Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudám kiírattatni a volt férjemet az ingatlanomból? fórum

Hogyan tudám kiírattatni a volt férjemet az ingatlanomból? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
6. Agnik1 (válaszként erre: 2. - 6208ad5eaa)
2012. jan. 10. 19:34
Bemész az illetékes önkormányzathoz, viszed a tulajdoni lapot, és minden mást amivel igazolod, hogy a tiéd a ház és kényszer kijelented. Illetéket kell fizetni, hogy mennyit pontosan nem tudom, de az önkormányzatnál biztosan segítenek.
2012. jan. 10. 19:33
Jó kis gomba pörköltre meghívód, nem csak kiírják, de a gyerekek "árva ellátásban" is részesülnek. ;-)
4. koxy (válaszként erre: 2. - 6208ad5eaa)
2012. jan. 10. 19:33
Én úgy tudom, hogy az önkormányzatnál ki tudod íratni a lakásodból!
2012. jan. 10. 19:32

okmányirodába bemész és "kényszerkijelented"

beviszed a válási papírt, a lakásról valamit, hogy 100%ban a Tied és így megoldható

2012. jan. 10. 19:29
Szóval van egy házam 1/1 tulajdonba, ahova anno beiratkozott állandó lakhelyre a volt férjem. Ez gondolom természetes dolog volt anno. Lett két gyerek, ő ellinkeskedte az életét, ma már elváltunk és kiderült, hogy jól tettem, mert ő azóta is egy link alak. Iszik, nem nagyon akar dolgozni, nőzik, már kikapcsolták a telefonját a netet a tv-t nem tudom hogy az albérletébe még be mehet-e egyáltalán mert sztem azt se fizeti persze gyerektartást se stb. Na most ő még mindig hivatalosan az én házamba lakik, és a postája még mindig oda megy. Én szeretném ha ez megszűnne, de többszöri figyelmeztetésemre naná hogy nem reagál, mostanában már beszélni se tudok vele, mert telefonon se lehet már utolérni miután kikapcsolták a telefonját. Ilyenkor mi a teendő?
2012. jan. 10. 19:26
Hogyan tudám kiirattatni a volt férjemet az ingatlanomból? A szitu a következő, pill. irom is:
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook