Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan vagy mivel lehet tisztítani a budmil isk.táskát, hogy ne sérüljön meg? fórum

Hogyan vagy mivel lehet tisztítani a budmil isk.táskát, hogy ne sérüljön meg? (tudásbázis kérdés)


16. Gramot
2011. máj. 30. 13:04

sziasztok!


Van egy táskám,amit nem tudom hogyan lehetne tisztává varázsolni. Ugyanis a mosási tájékoztatón a létező összes karakter át van húzva. Ilyenkor mit lehet csinálni?

2010. aug. 30. 15:34
Azért is jobb mosógépben mosva, mert nekem mikor kézzel mostam ki akár táskát, akár cipőt, előfordult, hogy száradás után foltos lett. Lehet, hogy nem jól öblítettem ki? Nem tudom, de az a lényeg, hogy mosógépes mosás után soha nem maradt foltos a táska (és a cipő sem).
2007. aug. 30. 19:19
Köszi,ma kimostam gépben a táskát,szép tiszta lett,még a felírat sem jött le!
13. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 12. - Szanád)
2007. aug. 29. 20:41
A fiam táskáján is matrica felirat és más egyéb van és kibírta a gépet,persze kímélő mosással!
2007. aug. 29. 17:04
A m i táskáinkon nyomtatva van az írás ,és nem kopott le
2007. aug. 29. 17:01
Köszönöm szépen a tanácsokat!
2007. aug. 29. 15:17
A fiamnak Fishbone merev falu táskája van.Én is mosógépben mostam ki,kímélő programon.Féltem,hogy baja lesz,de szebb lett,mint új korában!
2007. aug. 29. 15:13

Attól függ, hogy milyen ez a Budmil táska.

Ha rá van nyomtatva az írás, akkor a szivacsot ajánlanám, ha hímzés van rajta, akkor nyugodtan moshatod a mosógépben 40 fokon, én mindig az utóbbit tettem és ma napig semmi baja, pedig már vagy 8 éve megvan a táskám. :)

A körömkefét nem ajánlom.

Sok sikert!

8. szanád (válaszként erre: 7. - Szanád)
2007. aug. 29. 12:25

most nézem ,hogy már ajánlották a mosógépet

nekem semmi nem kopott le,a lányom táskáját mivel világos színű egy -két hetente mosom,és semmi baja nincs

2007. aug. 29. 12:23

én mindig bedobom a mosógépbe 40 fokon ,

már vagy öt éve és nincs semmi baja

2007. aug. 29. 12:21
Én szappannal és szivaccsal egész jól tudtam tisztítani.
2007. aug. 29. 12:08
Én mosószeres vízben, körömkefével súroltam át. Semmi baja nem lett. Viszont a centrifugával óvatosan kell bánni! Betettem a nagy gépbe és kicsit kibolyhosította a széleit. De nem vészes.
4. eb504c2fac (válaszként erre: 3. - Grétus)
2007. aug. 29. 10:59
sem a gépet sem a köröm kefét nem ajánlanám. A testvéremnek is Budmil táskája van, és mivel az írás/minta nyomva van, az elég hamar le tud kopni. De lehet hogy a tied más eljárással készült és erősebben nyomták a festéket:)
2007. aug. 29. 10:56
Szia Kriszti!Én pont tegnap gondoltam egy merészet, és betettem a mosógépbe.Ha van a gépeden olyan program, hogy kézi mosás, arra nyugodtan beteheted.Ha nincs, akkor fújd le előkezelő, spraj-vel, vagy folttisztítóval, és körömkefével sikáld meg.Úgy is szépen ki lehet mosni.Sok siert.
2007. aug. 29. 10:51
langyos folyékony mosószeres vízzel, de csak inkább áztatni. Szerintem így lehet
2007. aug. 29. 10:33
Hogyan vagy mivel lehet tisztítani a budmil isk.táskát, hogy ne sérüljön meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook