Sosem voltam társasági ember. Nem éreztem bezártnak magam.

Kertem van. Teraszom van.

2021. máj. 18. 13:52
Sokakat az élet kényszerített változtatásra, míg mások önmaguk kezdtek el alkalmazkodni a kialakult helyzethez. Miben változott az életetek az elmúlt egy-másfél évben? Változott a prioritás? Kertészkedtek-e otthon? Süttök kenyeret? Szerintetek tényleg tanítani akar valamire minket a covid?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook