Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan teszitek a lakást jó illatúvá mindenhol? fórum

Hogyan teszitek a lakást jó illatúvá mindenhol? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 6. 02:33

Köszi a válaszokat!Kipróbálom őket!


Én minden kajaszagot utálok!Megőrülök tőlük mivel igen jó a szaglásom sokáig érzem még a legenyhébb nem odaillő szagot is. Nekünk is 1 légtérben van a kkonyha a nappalival:(...

12. c8772e855b (válaszként erre: 1. - Princezaxxx)
2010. febr. 25. 14:06

qwertzni 4-5 hsz,és tuxy javaslatával értek egyet.Én is ezekkel a módszerekkel érem el,hogy mindig jó illatú a lakás.


manul:én a palacsinta sütéssel vagyok így,de a kereszthuzat nagyon gyors megoldás.


A légfrissítők,a füstölők,illatgyertyák csak átmeneti ámítás,attól ne várj csodát!!!!!!!!

2010. febr. 25. 11:45
Nekem van egy nagy uveg fahej illatu gyertyam,es a gyertyahoz van egy kis elektromos szerkezet.A szerkezetet bedugom,a konektorba,ra a gyertyat,es ahogy olvad a hotol a gyertya nagyon kellemes illat van.
10. manul
2010. febr. 25. 10:58

Sűrű szellőztetés,rendszeres takarítás és nem lehet probléma!

Nekünk amerikai konyhás a nappalink,jóformán az egész lakás egy légtérben van,de főzéskor egy kis kereszthuzattal csodákat lehet művelni.

Én egy dolgot utálok csak,ősszel lecsót főzni,mert a lecsószag beleeszi magát a levegőbe és több napig olyan szag van mint egy bérház lépcsőházában.Azt nem nagyon csípem,de a többi étel szaga hamar kiszellőzik!

2010. febr. 25. 10:00
Én a múltkor olyan illatosítót vettem ami egy üvegcséből fapálcikák lógtak ki és azok fokozatosan illatoztak és nem volt túl erős az illat sem pont jó volt!
2010. febr. 25. 09:51
gyakori takarítás sokat segíthet
2010. febr. 25. 09:25

Én is illóolajat használok....régebben az ambipur konnektoros változatát.....de az drága és csak az elején tetszik a szaga!

Ha meleg a lakásotok(ez panelban nem mindig van igy)....és használsz a radiátoron párologtatót....abba is tehetsz illóolajat....és azt sokáig lehet érezni!

2010. febr. 25. 07:04
Beírtam a keresőbe " szagtalanítás " már is kb 4 lehetőséget írt még mellé. Lakás stb.
2010. febr. 25. 06:39
Én főzés közben kinyitom az ablakot kicsit, így rögtön ki is megy a kajaszag
2010. febr. 25. 06:36
Ha mindent ki hordasz és kifested a konyhát, utána mindent lemosva és fertőtlenítve viszel vissza ez hosszú időre segít.
2010. febr. 25. 06:29
Én is illóolajat szoktam és füstölőket.Létezik egy antitabacco illatű füstölő,de nem csak a dohány füstöt semlegesíti ki.
2010. febr. 25. 05:30
szia.én illóolajat szoktam párologtatni.amikor meg porszívózok akkor teszek szárított levendula virágot a padlóra és először azt porszívózom fel.ettől kellemes illatot fúj ki a gép.
2010. febr. 25. 04:28

Sziasztok!

Tudnátok tanácsot adni hogyan csináljak friss tiszta illatot a lakás minden helységében ami tartós is?

Az oké hogy a felmosás és a teregetés utáni ruhaillat meg a légfrissitő segít de ez mind nem tartós. A konyhában pl semmi sem segít.

Köszike!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook