Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tudnék augusztusig legalább 10 kilótól megszabadulni? fórum

Hogyan tudnék augusztusig legalább 10 kilótól megszabadulni? (tudásbázis kérdés)


25. eva200 (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2015. jan. 18. 13:41
Tea zold keves, mezzel!!lehet kenyer, barmi reggel, boseges ha ,tudod nem ulni, fogsz, ez a titok, ha sokat eszel,egyel, de lassan de menj gyalogolni, 20 percet!! ez eleget barmit eszel, nem rakodik fel, ily egyszeru,.. ,de jolersed magad, latsz embereket, jo levegon,. delben is egyel, este koran 5 utan, ne egyel, kis nassi, tea , ropi, szaraz sos nassi.. es kesz, Agyadban kell eldonteni,, nem eszem sokat, De Mozogni megyek Ami, JOOO! sok sikert!..
2014. máj. 29. 21:18
4 het 6 kilo. Jovoheten veszek gumiszalagot es csuklosulyt, tornazok kicsit cicire. Es pedig jajj de jokat eszek :) meg 2 het maradt, ugy voltam vele, hogy kiprobalom, de lehet maradok ketogenen tovabbra is :)
2014. máj. 25. 16:44

Sziasztok. Ki hogy áll?

Nekem a múlt héten lement 80,6-ról 79,9 kg-ra.

A jövő héten legalább fél kilót szeretnék fogyni.

2014. máj. 20. 20:14

Sziasztok!

Nekem is alul működik a pajzsmirigyem, rám akkor 8 kiló ugrott fel pillanatok alatt.

Tudom ez nem olyan sok, de nekem épp elég volt!

Akkor kezdtem el updatezni és mellette tornázni is. Szerencsére a kilókkal azóta lekopogom semmi probléma, a mozgást is tökre megszerettem közben, most már az életem része.

Sok sikert!

2014. máj. 20. 19:31
Nagyon ajanlom a ketogen dietat, nekem kecesbol "kell" fogynom, megis, egy honap alatt 4,5 kilo igy is leugrott. Nincs falasroham, nincs ehseg, kicsi szamolgatas, de gyorsan belejossz. No cukor, no gabona, no kemenyito. Lenyegeben semmilyen szenhidratot nem szabad, csak ami a zoldsegben alapbol van. Megcelzol napi 20-30 grammot es tartod. Minimalis mozgassal kombinalva (hogy ne logjon a borod) garantalom neked, hogy osszejon aug-ig 10kilo, lehet meg tobb is. Olvass utana neten, de ne a testepitos oldalakon hanem paleos ketot keress, es ha kerdesed van, vagy erdekel a tema, irj privit nyugodtan. Sok sikert!
20. c4428d82f5 (válaszként erre: 19. - 408020f45e)
2014. máj. 20. 19:18
Én sem akartam túl nyers lenni csak ahogy te is írtad az a fránya pumpa:))Nekünk ez az egész egy szélmalomharc, örök életünkre vigyáznunk kell ha el is érjük a kívánt súlyt. A férjem annyit eszik,hogy még a látványától is rosszul vagyok sokszor de semmi nem látszik meg rajta, én viszont alig eszem,beiktattam a mozgást is és nagyon lassan haladok de nem állok meg amíg nem érzem jól magam a bőrömben:) Szóval Adri mindent bele, menni fog!
19. 408020f45e (válaszként erre: 14. - C4428d82f5)
2014. máj. 20. 19:12
Igazad van. Bár én "gyárilag" nem voltam duci, a pm alul működés miatt én is jól felhíztam, ami lelkileg is nagyon megviselt. Mire kiderült hol a baj, már 92,4 kg voltam, a 164 cm magasságomhoz.Aztán leadtam nagy nehezen 22 kg-ot, de nagyon pengeélen táncol a dolog, mert rettenetesen figyelnem kell. Tavaly tavasszal egy stresszesebb időszak miatt visszajött 10 és azóta többszöri nekifutásra most megint diétázok. Szóval attól nekem is felmegy a pumpa, ha azt mondja valaki, hogy egyen az illető kevesebbet! Nem ez a megoldás. Persze lehet mondani, hogy csak az a kaja nem hizlal, amit nem eszünk meg. Persze. De ahogy írtam, nekem is volt olyan időszakom, hogy a sima víz is rajtam ragadt. Tényleg! A szervezetem megtartotta. Szóval nem olyan egyszerű ez a kérdés, hogy bárki ismeretlenül is gúnyolódhasson rajta.
18. 408020f45e (válaszként erre: 9. - 66a97e58a5)
2014. máj. 20. 19:01
Attól függ, mennyi most a súlya. Relatív, hogy a 10 kg mennyire sok.
17. martini64 (válaszként erre: 14. - C4428d82f5)
2014. máj. 20. 19:00
Valóban, a pajzsmirigyet nem árt megnézetni. Egy vérvétel az egész első körben.
16. 408020f45e (válaszként erre: 4. - Martini64)
2014. máj. 20. 18:59
Teljesen egyet értek veled!:)
2014. máj. 20. 18:58
Szinte kedvem támadt hozzá :)
14. c4428d82f5 (válaszként erre: 9. - 66a97e58a5)
2014. máj. 20. 18:58

Hogy te milyen okos vagy..attól mert te genetikailag azzal vagy megáldva,hogy nem vagy annyira hízékony mint más még nem kell azt feltételezni a másikról,hogy egy zabagép azért mert fölöslege van..Lehet pajzsmirigye vagy egyéb problémái is szóval ne ítélkezz ha nem ismered az egyént. Ha nem tudsz segíteni annak aki segítséget kér kár hozzászólnod csak azért,hogy a törzspontjaidat növeld.



Adri: A kalóriabázis segíthet ha van elég kitartásod mellé, na meg persze beiktatni minél több sportot az életedbe..3 hónap alatt le lehet adni 10 kilót és a heti 1 kiló mínusz azért nem sok..

2014. máj. 20. 18:57

Egyszerű. Mozogj sokat. És sok saláta sajt és öntet nélkül , sovanyhusok. És inni csak vizet.


Osmin gatyaba raz műsort ajánlom személy szerint :-)

2014. máj. 20. 18:57
Nekem pont annyi van még vissza a normál súlyig (170 centihez 70 kg szeretnék lenni).
2014. máj. 20. 18:56

Sok módszerrel lehet fogyni. találd meg a hozzád illőt, amit be tudsz építeni az életedbe! Legyen az kalóriaszámolás, a sok szénhidrát elhagyása, 90 napos, vagy akármi. Csak kitartás és elhatározás kérdése!

A 10 kiló pedig attól függ, hogy hány kiló vagy (és ehhez milyen magas). De addig még rengeteg idő van. Egyszerű matek: Augusztus 2. hetének végéig 10 heted van, ergo heti 1 kiló. Nem vészes...

2014. máj. 20. 18:56
10 kiló nem rengeteg, a májusból is itt van még a fele, a június, a július. Májusban kettő, júniusban és júliusban négy. Ha sok felesleg van rajtad, vagy a normál súlyig akarsz lefogyni, akkor menni fog. Ha most is normál vagy, de sovány szeretnél lenni, akkor havi egy-két kilónál nem fog több lemenni.
2014. máj. 20. 18:46
Bocs de 10 kg az rengeteg,mondjuk ajánlok egy tuti tippet: ne zabálj! Ennyi
2014. máj. 20. 18:26

Most jön majd a gyümölcsszezon, ha fogyni akarsz, vigyázz, a gyümölcsöket se lehet büntetlenül mértéktelenül fogyasztani.

Jó, ha felírod, miket ettél. Nagyon ciki lesz beírni azt a tábla Milkát, meg a kiló cseresznyét. :)

2014. máj. 20. 18:21
A hirtelen és drasztikus szénhidrát megvonástól rosszkedvű leszel, szédelgős és úgy érzed, bármit megennél, majd néhány nap múlva falásrohamot fogsz kapni. Mindent megeszel majd, ami nem cukros és nem fehér kenyér, de mindegy, mert minden hízlal, csak sokat kell belőle enni. A legfontosabb, hogy mindent egyél, de mindenből keveset. Ne használj édesítőt, inkább felezd le a cukrot a kávéban és a teában egy hónapig, aztán megint felezd le. Egészen jól meg fogod szokni az új ízeket, és végül már el se tudod képzelni, hogy tudtad azt a ragacsos levet meginni, amit néhány hónapja még kávénak hívtál.
2014. máj. 20. 18:19
Ajanlom a kaloriabazis.hu oldalat is!
5. 31bc25d879 (válaszként erre: 4. - Martini64)
2014. máj. 20. 18:18
Igy igaz.
2014. máj. 20. 18:15

A legegyszerűbb fogyókúra, hogy visszafogjuk az evést.

Reggel egy szelet kenyér, felvágott, valami zöldség (paradicsom, paprika, uborka), 2-3 dl tej, tea, kakaó, ilyesmi.

Tízóraira egy alma, narancs, pár szem keksz.

Ebédre fél adag normális étel. Persze jó, ha nem tocsog a zsírban, olajban és nem túl zsíros a hús.

A vacsora nagyon kevés legyen, de olyasmi, amit rendesen meg kell rágni.

Napi 2-3 liter folyadék.

Mozgás: ha eddig nem mozogtál, kezdd napi 15 perccel. Sok letölthető a netről, de egyszerű guggolással, felüléssel, lábemeléssel, fekvőtámasszal is kezdhetsz.

Ne vegyél több ételt, mint amit megeszel. Ha csokit kívánsz, vegyél egy nagyon kis szeletet. Nem fog menni, hogy megveszel egy tábla csokit és csak egy kis kockát eszel belőle.

Ha úgy érzed, hogy egy lovat is megennél, rágcsálj sárgarépát, karalábét, almát.

És még egy tanács: ha egy nap elengedted magad, azzal nincs vége semminek, másnap lehet folytatni ugyanúgy, mint előtte.

2014. máj. 20. 18:13

Pontosan, cukor, fehér kenyér és rengeteg mozgás. Ajánlom ezt az oldalt, sok hasznos tanácsot fogadhatsz el!!


[link]

2. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Ari0212)
2014. máj. 20. 18:05
Nagyon sok mozgas es ahogy mar irtad is, elhagyni a cukrot, feher lisztes dolgokat! Ennyi :)
2014. máj. 20. 18:03

Kapszulákat,egyéb diétás,fogyasztó szereket nem szeretnék szedni,enni.


Inkább tanácsokat,tapasztalatokat,recepteket várnék.Anyagilag sem úgy állunk,hogy drága dolgokat meg tudnék venni.Én olyasmire gondoltam h kiiktatom a kenyeret,cukrot stb.

Valami ötlet ? Olyan kellene ami "ember barát" diéta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook