Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom leszoktatni a kutyámat arról, hogy ha üdvözöl ne ugráljon és ne szaladjon a lábam elé? fórum

Hogyan tudom leszoktatni a kutyámat arról, hogy ha üdvözöl ne ugráljon és ne szaladjon a lábam elé? (tudásbázis kérdés)


2013. márc. 4. 14:28

ezt találtam!

mikor bemész hozzá vagy valami akkor ha már látod hogy ugrani akar fordíts neki hátat és mikor abba hagyja akkor foglalkozhatsz vele!

a másik

Egy biztos módszert tudok rá, az enyémnél is igen gyorsan eredményt hozott.

Amikor felugrik meg kell fogni a két első mancsát és rá kell lépni valamelyik hátsó lábára.

Azonnal le akarja tenni a mellső lábait, de ne enged 8-10 másodpercig.

8. Dina2 (válaszként erre: 5. - 26e3472408)
2013. márc. 4. 14:25
hát még az ugrálást el is nézném, mert remélem ha "komolyodik" majd elhagyja, de ez, hogy folyton hanyattvágódik a lábam előtt, már igazán zavar! pedig azt már megtanulta, hogy simogatást nem kap ha a hátán fekszik, Cezar Millantól példát véve kipróbáltam, hogy az ilyen szitukban elfordulok tőle és nem figyelek rá, ezért aztán egy idő után felül és akkor kapja a simit a kis fejére. de mégis kivétel nélkül bepróbálkozik, hogy sokszor átesek rajta hacsak nem akarok rálépni...
7. 26e3472408 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2013. márc. 4. 13:33
megkeresem ,ha tudom:-)
6. bnedora (válaszként erre: 5. - 26e3472408)
2013. márc. 4. 13:20
Ebben láttam én is már régebben, de most nem emlékszem, hogy szoktatta le a kutyát erről.
5. 26e3472408 (válaszként erre: 4. - Dina2)
2013. márc. 4. 13:15

hát ezekből Nekem az derül ki,hogy szeleburdi és kölyök még!Foglalkozni kell vele!Szoktam nézni a Cesar Millan a csodálatos kutyadoki c.dok filmet,az a pasi tuti,hogy érti a kutyák nyelvét!

Volt olyan műsora,hogy az ugrálásról szoktatta le a kutyát és az szerintem idősebb kutyus volt!Keresek Neked videót róla!

2013. márc. 4. 12:44

8 hónapos tacskó kislányról van szó, akinek két zavaró szokása van (többek között, de ez a kettő a problémás): az egyik az ugrálás, amikor örömében üdvözöl, a másik pedig hogy ha megyek az udvaron, állandóan a lábam alá szalad, majd' átesek rajta sokszor, és előttem "hanyattvágja" magát.

hogy lehetne lesozktatni ezekről?

2013. márc. 4. 12:35
Mi a kérdés.
2013. márc. 4. 12:31
Hát nekem is lenne egy két kérdésem, Neked mi?
2013. márc. 4. 12:30
Kutya nevelésével kapcsolatban kérdeznék...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook