Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudtok ki szinezni szavakat? Az az pirositani? fórum

Hogyan tudtok ki szinezni szavakat? Az az pirositani? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 30. 14:15

Néha én is látok egy-egy fórumon, hogy színesek a betűk. De szerintem is csak naplóba lehet különböző színnel írni. ejmi leirta a kódokat, tehát kód, szöveg és a végére szintén az általa leirt kód. De ha nem pirossal akarod, akkor a = után beirod az angol megfelelőjét a választott szinednek.

Lehet vastagítani <b> vagy nagyitani <big> vagy dőlt betűvel írni <i>ezek után jöhet a szöveg és a végére pedig a </font>

De ha középre akarod helyezni akkor <center> elejére, a végére a képnek nem igen kell ha oldalról szeded le, mert már ott van a lezárási kódja.

Szoveg elejére is <center> a végére pedig </font> akkor lesz szines, és középen.


Sok sikert, irj privit, ha nem megy.

7. ejmi
2008. júl. 29. 22:03
Ezek szerint csak a naplókban lehet színesen írni :(
6. ejmi
2008. júl. 29. 22:02
<font color=red>Ha sikerült, akkor priviben megírom !</font>
5. vorozhev (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 29. 21:22
Multkor meg nyomtam valamit es pirosra festete az utoljara irt szavamat.Tehat letezik valami trukk.
4. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 3. - Vorozhev)
2008. júl. 29. 21:15

Ez nem vicc, ez egy gyönyörű vers :)). ez jutott eszembe a topicodról.


Arra gondolsz, hogy piros betűkkel tudj írni? Szerintem azt nem lehet, de nézz bele a honlap szabályaiba. Szerintem csak a Hoxa és a moderátorok tudnak formázott betűket használni.

3. vorozhev (válaszként erre: 2. - 3e0ba54fb8)
2008. júl. 29. 21:13
viccnek megfelel.
2008. júl. 29. 21:05
"mostan szines tintákról álmodom :)"
2008. júl. 29. 21:00
Hogyan tudtok ki szinezni szavakat? Az az pirositani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook