Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudok jelszót változtatni Facebookon? fórum

Hogyan tudok jelszót változtatni Facebookon? (tudásbázis kérdés)


5. 9d7dfcb81b (válaszként erre: 4. - Laticer)
2012. dec. 18. 10:52

Igen, az elfelejtettem a jelszavamra rákattintottam és kértem a linket emailre. Ez az, amit nem küld el.

Próbáltam direkt elütni a jelszavakat, olyat se hoz be, hogy képről ismerjem fel az ismerősöket. És másodlagos emailt sem tudok beírni sehol :(

2012. dec. 18. 10:43

Egyik nap a szomszédasszonyom nem tudott belépni, és kérte, hogy segítsek..

Nem vagyok túl ügyes, de megpróbáltam.

Van egy olyan rész, hogy "elfelejtetted a jelszavadat?" na..ott kellene alkotnod, de gondolom, ezen már túl vagy.

Kérte a rendszer egy ismerős nevét, és meg kellett adni egy másodlagos e-mail címet. Simán megcsináltuk, és most minden oké.

Nem tudom leírni lépésről lépésre, de valahogy így volt.

3. 9d7dfcb81b (válaszként erre: 2. - Da13f11406)
2012. dec. 18. 10:32
Összes lehetőséget végig néztem citromailen, és nincs sehol ilyen üzenet. Amúgy már régebben is kértem jelszó változtató linket és rögtön elküldték. Csak most, amikor fontos lenne, nem küldik napok óta.
2012. dec. 18. 10:23
Citromailen pl nem a ebérkező levelekhez hanem a facebook részre küldi a levelet. Szóval lehet már ott van. Amúgy meg telefonszámos megerősítést szoktak kérni.
2012. dec. 18. 10:20

Sziasztok!


Nem gondoltam volna, hogy egy szer én is e miatt fogok fórumot nyitni...no de mindennek eljön az ideje :)

Szóval megváltoztattam a jelszavam, amit elfelejtettem. Hiába kérek linket az email címemre, hogy meg tudjam még 1x változtatni, nem küld. Járt már így valaki? Esetleg hol tudok írni az üzemeltetőknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook