Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudtátok újrakezdeni az életet egy szakítás után? fórum

Hogyan tudtátok újrakezdeni az életet egy szakítás után? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 7. 07:29
Lehet én ia valami hasonlót mondanék, de igy hogy eppen ebben a helyzetben vagyok ez nem tűnik egyszerűnek. Egyedül, tavol a szereplmedtől, kétségbe esetten, mert nem tudod mi fog történni... Igy nehez ezt mondani.
2015. márc. 7. 07:27

Pffff!


Újra kezdeni???


Folytatni, oszt" jó napot!

2015. márc. 7. 07:17

Azt hiszem ez most nalam is aktualis lesz. A párom néhány nap gondolkodási idot kert. Egy nagyobb osszeveszest követően, azt mondta h eleg volt az elmult hónapokban lévő stressz, szeret de nem tudja mi legyen.

Persze nem számítottam erre. Egyedül vagyok a gondolataimmal, es nem tudom azt sem h mikor beszélünk legkozelebb. Mi van ha szakit velem?...

Egyrsszt szeretem, nagyon ia, masreszt hogyan fogom megszokni ha mar nincs? Borzalmas volt az este es a reggel nélküle. Elképesztően hianyzik:(

2013. okt. 15. 19:23

Az attól függ,hogy Ki szakított :)

Ha én akkor boldogan:)

Ha a másik fél akkor boldogtalanul egy darabig:)

19. nadine81 (válaszként erre: 17. - Micimaci87)
2013. okt. 12. 11:25
Én is sokkal jobban érzem magam egyedül,igaz vannak dolgok amik hiányoznak,az együtt alvás-ébredés,ölelések-igaz ezek amint utólag kiderültek nem voltak őszinték,hogy valaki várjon és én is várjak valakit,hogy tartozzak vkihez.Sokáig úgy éreztem,csak lógok a levegőben,de már nem.Igaz,az ismeretségi körömben MINDENKI párkapcsolatban,házasságban él,s az újdonsült szerelmek is az orrom előtt születnek,de nem érdekel.Számomra ennél nagyobb hatalom nincs,hogy senki nem bánthat,"rúghat belém",nem használnak ki,nem kell agyalnom,hol van mit csinál mikor jön,miért nem válaszol,mikor jön újabb kétes üzi vagy teló hívás,mikor böki ki h ő már nem szeret....
2013. okt. 12. 10:02

1,a multat lezartam

2,nyitott voltam az uj kapcsolatra,s nem pedig a multamon sirankoztam,hisz az mar elmult.

2013. okt. 12. 09:39

Rátaláltam magamra:) Ilyen jól sosem voltam magammal.

S minél több időt töltök egyedül, annál jobban érzem, hogy nekem ez így jó. Ha nem kellene vagy 4 gyerek és egy simogató kéz, akkor simán leélném az életem egyedül is, anélkül, hogy valaki után alkalmazkodjak, nézzem, hogy mikor mi a baja, vagy miért fog nekem hisztízni...mindegyik pasinál/nőnél ott van valami, amitől nehéz egy párkapcsolat. S ezért örvendeni kell, ha vége lett egy rossz kapcsolatnak:) Olyan kell kertesni, ami működik hosszú távon is:)

16. szomorkodó (válaszként erre: 1. - 9de214bcd2)
2013. okt. 11. 18:30
Mint a karikacsapás
15. nadine81 (válaszként erre: 14. - 9de214bcd2)
2013. okt. 11. 15:44
Mi történt amúgy?Te léptél ki vagy téged hagytak el?
14. 9de214bcd2 (válaszként erre: 13. - Nadine81)
2013. okt. 11. 12:09
Köszönöm! Hasonló a helyzet nálam is, új barátokat kell keresnem! :/ De köszönöm a válaszod!
2013. okt. 10. 22:44
Én mindig próbáltam új értelmeket keresni az életemnek.Ez az első napokban nehezen ment,de aztán mindig elkezdett érdekelni valami.Csak néhány példát írok,lehet lesz benne hülyeség is,de hátha segít vkinek:D :egyik régebbi csalódásom után vettem az 1.számítógépem,s kötötték be az internetem.kezdődtek a társkereső oldalak,a virtuális flörtök,barátok szerzése,beszélgetések,pl itt a hoxán is.a legelső,5 éves kapcsiban amikor itthagytak bulizni mentem minden 7végén,új társaságom lett,egyre több barátom,igaz sokszor buli végén visszasírtam régi életem,de elmúlt szép lassan és már az sem zavart amikor az exem bejött az új nőjével a munkahelyemre inni egy italt.elég jól megedződtem már akkor.volt még egy rossz dolog az életemben,igaz az nem pasi ügy volt hanem az 1.kutyusom meghalt,de őt is nehéz volt"feledni",így akkor lett meg életem 1.autója,persze rá fél évre egy új kuszit is vettem:)nekem mondjuk nagyon segített ha a bánatom,pl itt a fórumokban is,de ki tudtam írni magamból.mondjuk én,minden szakítás után egyedül voltam,hisz a kapcsijaim alatt a barátok száma is csökkent,így amikor egyedül maradtam,kezdhettem új barátokat is keresni mindig,volt h az se volt akivel bulizni menjek:( Így aztán maradtak az addig elhanyagolt rokonok,őket látogatgattam,dumáltunk,nameg nekem nagyon segített a munkám,hogy vendéglátásban dolgoztam és emberek közt voltam akik elterelték a figyelmem.Mégha sokszor idióták is voltak,de jó volt.Amikor a kutyusom meghalt,direkt éjjeli műszakot vállaltam,mert tudtam h éjjelente ugysem tudnék aludni.nehéz dolog ez,legyen ez pasi ügy-szakítás vagy ha vkit bármi módon is de elveszítünk.hisz ezzel együtt elveszítjük az addigi megszokott életünket is és újra kell mindent építenünk.anyukám azzal szokott vígasztalni,hogy van akiknek több 10 éves házassága megy tönkre gyerekekkel,mégis túl élik:( igen,ez meg a másik,arra is kell gondolni,h lehetne sokkal rosszabb,bár azokban a pillanatokban mindig a sajátunk a legnagyobb fájdalom.
12. ina87
2013. okt. 10. 22:31
Ki tartok!
11. ina87
2013. okt. 10. 22:30
Egy alkalom volt mikor nehezen,sok mindent ujra kellet kezdenem.de büszke vagyok magamra mert sikerült,erös és elszánt voltam.szerencsére azota ijenre nem volt példa,jópár kapcsolaton tul vagyok,de megtaláltam azt az embert aki mellett öregségemig tartok!
10. kisj
2013. okt. 10. 22:21
nem kellett újrakezdeni,mert folytatódott magától is
9. rózsakő (válaszként erre: 4. - 9de214bcd2)
2013. okt. 10. 22:18
Próbáld lefoglalni magad,hogy ne körülötte járjon a gondolatod.
8. 72497ec515 (válaszként erre: 7. - 72497ec515)
2013. okt. 10. 22:16
És ő az övén!
2013. okt. 10. 22:16
Radikálisan változtattam az életemen!
6. Bombon (válaszként erre: 4. - 9de214bcd2)
2013. okt. 10. 22:11
Mi történt?Miért szakitottatok?
5. Bombon (válaszként erre: 4. - 9de214bcd2)
2013. okt. 10. 22:10
Irj egy kicsit bővebben.
2013. okt. 10. 22:08
Jó hülyén fogalmaztam... de hogyan lehet gyorsan túllépni ezen?
2013. okt. 10. 22:06
sehogy, az előzőt folytattam :)
2013. okt. 10. 22:06
Nem könnyü,de muszály :)
2013. okt. 10. 22:04
Hogyan tudtátok újrakezdeni az életet egy szakítás után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook