Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnám elmulasztani a rossz érzéseket? fórum

Hogyan tudnám elmulasztani a rossz érzéseket? (beszélgetős fórum)


2021. ápr. 21. 23:43

En életemben először beteget jelentettem.par hete, amikor nem voltam az. Senki nem kételkedett, mert én mindig megyek bárki helyett, vagy tokok 11-12 órát, ha nincs, aki megcsinálja a melót.


Most "görény módon" itthon leszek két napig. És tudom, hogy meg fognak dogleni, és kikurnak velem a pénteki reggeleel, mert nem töltenek fel.

De a kura főnököm nem kommunikál. Ha holnap hív, nem veszem fel, mert ő sem veszi fel, ha ötfős.

2021. ápr. 21. 22:40

Köszönöm mindenkinek.

Esténként igyekszem magam olyan dolgokkal lefoglalni, amiket szeretek.

A reggel szinte mindig más, de próbálok valamit változtatni ezen felül is.

6. asgardi (válaszként erre: 5. - Asgardi)
2021. ápr. 21. 21:45
Bocsi a félreütésekért, azt hiszem ennek ellenére érthető maradt a mondandóm. 😊
2021. ápr. 21. 21:44
Nem csak a reggeli, de az alvás előtti szokásaison is érdemes lehet változtatni, mert lehet, higy egy pihentető éjszaka után a reggel is könnyebben indul majd.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 20:40
Beégett a dolog ,később könnyebb lesz :)Ahogy Vivo is írta változtass a reggeli rutinon.Még az ébresztő hang is lehet más :))
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 20:33

Változtass apróbb dolgokon, hogy a reggel másként legyen.

Nekem 6 éve ugyanolyan nagy vonalakban, de minden nap, minden reggel lehet picikét más.

Tegyél be egy kellemes zenét, ígyál egy teát és a többi...

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 21. 20:20
Menj szabadságra!
2021. ápr. 21. 20:18

A problémám nem most kezdődött. A lényeg annyi, hogy az elmúlt pár hónapban elég sok problémával kellett szembenéznem, amik bizony hatással voltak rám.

Főleg a reggelek voltak nehezek, mikor "rám szakadt" minden, de ezek az érzések többé-kevésbé csillapodtak napközben.

A gondom igazából az, hogy azok a problémák, amik ezt a hangulatot kiváltották nálam, már megoldódtak, tehát gyakorlatilag nincs okom arra, hogy "letargiába essek", de mégis, minden reggel ugyanúgy indul, mint korábban.

Mit tehetnék, hogy elmúljon ez a nyomasztó, rossz érzés belőlem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook