Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudok a gépemről egy másikra másolni programot? fórum

Hogyan tudok a gépemről egy másikra másolni programot? (tudásbázis kérdés)


2007. szept. 13. 08:20
Szerintem rákötöd a másik gépre a winchesteredet és már mehet is. Ezt úgy tudod megcsinálni hogy vagy mobilrack-be teszed és úgy be a gépbe vagy ha nincs mobilrack akkor leveszed az oldalát és már mehet is.
2007. aug. 8. 16:18
Cd, dvd, pendrive vagy infra...
2007. aug. 7. 15:29

Bocsi, de azt hiszem a legegyszerűbb megoldást nem ajánlotta senki, ez lenne a Floppy :) ennek egyetlen hátránya, hogy alig fér rá valami, (1.4 MB) ezzel szemben, iszonyú sérülékeny... a ma kapható gépekbe már bele sem helyezik, csak kérésre.

a következő a pendrive ma már a gépek többsége rendelkezik usb 2 porttal, ami gyors, és csereszabatos, tehát evvel kell foglalkoznunk!

1 GB-os pendrive 3-4 ezerért már kapható

a másolás is egyszerű, az intézővel megkeresed a másolandó programot, jobb egérgomb, klikk, másolás

ezután megkeresed a pendrive-ot a sajátgépben, valószinűleg úgy látod, hogy removable media, bal egérgomb, dupla klikk, erre megnyílik a meghajtó, kikeresed, hová, melyik mappába szeretnéd, ha nincs ilyen, akkor egyszerűen a meghajtó betüjelére jobb egérgomb, egy klikk, majd a lenyíló ablakban a beillesztést kell kiválasztnod a bal egérgomb egy klikkjével, és már ott is a fájl! No persze, ha nem több száz MB-os fájlt akarsz másolni, az eltarthat, akár 10-20 percig is

Remélem segítettem, ha nem, akkorkérdezz nyugdtan!

Üdv A.

2007. aug. 7. 13:12
Ha egy hálózaton belül van,akkor megosztod a másolandó mappát és már másolhatod is.
2007. aug. 7. 12:50

Attól függ, hogy milyen programot akarsz másolni másik gépre, a két gép "fizikailag" hol és hogyan helyezkedik el. (egy belső hálózaton vannak-e, van-e mindkét gépen internetkapcsolat, stb.)


De amint írták egy pendrive, egy újraírható/írható cd vagy dvd az egyszerűbb megoldások közé tartozik. A pendrive-hoz még cd író/olvasó sem kell.


SF

2007. aug. 7. 12:13
Nem igazán értek az ilyesmihez,de szerintem írd ki egy újraírható(vagy akármilyen)cdre...
2007. aug. 7. 12:08

Szeretnék egy programot másolni az én gépemről egy másikra, de nem tudom, hogyan kell!

Ha valaki tud, segítsen! Köszi!

2007. aug. 7. 12:07
Hogyan tudok a gépemről egy másikra másolni programot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook