Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tehetnénk jobbá életünket? fórum

Hogyan tehetnénk jobbá életünket? (beszélgetős fórum)


12. o.andi
2009. dec. 27. 05:09
nem csak rajtad mulik...körül mények is fontos szerepet játszanak benne!
2009. nov. 11. 17:12
Talán,ha kivivnánk magunknak az igazi demokráciát!
10. genia (válaszként erre: 4. - Crystall)
2009. nov. 10. 07:59
Ez normalis ,a valtozas faj, es az egy hosszu folyamat,de te mar sokat tettel magadert azzal hogy felismerted a problemat es vivodsz.Halgass apukadra igazat mond!!!!
9. 40163fd81d (válaszként erre: 8. - Spinneli)
2009. szept. 17. 22:50
..és humorral!:)
2009. szept. 17. 22:48
több önismerettel.
2009. szept. 17. 22:48
Sok sok szeretettel,és akkor az is jön vissza,amitől az ember jól érzi magát!
6. torde (válaszként erre: 5. - Zaya86)
2009. júl. 29. 15:39
Én is így gondolom!És szerintem is önbecsapás az, ha másokat hibáztatunk, vagy nem látjuk be a saját hibáinkat.Szóval egyes egyedül csak saját magunk tehetünk magunkért, mert senki nem ért meg mindekt jobban, mint amennyire mi magunkat.Sokat kell magadba/magaddal beszélgetni!:)
5. Zaya86 (válaszként erre: 3. - Torde)
2009. júl. 29. 12:03

Én is így gondolom, elsősorban Magunkban kell tudatosítanunk, hogy a saját életünkért Mi MAGUNK vagyunk a felelősek, szóval senki más nem fogja helyettünk megoldani a gondjainkat.

Én sokáig hazudtam és mentegettem Magam, hogy ezért meg azért tartok ott, ahol... de ennek semmi értelme, ettől nem halad az ember.

Én úgy gondolom, hogy ha úgy érezzük, valami nem stimmel az életünkben, vagy esetleg több dolog is, akkor csak szépen sorban próbáljunk meg változtatni rajta.

Az elégedettség és a szabadság elsősorban azon múlik, hogy szeretjük-e, tiszteljük-e, becsüljük-e saját magunkat...szerintem. :)

2009. júl. 29. 00:44
Én folyamatosan vivok magammal, több-kevesebb sikerrel...apukám is azt mondja, hogy csak pozitivan de ez nem könnyü mikor majd szétrobbanok az idegtöl
3. torde (válaszként erre: 1. - TrinithY)
2009. júl. 28. 20:18
SAját magunkat kell megváltoztatnunk, főleg a gondolkodásunkat, hogy a rosszba is próbáljuk a jót is látni!Máshogy nem megy....önnevelés:)
2009. júl. 28. 20:01

Pozitív gondolatok:D

Legyél vidám, barátságos, akkor a nehezet is jobban viseled el.

2009. júl. 28. 19:58
hogyan tehetnenk jobba eletunket? Ha valaki nincs megelegedve az eletevel, vagy csak egyszeruen szeretne valtoztatni rajta, kerlek irjatok meg :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook