Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan térjek észhez? fórum

Hogyan térjek észhez? (beszélgetős fórum)


12. Mézes-Krémes (válaszként erre: 11. - Faythe)
2014. febr. 26. 11:06

Hát ez a szerelem, ezzel nem tudsz mit kezdeni. És milyen szép is ez az érzés. :)

Ha tovább együtt lesztek ez a lángolás csappanni fog, emiatt ne aggódjál. Élvezd ki ameddig ez tart, és próbálj a tanulásra is koncentrálni.

11. Faythe (válaszként erre: 10. - Carfiol)
2014. febr. 25. 22:43

Ő megérti, hogy tanulnom kell, csak nekem nehezebb az, hogy elhatároljam magam, a gondolataim, és egy dologra fókuszáljak. De így viszont belegondolva, tényleg nem szeretném lerontani a jegyeim, hogy később bánkódhassak.

Egyébként nem volt bántó, köszönöm :)

10. Carfiol (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. febr. 25. 22:30
De ismerős :) Első szerelmem az érettségi évében volt...le is romlott sajnos akkor pár jegyem. Így utólag: inkább a tanulásra koncentráltam volna jobban...ha nem jön össze a pasival, akkor később bánhatod, hogy most nem koncentráltál. Egyébként szerintem komolyabban vesz Téged a pasi is, ha létezik olyan idő, hogy "nélküle" meg "saját tér", amikor fogja fel, hogy ne zavarjon. Azzal segít, ha nem írogat és hagy Téged koncentrálni...szerintem :) Ez csak egy vélemény, remélem nem volt bántó.
9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. febr. 25. 22:16

Többnyire ilyen a szerelem!

De pozitív dolog is kisülhet belőle! Tanuljatok együtt (már ha olyat választottál, akitől lehet tanulni)!

8. Regin_a (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2014. febr. 25. 21:59

csak önfegyelemmel."


Visszafojtott nemi élet pattanásokat és frusztrációt okoz, aztán orvos és persze nem megy a tanulás

Le kell vezetni a feszültséget valami módon

:)

2014. febr. 25. 20:46
Furcsaság még az, hogyha fent van és közben beszélünk, mégis jobban megy egy fokkal a tanulás, míg ha nincs fent, akkor jár az agyam, hogy ő mit csinál. Még ha otthon is van. Időbeosztás nem rossz ötlet! :)
6. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Faythe)
2014. febr. 25. 20:37

Haaat, most,ha nem vagy cerelmes, ne is legyel erettsegeig :D

Ahh, amugy a hormonokkal valoban nem tudsz sok mindent kezdeni.

2014. febr. 25. 20:37

:))) Szerintem ki kell tűzni a célt, hogy mi a fontosabb....

és arra kell koncentrálni.. végszükség esetén egy időbeosztás is jól jöhet...és azt betartva legyen meg a tanulási idő és a romantika...

a fiatalok körébennagyon népszerű most az Fb-chat.. tanulási időben nem árt ezt is hanyagolni:)))

2014. febr. 25. 20:20
Hát, valahogy gyorsan kéne gatyába ráznom magam, mert érettségi előtt vagyok és nem akarok elszúrni. :/
3. honeywald (válaszként erre: 1. - Faythe)
2014. febr. 25. 20:18
Én is vagy 2-3 hónapig ilyen voltam, mikor szerelmes lettem :) ha igazán jó kapcsolatod lesz, és nem csak rövid ideig tart, akkor hidd el, ez el fog múlni..vagy legalábbis csökkenni fog, és nem leszel leblokkolva :)
2014. febr. 25. 20:17

Hmm.. azok a fránya hormonok...

Máshogy nem tudsz, csak önfegyelemmel.

2014. febr. 25. 20:07

Sziasztok! Új vagyok még a fórumon, de már nagyon megkedveltem az oldalt, ezért merészkedtem írni ide fórumba.

A problémám az, hogy ahányszor szerelmes vagyok, akkor valami hihetetlen agymosás kezdődik, olyan szinten, hogy más nem érdekel, csak Ő. Nem tudok odakoncentrálni a tanulásra, arra hogy megjegyezzem, egyáltalán nem is érdekel. Most fordul elő velem másodszorra ez a betegség, ha lehet annak nevezni. Jó pár rossz kapcsolatba belefutottam - sajnos - és valószínűleg ide vezethető vissza a problémám. Nagyon akarok koncentrálni a tanulásra (mivel még tanuló vagyok, de 18 elmúltam), de egyszerűen mintha valami blokád lenne az agyam előtt és nem engedi be az információt. Nem tudom azt elhinni, hogy csak úgy tudok működni, ha nincs senkim. Tudom, hogy mi a kötelezettségem; tudom, hogy mit kell tennem, és mégis ugyanott vagyok - érdektelenség.

Bárki, aki tud értelmesen és kedvesen válaszolni, annak nagyon köszönöm a válaszát!

18L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook