Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudnék megszabadulni a hotmailem hibájától? 1-2 hónapja küldözgeti szét a kéretlen leveleket. fórum

Hogyan tudnék megszabadulni a hotmailem hibájától? 1-2 hónapja küldözgeti szét a kéretlen leveleket. (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 24. 12:19

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást. Végülis a legegyszerűbbnek tűnő ötlet vetett véget a szenvedésnek, amit rinike ajánlott. Megváltoztattam a hotmail jelszavamat és azóta teljesen tiszta a postafiókom, hónapok után végre végeszakadt a fertőzött emailek küldözgetésének!

Köszönöm szépen a segítséget!!

2011. máj. 12. 07:51

Sziasztok! Igen rinike, jól értetted, én küldöm őket...vagyis persze nem én, csak automatikusan a hotmailem. Én kapni csak a saját címemről kapok...mert önmagának is elküldi.

Köszi az ötletet, egy próbát megér, megváltoztattam a jelszavamat.

11. access
2011. máj. 12. 07:42
Sok olyan személy van aki ilyenekkel szórakozik, ettől érzi magát nagynak.
10. rinike
2011. máj. 12. 07:21
Nekem a hotmailem csinált egyszer ilyent, mert valaki vagy valami feltörte a fiókomat, és a nevemben spameket küldött. Fel is függesztették a fiókomat. Mikor a jelszavamat megváltoztattam, többé nem tudott belépni az a valaki vagy valami, és a felfüggesztett fiókomat helyreállították.
9. rinike (válaszként erre: 7. - Access)
2011. máj. 12. 07:20
Nem kapja, hanem küldi őket. Vagy félreértettem?
2011. máj. 12. 07:12
ha gondolod, segítek :) írj nyugodtan privit :)
2011. máj. 12. 06:56
Jelszó változtatás nem sokat ér, hiszen attól még ugyan úgy megkapja a kéretlen leveleket.
2011. máj. 12. 06:52
Változtasd meg a hotmailed jelszavát, hátha segít.
2011. máj. 12. 06:45
Ami vírusirtót meg a többit használsz, azok nem igazán megfelelőek. Javasolnám vagy a K.I.S. Vagy az AVG I.S. programot.
2011. máj. 12. 06:37
Szia! Köszi az ötletet, vírus és spy keresővel már próbálkoztam számtalannal, mindhiába, de malware még nem volt .Most töltök le azt is és kipróbálom!
3. Sylar01 (válaszként erre: 2. - Katicam)
2011. máj. 12. 06:32

Szia.



Jártam így, nem is olyan régen, kaptam egy figyelmeztetést, hogy a fiókomból kéretlen levelekt küldtek, bár igaz, az gmail volt.


Mindenképpen vírus okozza, és sajnos tapasztalat, hogy a mai vírusirtók nem képesek maximális védelemre. Azt javasolnám így hirtelen, hogy futtass több vírus, spy, és malware keresőt, hátha talál valamit...


Ha esetleg gond van, keress nyugodtan, akár privátban is.



Üdv.

2011. máj. 12. 06:30

Sziasztok!

Ötleteket szertnék kapni ,hogyan tudnék megszabadulni a hotmailem betegségétől.

1-2 hónapja tucatszám küldözgeti szét a kéretlen leveleket. A gépen természetesen van vírusvédelem (Nod32 napi frissítéssel) , háttérben folyamatosan fut a spybot program, aktív tűzfal van.

Vírus illetve kémprogram keresés folyamatosan negatív eredményt hoz. Mégis újra és újra azt látom, hogy a hotmailem tele szétküldött spamekkel.

Járt már valaki így? Hogyan sikerült megoldani?

2011. máj. 12. 06:26
Fertőzött email.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook