Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tisztítsam a szövetkabátomat otthon? fórum

Hogyan tisztítsam a szövetkabátomat otthon? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 15. 21:48
Én a fekete szövetkabátot ruhaboholytalanítóval "borotváltam" le, aztán öblítős vízbe mártogatott ruhakefével frissítettem fel. Igaz, piszkos nem volt, de ettől a kezeléstől teljesen megújult. Kicsit át is vasaltam óvatosan, nem tettem benne semmi kárt.
2009. nov. 15. 19:34
Ne próbálkozz otthoni tisztítással ,nem fog sikerülni. Tapasztalatból mondom,én is eldobhattam a kabátomat./összement,nem sikerült a vasalás sem/
4. 4d418e4993 (válaszként erre: 1. - KisVacaaak)
2009. nov. 15. 19:27
Még ha ki is mosod valahogy ,nembiztos hogy kitudod vasalni. Hacsak nincs otthon egy ipari gőzvasalód, elszívos asztallal.Nekem van, de nem merem magam tisztítani ,inkább mosodába viszem.
2009. nov. 15. 18:34

KisVacaaak, en a helyedben inkabb tisztitoba vinnem, annyit nem er meg az otthoni tisztitas, hogy tonkremenjen a kabat, szerintem...

A tisztitoban meg szaraz-tisztitassal tisztitjak a gyapju es a szovet kabatokat, igy nem karosodik a szovet. :)

2009. nov. 15. 18:17
A tisztítóba vinném/szem az a biztos!
2009. nov. 15. 18:13
Habos (talán öblítős) vízre gondoltam.. Ti hogy csinálnátok?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook