Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnátok felrázni egy döglődő kapcsolatot? fórum

Hogyan tudnátok felrázni egy döglődő kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
91. albaregia80 (válaszként erre: 90. - 85ef3bb3d1)
2010. okt. 21. 09:58

Szia Viki-Suzy!

Mi lett a történet vége?

Megszervezted a randit végül?

90. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 89. - 5e03fd4701)
2010. jan. 13. 01:10

Kedve Medve Úr! Sikerült megnevetettned! Ez a lufis dolog nagyon tetszett!

Ma, vagyis már tegnap beszéltünk és nagyon kimért, rideg volt. Nem olyan mint általában szokott! Persze én is rosszkedvű voltam és azt mondta hisztizek. Pedig nem hisztiztem elmondtam ezt-azt és megkérdeztem van-e még ennek értelme, mert szerintem nincs. Azt mondta persze,csak túl messze vagyok!! Hosszú lenne leírni, érdekes beszélgetés volt.

Holnap lesz a randi. Kiváncsi leszek, hogy reagálja le, hogy nem megy senki.

És, hogy mikor hív fel és mit szól, hogy én meg majd megkérem hagyjuk abba ezt a kapcsolatnak nevezett semmit!

Két szék közül marad a föld! Nekem pedig itt marad a család és ezentúl nagyon meg fogom becsülni őket!! Főleg a férjemet!

2010. jan. 12. 14:22

Egyrészt Viki-Suzy nagyon sajnálom a dolgot másrészt meg talán lehet a jövő szempontjából jobb, hogy így történt.

Piszkosul kell vigyázni a netes kapcsolatokkal mert ráfaraghat az ember fia- lánya.

Kicsit romantikusan tekintek vissza a múlt évszázad végére amikor még hiányoztak az ilyen emberek a netről ... akkor lehetett nyugodt és kitárt szívvel ismerkedni de most már felér egy lelki kalandtúrával.


Az, hogy szereted: Te Viki te nem is azt a pasit szereted aki hanem azt amit láttatni akar? Ergo egy lufit szeretsz, és lufiba meg nem jó szerelmesnek lenni mert ha megkínálod cigivel szerencsés esetben sivítva kirepül az ablakon szerencsétlen esetben pedig egyből bumm és tele leszel gumidarabokkal.

88. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 87. - 85ef3bb3d1)
2010. jan. 12. 10:26
A suzy álnév volt de már nem kell! Már vállalom magam, csak elfelejtettem az elején megírni!
87. 85ef3bb3d1 (válaszként erre: 86. - Huanita80)
2010. jan. 12. 10:21

Azért nem írtam mert nagyon magam alatt voltam. Lehet, hogy már senki nem is jár erre, de mindegy!

Mindkét barátnőm azt mondja, hogy szivassam meg és hozzak össze egy randit amire én megyek el. De nem megy, nem bírom megtenni. Nem gyávaságból csak mert én lennék a rohadék és nem ő! De beszélgetek vele az oldalon,/ Álnéven / levelezgetünk és hihetetlen fájdalmas de minnél több levelet váltun annál biztosabb vagyok benne, hogy mekkora egy szémétláda! Arról nem beszélve, hogy engem közben elfelejt felhívni! Azért egy találkát megbeszéltem vele, amire ugye senki nem fog elmenni! Erre nagyon készül hiszen közben felajánlottam, hogy találkozhatnánk MI de lemondta. Hebegett-habogott! Nem tudom mi lesz a reakciója és felhív-e utánna hamarosan de akkor én meg közlöm vele, hogy nem akarom folytatni a kapcsolatot! De nem leplezem le magam.

Valamilyen szinten lerendeztem magamban a dolgot! Volt pár nagyon nehéz napom azokon túl vagyok, de piszokul fáj, hogy ilyen aljas! De már könnyebb egy kicsit! Nem az fáj, hogy már nem szeret, hanem az, hogy nem mondja meg és nem vet véget a kapcsolatnak inkább kínoz tovább.

Viszont tanultam belőle és felnyitotta a szemem. A házasságom a férjemmel megromlott de miattam, mert én már nem szeretem viszont ő szeret engem és ezt meg kell becsülnöm. Talán majd egyszer én is úgy fogom szeretni mint régen. Megpróbálom helyrehozni vele az életem a gyerekek miatt is és azért mert megtanultam melyek az igazi értékek.

Az egyetlen dolog, hogy ezt a pasit meg kell tanulnom nem szeretni, mert bármekkora szemétláda, a francba is még mindig szeretem!

86. huanita80 (válaszként erre: 78. - 4259977b5e)
2010. jan. 6. 09:33
Én tuti megcsinálnám!!!!!!!!!!!!!!!Megérdemli és azt már nem magyarázná ki sehogy!Aztán lépj tovább,vár egy olyan pasi aki jobban megbecsül téged még ha most nehéz is elhinni!!!!!!Fel a fejjel!Ne hagyd magad tovább hülyének nézni.
2010. jan. 3. 13:52
Még egy medvese tudná)))
2010. jan. 3. 13:50

Az előbb félre olvastam a címet.


Hogyan tudnátok felrázni egy döglődő kecskebakot?


Mondom mivaaan ehhez én hozzászóltam?


Nincs is kecskééém!

83. caravell (válaszként erre: 80. - 4259977b5e)
2010. jan. 3. 09:22

Két dolog dolgozik Benned: valójában még mindig azt szeretnéd, hogy valahogy kiderüljön, mégsem igaz ez az egész vagy van magyarázat...

...és a sértett hiúság: nagyon rossz, amikor tudjuk, hogy igazunk van, de még arra sincs lehetőségünk, hogy ezt jól odadörgöljük: mert egy ilyen odadörgölés legalább ad egy kis energiát a továbblépésre.

De hidd el, egyik sem éri meg. ne játszmázz, hanem emelt fővel lépj tovább, még ha nehéz is, mert így senkid sem marad. Viszont, ha nem kapaszkodsz egy ilyen hamis lehetőségbe, el tudod engedni (már a bosszú sem köt hozzá, tényleg semmi) akkor jöhet az igazi!

Kívánom Neked szívem minden szeretetével, hogy sikerüjön megtalálni a belső békéd és mielőbb találj rá a másik feledre!

82. pink sunrise (válaszként erre: 80. - 4259977b5e)
2010. jan. 3. 02:50

Inkabb arra forditsd az energiad hogy szedd ossze magad,ne keseredj el.

Sok sikert es egy normalis pasit kivanok neked

81. ba6e61ec64 (válaszként erre: 80. - 4259977b5e)
2010. jan. 3. 02:46
Nem szabad csak mérges vagy!
80. 4259977b5e (válaszként erre: 79. - Pink sunrise)
2010. jan. 3. 02:39
Ez már igaz, rájöttem! De ha leülök vele beszélni nem mondom el, hogy tudom mit csinál de teszek célzást, hogy tudom, hogy nem őszinte. Tagadni fog, ismerem sőt még én leszek a rossz. Csak így tudnám szembesíteni azzal, hogy nem vagyok hülye és nem hagyom, hogy hülyének nézzen! Olyan szinten megbántva érzem magam, hogy legszivesebben meghalnék! Én minden tfeladtam volna ezért a kapcsolatért és úgy érzem nem vagyok annyire szar ember, hogy ezt érdemeljem! A szexben is mindent megadtam amit kért.
2010. jan. 3. 02:33
Ez a pasi nem er annyit hogy ra pazarold az idod a bosszuallasra.........
2010. jan. 3. 02:31

Sziasztok!

Köszönöm mindenki válaszát! Ma este olyan dolog jutott a tudomásomra, hogy úgy érzem ezt a kapcsolatot hagyni kell megdögölni! Nem érdemes tovább kűzdeni! Ez a pasi akármennyire is szeretem nem nekem való. Link, csapodár, hazug és nem becsül meg semmit. A love. hu társkereső oldalon oldalon fönn van, ezt a kapcsolatunk elejétől tudom és jóval azelött regisztrált mielött engem megismert, tartós kapcsolatot keresett. Nagyritkán úgy havonta, kéthavonta fönn járt az oldalon. Elnéztem! Most átírta a dolgokat, már csak szexet keres! Vagyis tartós kapcsolatnak itt vagyok én, de ritkán találkozunk, biztos úgy gondolja közben szexelget egy kicsit ha már ilyen ritkán tudunk találkozni! Természetesen pár napja még állította, hogy nem fog megcsalni mert csak engem szeret! Hát ennyit az őszinteségről és a bizalomról! Csak nekem ez nem fér bele, én biztonságra, szeretetre és boldogságra vágyom! De tőle ezt sosem fogom megkapni! Ezek után azt hiszem sosem tudnék megbízni benne! Eldöntöttem, hogy szakítok vele természetesen egy alapos beszélgetés után! Arra is gondoltam, hogy egy kicsit ki kéne cseszni vele, írni neki a love.hu-ra, megbeszéni egy találkozót és én mennék el. / álnéven regisztráltam/ . Vagy hülyeség? Szerintem ütős lenne!

77. caravell (válaszként erre: 75. - 4259977b5e)
2010. jan. 2. 15:31

(bölcs? nem. csak tanulgatom magam, az embereket, az életet és közben az én szekerem is folyton kátyúba kerül.)


Neked is és minden topiktársnak minden jót kívánok az új esztendőre!

76. caravell (válaszként erre: 73. - 5e03fd4701)
2010. jan. 2. 15:27
és milyen érdekes, hogy a katalizátorok egy része mereven elzárkózik attól, hogy bármi köze lenne e adologhoz, a másik meg túlvállalja a felelősséget és mindenért magát okolja...
75. 4259977b5e (válaszként erre: 74. - Caravell)
2009. dec. 30. 22:26

Igen, sok igazság van abban amit írtál! Köszönöm! És nagyon reménykedem, hogy ha helyrerázódik az élete akkor majd jobb lesz minden!

Az útolsó mondatod meg....! Te igazán bölcs ember vagy!!!


Újévig már nem lesz alkalmam itt lenni ezért


MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!!!!

74. caravell (válaszként erre: 71. - 4259977b5e)
2009. dec. 30. 18:43

Azért az nagyon ütős, ha egy ffi elveszti az állását. Főleg,ha éppen a jövőjét próbálja építeni és úgy érzi, hogy Te számítassz rá... Valószínűleg nem tesz jót a lelkivilágának.

de az, hogy ő előre megmondta,h nehéz vele és ezzel el van intézve... az azért egy kicsit durva.

Ha egy nő előre szól pl. h nem tud főzni, akkor az felmentés egy életre, vagy a ffi azért (joggal) feltételezi, hogy ez nem végleges és mindent megtesz a fejlődésért... Férfinek, nőnek, nemtől kortól függetlenül minden embernek fejlődnie, csiszolódnia kell. Hogy bölcs(ebb)ek is legyünk, ne csak öregek.

73. 5e03fd4701 (válaszként erre: 72. - 4259977b5e)
2009. dec. 29. 22:21

Akkor egy kicsit katalizátor volt a srác ... értem ... az a gond, hogy sok emberke nem látja ezt.


Valahogy úgy van ez mint a kis hercegben a róka. Felelősséggel tartozol azért akit megszelídítettel. Ő megszelídített téged te mint róka várod a fánál, és ő nem jön nem folytatja a szelídítést! Valahogy ezt kellene megértetni vele!

72. 4259977b5e (válaszként erre: 70. - Caravell)
2009. dec. 29. 20:06
Külön veszem!! Ez a kapcsolat tette tönkre a házasságom teljesen, de már elötte sem volt tökéletes viszont ha nem jön össze akkor is elválok mert már nem lehet visszacsinálni. Sajnos már nem szeretem úgy a férjem a ahogy kéne és nem érzem jól magam vele. Menekülök itthonról ha itthon van és ha megtehetném már rég elköltöztem volna.
71. 4259977b5e (válaszként erre: 69. - Caravell)
2009. dec. 29. 20:03

Szia! Köszönöm a hozzászólásod!

Én mindent beleadok ebbe a kapcsolatba és hidd el nagyon tudok szeretni!! Én -úgy érzem - mindent megteszek a páromért. Egyetlen hiba van bennem ezen a térem, hogy elvárom ill. jólesik ha viszonzást is kapok. Ugyanakkor azt vallom, hogy minden ember más és el kell fogadnunk mindenkit olyannak amilyen. És én próbálom is őt elfogadni ilyennek mert azt mondta, hogy ő olyan, hogy az elején belead mindent a kapcsolatba és utánna leáll. Sőt azt is elmondta vagy 100x, hogy nem egy könnyű eset és most ezt hangoztatja is, hogy ő előre szólt, hogy nehéz vele. És úgy érzem ez a válasz arra a kérdésedre, hogy miért nem csinálja a szeretést. Tudom, hogy szeret csak én többre vágyom. Az igazság az és ezt még nem írtam, hogy azután változott meg miután elvesztette a munkáját és munkanélküli lett. Depressziós lett. Talán majd januárban már lesz munkája!

70. caravell (válaszként erre: 59. - 4259977b5e)
2009. dec. 29. 18:51

Kedves suzy, válaszd külön a kettőt: elválni nem valakiért kell, hanem, azért, mert úgy hiszed, biztosan tudod, hogy menthetetlen a házasságod. Az, hogy a másikkal összeköltözöl-e vagy sem, legyen egy másik, független kérdés. De ha egy másik férfiért válsz el, lehet, csalódni fogsz. Nem egy kapcsolatot láttam rohamosan elszürkülni, a végén rosszabb volt, mint az, amelyikből az ember kilépett.

És még valami: lehet, a "párod" azért változott meg, mert válságban van... esetleg nem tudja megemészteni, hogy miatta váltok, vagy megijedt, hogy ennyire komolyra és visszafordíthatatlanra vált a dolog, gondolhat arra is, hogy mi van,ha őt is ugyanígy elhagyod valakiért stb. ...

69. caravell (válaszként erre: 38. - 5e03fd4701)
2009. dec. 29. 18:44

Van egy barátom, őrá emlékeztetsz: szoktunk egymásnak "tolmácsolni", mert hihetetlen,h mennyire különbözően látja a ffi és a nő a dolgokat.

DE el kell tudni választani az összecsiszolódást a megalkuvástól, a kapcsolat menedzselését a játszmázástól, és tudni kell csinálni is a szeretést, mert ha nem fektetsz bele energiát, akkor nem működik: akár egy csilivili autó benzin nélkül... használhatod bármire, de attól még nem igazán működik...


És itt látom a nagy kérdést, amire csak a topiknyitó tud válaszolni, hogy miért nem csinálja a szeretést a fiú. A 4 hónap azért nagyon kevés ám a megszokáshoz! A távolság pedig éppen arrafelé kellene, hogy hasson, hogy a megmaradó kevés lehetőséget használja ki...

68. 4259977b5e (válaszként erre: 65. - 5e03fd4701)
2009. dec. 27. 21:49
Éppen ezért vagyok nagy bajban. Mert félek, hogy megbánom, hogy feladok mindent. Nem érezném áldozatnak ha minden olyan rendben lenne mint régen. A telefonjai, sms-ei a törődése tartotta bennem a lelket és adott erőt, hogy tovább csináljam! Amíg nem adjuk el a házat addig nem tudok innen szabadulni és játszanom kell a szerepem és ez már teljesen kikészít lelkileg főleg, hogy a másik oldalról már nem azt kapom mint régen. Már nem érzem, hogy fontos lennék és ragaszkodna hozzám! Nagyon hiányzik!! Régebben félt, hogy elveszít de már nem. Hogy tervezzem így a jővőt? Mire? Az kevés, hogy én nagyon szeretem őt, neki is éreztetnie kéne, hogy szeret! Nem csak néha mondani! 3 napja nem hívott!!! De én vagyok a hülye mert bírom elengedni!
67. 4259977b5e (válaszként erre: 63. - C19f5f79fa)
2009. dec. 27. 21:44
Igen, talán! De ő tudja, hogy mit akarok, merre tartok és, hogy ő kell!!!!
2009. dec. 27. 20:34
mindenhol csak a baj van :(
2009. dec. 27. 20:34

Éppen most beszéltem egy ismerős lánnyal akivel kb. 2 éve nem társalogtunk.

Ő el is vált amikor a pasi kinyögte (a szerető szerelő), hogy akkor mégse költözzenek össze. A férj volt annyira emberséges, hogy nem dobta ki a lakásból most van egy szobája abban a házban amiért ő is dolgozott. ( Kifizette a nőnek a ház kb. felét a kocsi övé lett és a gyerekek a férjnél maradtak)

2009. dec. 27. 20:11
kell
63. c19f5f79fa (válaszként erre: 59. - 4259977b5e)
2009. dec. 27. 20:11
Picit így más a történet.Sok ember úgy van vele,hogy a szeretősdi viszonyban nem érzi,hogy van párja társa,mert az másé.Könnyebben is billen túl,ha kel...
62. 5e03fd4701 (válaszként erre: 59. - 4259977b5e)
2009. dec. 27. 19:50

Ez nagyon kemény!


Sok pasi nem gondol bele, hogy mit is indított el! :-(

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook