Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudom a meglévő Viber fiókomat az új telefonomon aktiválni? fórum

Hogyan tudom a meglévő Viber fiókomat az új telefonomon aktiválni? (tudásbázis kérdés)

2013. aug. 2. 13:22
Oké köszönöm ;-)
2013. aug. 2. 12:37
Szerintem a mostani telódról csak töröld mert az telefonszámhoz van kötve. Új telefonra nyugodtan küldess kódot nekem megjött. :) sok sikert
2013. aug. 2. 12:29
Igazan en sem , mert csak egyszer toltottem le, de csak kapsz egy kodot vagy ha nem akkor meg kod nelkul ratelepiti, mert azon a szamon mar van viber.
2013. aug. 2. 12:16
Jó lenne,csak olvasgattam és többen írták,hogy nem jött új kód...de lehet,hogy ők deaktiválták magukat...nem tudom. Nem igazán értek ehhez:)
2013. aug. 2. 12:15
gondolom, ha letoltod az uj telora akkor kapsz egy masik kodot
2013. aug. 2. 12:13

Sziasztok!

Jelenlegi telómon fut a viber,viszont ezt a telot eladom....Kérdésem,hogy ilyenkor deaktiválni kell magam vagy egyszerűen csak le kell törölni az alkalmazást a telóról?

Az új telefonra hogyan fogom tudni aktiválni a vibert(már nincs meg a kód,amit kaptam a régi telefonomra).

Köszönöm.

2013. aug. 2. 12:11
Viber új telefonra...tanácsot kérek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook