Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudnám a sorokat végig aláhúzatni Wordben? fórum

Hogyan tudnám a sorokat végig aláhúzatni Wordben? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 15. 21:48

Nincs MS Office-om, de állíts be jobb margót 16-ig (vagy ameddig akarod) és tegyél bele aláhúzást is a rádiógombbal.

Valamelyik fenti menüben van olyan menüpont (ha minden igaz), hogy Tabulátorok.

2010. ápr. 15. 21:46
Még egy lehetőség, ha a margó beállításoknál a jobb és bal margót leveszed 0-ra, aláhúzott betűtípussal írsz és a maradékot pedig shift+ kötőjellel aláhúzod ameddig akarod
7. Ministry (válaszként erre: 5. - D879a0c5b4)
2010. ápr. 15. 21:44
Így is próbáltam, de a rövidebb sorokat nem húzza alá a margóig, hanem csak az utolsó betűig :(
2010. ápr. 15. 21:36
Ha beállítasz a jobb margóhoz egy jobbra zárt tabulátor jelet és a szöveg végén tabulátort nyomsz akkor aláhúzza (az aláhúzás ikonnal) . Ezt persze akkor lehet csinálni ha nem sorkizárt a sor. Akkor egyszerűen aláhúzod.
2010. ápr. 15. 21:32
Tabulátorral lehet, de nem biztos, hogy tudod használni
4. Ministry (válaszként erre: 3. - Ibi75)
2010. ápr. 15. 21:31
Így is csak a gépelt részt húzza alá, a sorok vége "üres" marad! :(
2010. ápr. 15. 21:26

próbáld meg "kézzel" aláhúzni

shif + alsóvonással

2010. ápr. 15. 21:19

Wordben van egy begépelt szövegem, amit szeretnék úgy aláhúzatatni, hogy nyomtatáskor úgy nézzen ki, mintha egy vonalas lapra gépeltem volna.

Nem a csak a szöveget szeretném aláhúzatni, hanem az üres helyet is a sorok végén!!!!

Szegéllyel már próbálkoztam, de a bekezdéseknél csak az utolsó sort húzza alá, a többit nem.


A segítséget előre is köszönöm!

2010. ápr. 15. 21:19
Hogyan tudnám a sorokat végig aláhúzatni Wordben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook