Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudnám visszasötétíteni a hajszínemet? fórum

Hogyan tudnám visszasötétíteni a hajszínemet? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 8. 06:50
Mondanám, hogy menj el egy másik fodrászhoz, vagy menj vissza ehhez, vagy próbálj te rajta egy kicsit "enyhíteni" vagy hagyd most picit "pihenni" a hajad és szokd meg. Nem tudom melyik a jobb megoldás.
3. feketepolos (válaszként erre: 1. - Meli0428)
2016. okt. 7. 16:56
Sajnálom. Fizettél is érte? :(
2016. okt. 7. 11:48

Szia!

Nekem a fodrászom mondta,hogy 1-es és 7-es ne szerepeljen a számokba ami a dobozon van,mert nem jó a hajamnak!Prodigy 9-est használom és nagyon bevált!Olyan a szín mint a dobozon!

2016. okt. 7. 09:36

Eddig 8as színmélységű szőke voltam(hamvas). 2 napja voltam fodrásznál és ugyanilyen 8as színmélységet szerettem volnA. Ehelyett kaptam egy

10es,világos csibesárga hajszínt. semmi köze a hamvashoz.

elmondtam neki az elején,hogy sok vörös pigment van a hajamba...úgyhogy úgy készüljön. mondta,hogy simán betudja festeni. amikor már szárította szóltam neki,hogy fesse át,mert nem ezt kértem és hogy sárga. szerinte nem! így nem is festette át. :( Hogyan tudnék visszasötétedni 8as színre? mert ha most sötétebbet festek rá akkor előfordulhat a zöldülés :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook