Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudnám megtanítani 2év 10hónapos gyermekemet a folyamatos kortyolásra? Csak kortyonként nyeli le a folyadékokat fórum

Hogyan tudnám megtanítani 2év 10hónapos gyermekemet a folyamatos kortyolásra? Csak kortyonként nyeli le a folyadékokat (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 18. 00:00

Szia!Minden gyerek más!Nekem 3 van, de semmit sem csináltak ugyan úgy!Ne aggódj!Majd rájön!A legkisebb gyerkőcöm 28 hónapos...alig tud beszélni, szívószálat pl nem tud használni....a másik 2 másfél évesen beszélt.....Nem kell aggódni!Ez is csak egy emlék lesz, amikor felnőtt korában meséled neki: ,,olyan pici voltál, nem tudtál...,,

PUSZI :)

2010. ápr. 16. 17:02
Na jo, akkor csak varok turelmesen. :)
5. kacago325 (válaszként erre: 4. - Kolibri)
2010. ápr. 16. 11:30
az én kisfiam is jócskán elmúlt 3 éves mire megtanult folyamatosabban inni.Ne aggódj ezen szerintem,hidd el,majd maguktól rájönnek erre is a gyerekek.
4. Kolibri (válaszként erre: 3. - E71ef36f21)
2010. ápr. 16. 10:30
De hat, majdnem 3eves. Masik gyerekeken mindig csak amulok, hogy lehajtanak egy fel pohar valamit. Nekunk szivoval is csak a kortyolgatas megy. Vagy teleteszi az egesz szajat egy nagy korttyal, aztan lassan nyelegeti.
2010. ápr. 16. 10:27
szerintem sehogy :) de nagyon ügyes a babád, az enyém csak másfél évesen volt hajlandó csak pohárból inni, addig csőrösöztünk. Először csak kortyokat tud inni, rá kell, hogy érezzen, hogy ez a gyosan folyó valami irányítható :)
2010. ápr. 16. 10:27

...nem sikerult befejeznem a kiírást, mert a masik kisfiam "besegített".


Szoval csak kortyolgat.

2010. ápr. 16. 10:25
Hogyan tudnám megtanítani 2év 10hónapos gyermekemet a folyamatos kortyolásra? Csak kortyonként nyeli le a folyadékokaú

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook