Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan utazzak Horvátországba? fórum

Hogyan utazzak Horvátországba? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 20. 17:32

Köszönöm a segítséget, de mivel elég tájékozatlanok vagyunk így örülnénk ha nem ott kellene keresgélnünk, hogy mi hol van, stb. szóval csak marad az utazási iroda, mert ott van utaskísérő. Ráadásul megnéztem a rendszeres buszjáratokat és elég drágák, többe kerül, ha így utaznék, mintha utazási irodával.

Viszont ha van tapasztalatotok valamelyik utazási irodával kapcsolatban, akkor azt szívesen várom.

2014. júl. 20. 13:58
ott keress szallast, ahol van busz- vagy vonatmegallo lehetoleg atszallas nelkul, vagy meghirdetett csatlakozas
2014. júl. 20. 13:15

Szerintem ehhez nem kell utazási iroda. Vannak rendszeres buszok oda.

[link]


Foglaltok egy utazást oda, egyet vissza, a booking.com-on pedig szállást egy éjszakára. Ott vannak értékelések a szállások mellett. Ha sok ember értékelte a szállást, akkor tudod, hogy nem átverés.

2014. júl. 20. 13:00

Szia!

Valami telekocsi oldalt keress, ha nem bízol az utazási irodákban. Itt beszálláskor fizetsz.

2014. júl. 20. 12:57
Esetleg ha tudnátok linkelni olcsó és megbízható utazási irodákat, annak is nagyon örülnék.
2014. júl. 20. 12:56

Az a helyzet, hogy nagyon szeretnénk a barátommal elmenni Horvátországba nyaralni. A lényeg, hogy eljuthassunk egy kavicsos és tiszta tengerpartra. Busszal gondoltuk, mivel autóval nincs lehetőségünk menni. Én kb. 40.000Ft-ot szánok rá 1 vagy 2 napra szeretnénk menni. Viszont nem tudom hogyan fogjak ehhez hozzá.

Megnéztem pár utazási iroda ajánlatát és találtam is többet is ami tetszik, viszont nem tudom bízhatom-e ezekben az irodákban, vagy csak szimplán átutalom a pénzt és aztán várhatom, hogy jön az ígért busz :/

Ha valakinek van tapasztalata a buszos utakkal kapcsolatban kérem írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook