Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudok receptet kinyomtatni az oldalról? fórum

Hogyan tudok receptet kinyomtatni az oldalról? (tudásbázis kérdés)


2009. márc. 17. 10:59

Én innen szoktam. Kijelölöm a receptet és fájl menü- nyomtatás- kijelölt terület.

Csak mostanában az a gondom nekem nagyon kicsi betűvel nyomtatja. Nem tudja valaki mi a gond?

2009. márc. 17. 10:58

Az egérrel jelöld ki azt, amit ki szeretnél nyomtatni. Nyomd meg a ctrl+c kombinációt, ezzel kimásolod, majd nyisd meg a world-öt, klikkelj bele és nyomd meg a ctrl+v kombinációt, ezzel bemásolod. Vagy a kijelölés után az egéren nyomd meg a "másik" gombot, a jobb oldalit, ott nyomd meg a másol vagy a copy gombot, majd a world-ben szintén beleklikkelve a jobb gombbal a beilleszt vagy a paste gombot. Majd a worldben megkeresed a nyomtatást: fájl-nyomtatás, vagy megnyomod a ctrl+p kombinációt, ez a nyomtatás parancsa. Persze a nyomtató legyen bekapcsolva.


Miért kell a world-be átmásolni? Mert nélküle a honlap egész oldalát ki fogja nyomtatni, olyanokat is, amik nem kellenek, akár 2-3 lapot is ki fog nyomtatni, lesz ott háttértől kezdve minden, ami fölösleges, elég csak a szöveg plusz a kép, ha az is van a recepthez.

2009. márc. 17. 10:53

Böngésző file menüje, nyomtatás

Vagy ctrl C, ctrl V-vel másold wordbe és onnan.

2009. márc. 17. 10:52
Hogyan tudok receptet kinyomtatni az oldalról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook