Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudom visszaallitani, hogy mikor uzim van kapjak rola ertesitest a mailemen? fórum

Hogyan tudom visszaallitani, hogy mikor uzim van kapjak rola ertesitest a mailemen? (tudásbázis kérdés)


5. vronie (válaszként erre: 2. - D'or)
2007. okt. 5. 08:07
Az Adatlapod/Beállításaid menüpontban. Ekkor feljön az Adatlapod, és felette egy Adatlap módosítás/Beállítások feliratú gomb. Ha azt lenyomod, és lemész a megjelenő ablak aljára, beállítod, hogy IGEN a „Kérsz e-mailt a már legalább 2 napja olvasatlan üzeneteid érkeztéről?” kérdésnél.
4. d'or (válaszként erre: 3. - Hoxa)
2007. aug. 16. 19:32
szio, igen veletlenul rakattintottam ,hogy nem kerek ilyen uzenetet!!De szeretnek kerni uzenetet,hogy tudjam van uj uzim!!Hogyan tudom beallitani ,vagy mit csinaljak?
3. Hoxa
2007. aug. 16. 19:15

Azt nem értem, mit jelent, hogy kitörölted a kapott linket a Hoxától.


Ez az üzenet csak akkor megy, ha már több mint két napja olvastalan üzeneted várakozik, és azóta nem is léptél be. Ha ennél gyakrabban lépsz be, vagy ha rákattintottál az e-mailben, hogy nem kérsz többet ilyen üzenetet, akkor nem kapsz ilyen üzenetet.

2. d'or
2007. aug. 16. 08:25
kitoroltem a kapott linket a Hoxatol es most nem kapok ertesitot a mailcimre, hogy mikor jott uzenetem a Hoxarol??Hogy tudom visszaallitani?
1. d'or
2007. aug. 16. 08:24
Hogyan tudom visszaallitani, hogy mikor uzim van kapjak rola ertesitest a mailemen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook