Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan változott meg az életetek, amióta fogyóztok? fórum

Hogyan változott meg az életetek, amióta fogyóztok? (beszélgetős fórum)


14. Noémi 23 (válaszként erre: 13. - Danina)
2010. jún. 6. 10:09

Én a saját tapasztalatomról tudok beszélni:


Én 1200-1300 kcal ettem 8elején elhagytam a krumplit, riszt, tésztát is)...este 6 után is ettem, mert napi 5 ször kell enni, és vacsi is fontos legyen aza kár 8 kor is...mert ilyenkor müködik rendesen a szervezet, az anyagcsere, termel elég hőt a tested és ég a zsír. Cefamadar és mályvatát nem ettem-ittam, sőt semmit nem szedtem csak a diéta és a torna.


én Anno heti 3-at tornázta, msot már súlytartásnál hogy rendesen étkezem, amit a család stb...heti 4-5 torna...én is sokszor csak 20 perceseket...arra van időm.

13. danina (válaszként erre: 11. - Noémi 23)
2010. jún. 5. 21:49
Kiszámoltam,napi 1600 kalóriánál nem eszem többet,este 6 után már nem,+Cefamadar,és esténkény mályvatea.Torna nem igazán-egész nap dolgozom,már nincs rá energiám...Lehet ez a baj.
2010. jún. 5. 21:24
Én eddig kilenc kilót fogytam, de ezt két hónap alatt aztán egy hónapja stagnálok. De én sem adom fel. Amúgy önbizalmam nekem is több lett, bár még messze a cél.
2010. jún. 5. 19:44
Danina ne add fel....meg fog indulni. Milyen módszert választottál????
2010. jún. 5. 18:23

Sziasztok!

Féltem a kudarctól, ezért olyan fogyást választottam, amit tudtam, hogy végig tudok csinálni. Norbi Update.

Előtte heteken át olvastam, kutattam. És elkezdtem.

Első lépésként 1kg-ot akartam fogyni. Aztán nem hagytam abba. Még 1-et, és még 1-et. Míg elértem a célom. Nem siettem, nem voltam türelmetlen. Volt súlymegállásom is, amikor hetekig semmi, de nem adtam fel, és újra beindult. Voltak nehéz napok. Sok erő kellett.

Nagyon látványos a változás, sokat nőtt az önbecsülésem.

Most a súlytartásban, új életmód megtartásában az segít, amit átéltem az elmúlt hónapokban.

9. danina (válaszként erre: 8. - Pintyőke72)
2010. jún. 5. 17:48

Igen,a sikerek láttán,jól írtad.

Na ez az,ami nincs...:-((

Még!!Nem adom fel!!! :-)

8. pintyőke72 (válaszként erre: 2. - Danina)
2010. jún. 5. 07:49

Kifejtenéd?

Úgy gondolom,ha valaki fogyizik, egyre jobban nő az önbizalma a sikerek láttán. Veled nem így van?

2010. jún. 5. 07:14

Szia! Demoon!:)


14 kg nagyon szép!:)) Mindezt fogyi nélkül? lelki okai voltak? vagy sok sport?


nekem a hasam csíkos, de érthető, a terhesség alatt nagy nagyra nőtt a pocim. Máshol nem maradtam csíkos, és a bőröm is szép, én 36 kg-t fogytam.


Elhiszem, h érzed magad m akit kicseréltek...!:)

6. 04e95f637a (válaszként erre: 5. - Noémi 23)
2010. jún. 5. 07:08
én?közel 14 kg-t!De nem fogyóztam,nem is vettem észre,és a bőrömön sem látszik!feszes,és egy gramm csíkom nincs! :)
2010. jún. 4. 21:01

Szia,


mennyit fogytál?

2010. jún. 4. 20:44
3 évvel ezelőtt,rengeteget fogytam!Előtte soha nem volt!Most van! :) Mondjuk,nem csak a fogyás,miatt,hanem teljesen megváltoztam,kívül-belül,mint akit kicseréltek! :)
2010. jún. 4. 20:38

Sziasztok:)


nekem napról napra jobb lett az önbizalama, amikor fogyóztam. nem volt könnyű. Vannak nehéz napok, amikor szükség van a család segítségére.


mert egy fogyi, főleg életmódváltás, nem napok, hetek...hosszú távon kimerülsz azért.


Én nagyon boldog vagyok, boldogabb mint valaha, most h lefogytam:))

2010. jún. 4. 19:44

Szia!

Amióta fogyókúrázom,az önbizalmam romokban hever...

:-((

2010. jún. 4. 19:36

Kíváncsi vagyok, ki hogy éli meg a fogyókúrát/életmódváltást. Tapasztalataitokról mesélhettek. Jók/ rossszak?

Önbizalmatok nőtt-e? Történtek-e jó dolgok,amiko összefüggésbe hozhatók evvel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook