Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom a Istartsurf nevű betolakodó programot törölni? fórum

Hogyan tudom a Istartsurf nevű betolakodó programot törölni? (tudásbázis kérdés)


10. Miss Angel (válaszként erre: 9. - Janos21)
2015. máj. 21. 14:23

köszönöm szépen a linkeket,meg a tanácsokat,neked is és mindenkinek!:)

de a progi hirtelen eltűnt csak úgy,magától,bármelyik böngészőmön bejön a normál,beállított kezdőlap,az istartsturfnak pedig nyoma sincs/hálistennek/ :)

2015. máj. 10. 16:43

szia az első linken evvel a programmal sikerülni fog a második az egy kép ami mutatja hogy mit is kell tenned


[link]


[link]

8. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Macsek.)
2015. máj. 10. 16:32

sajnos ez se segített,pedig most megcsináltam :(

az egyik böngészőn,amit gyakrabban használok,azon már nem jön be de a másikon ugyanúgy... ki érti ezt :/

2015. máj. 10. 15:53
ill van 1 olyan hogy istartsurf uninstall a vezérlőpultban,de nem lehet kitörölni,mindig azt írja ki,hogy nem lett a program megfelelően eltávolitva és kb ennyi....
2015. máj. 10. 15:48

Ha igen, és úgy sem működik, akkor próbáld meg a gépedet visszaállítani egy korábbi időpontra. Mondjuk tegnapelőttre.

Nekem is volt már dolgom ilyenfajta kémprogrammal, és csak a fenti módszerrel tudtam eltüntetni.

5. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Macsek.)
2015. máj. 10. 15:46
nincs is a listában....
2015. máj. 10. 15:45
ja azt elfelejtettem írni,hogy végig olvastam,a google mit ajánl ilyenkor,ajánlott egy programot amivel kiírtható,azt feltelepitettem,de csak bajt csinált nekem,alig tudtam utána leszedni,és nem is irtotta ki a másikat.Igazából ez az istartsurf csak annyiból zavar még,hogy ez jelenik meg ahogy belépek bármelyik böngészőmbe,de nem tudom ez okozhat e bármi kárt v ilyesmi....
2015. máj. 10. 15:45
A vezérlőpultban a programok telepítése/eltávolításában próbáltad már?
2015. máj. 10. 15:43
sziasztok,tegnap óta mindegyik böngészőmön megjelenik ez a program,lehetetlenség megsemmisíteni a gépemről+kezdőlapnak a böngészőkön hiába állitok be bármit és okézom ill mentem,nem az jön be legközelebb.tud vki segíteni?
2015. máj. 10. 15:41
Hogyan tudom a istartsurf nevű betolakodó programot törölni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook