Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tegyem túl magam a barátom exén? fórum

Hogyan tegyem túl magam a barátom exén? (beszélgetős fórum)


25. 5f46772b41 (válaszként erre: 23. - Mamma Teresa)
2010. jan. 20. 18:10
Ha megfordítjuk a szitut az új hapsidnak mi a véleménye a te régi exedről? Vagy éppen neked? Miben érzed jobbnak az újat a régitől? Miért fogadod el őt?
24. golfáramlat (válaszként erre: 23. - Mamma Teresa)
2010. jan. 19. 21:50

Szia!

Hihetsz-e abban, hogy ez így marad? Miért ne hihetnél? Attól, hogy Ő igencsak dekoratív, az még nem jelenti azt, hogy jobb is nálad. Ne kételkedj magadban! Igaza van a párodnak, a szépség belülről fakad...

(Rossz hasonlat, de nézd a nagy sztárokat! Sikeresek, gazdagok, gyönyörűek, tündökölnek, AZTÁN őket is megunja valamiért a párjuk és elválnak. Tisztelet a kivételnek.)


Véleményem szerint ne zavarjon ez, élvezd a mindennapokat, főzzetek jókat és legyetek együtt nagyon boldogok!

Garancia semmire nincs az életben! Nap mint nap tönkremennek párkapcsolatok, karrierek, életek.....

Használd ki, hogy Neked megadatott ez a boldogság!

Amint írod is, egyáltalán nem tartják a kapcsolatot!

2010. jan. 19. 21:04
Sziasztok! Szerintetek mekkora az esélyem egy pasinál összehasonlítva magam az ő exével, akitől egy éve elvált?:annak ellenére, hogy nálam idősebb, még mindig dögös, alakra tökély,arcra szép,de hanyagolta őt is meg a háztartást is. Én mindent meg tudok adni neki, arcra még szép is vagyok, de teltebb vagyok, mint az exe. Engem , ez zavar, pedig azt hiszem, úgy szeret, ahogy vagyok. Ha zavar fogyjak le és kész? Vagy ne törődjek vele? Ő azt mondja, a külső nem minden és neki már nem kellene semmi pénzért az exe, mert elcseszte az életét, de mikor megláttam egy közös fényképüket, azt hittem, lehidalok, olyan dekorativ a csaj! Nem tartják egyáltalán a kapcsolatot... Szerintetek mit tegyek? egyszerűen csak élvezzem a boldogságunkat és ne zavarjon ez? Olyan jókat főzünk meg MINDen együtt! Hihetek abban, hogy ez így marad?
2010. jan. 19. 20:42
Na, hogy haladsz? :-)
21. 77f3c7facb (válaszként erre: 20. - Kangaroo)
2010. jan. 10. 21:58
köszi a segitseget es biztatast...jol esett es jol jönn!igyekszem nem felhuzni magam ezen az egeszen,es megprobalom ugy lattni a dolgokat ahogy te irtad!
2010. jan. 10. 21:55
Na látod! Te vagy a jobb ebben is! ;-)
19. 77f3c7facb (válaszként erre: 18. - Kangaroo)
2010. jan. 10. 21:54
:) ez jol hangzik..lehet nekem is igy kene beallitani az agyam :) ha marcsak az idöt nezzuk a luzerkisasszony csak 1 evet jart vele kb.en meg mar lassan a 4.-et taposom
2010. jan. 10. 21:33

Az én páromnak is írkált egy időben egy csaj (pedig nem is ex volt), a párom nem írt neki vissza szinte soha. Vagy ha mégis, akkor csak közömbösen válaszolt. (pl. megköszönte, ha felköszöntötte valamilyen alkalomból) Hála az égnek már új száma van a páromnak, és a csaj nem tudja. :-)

De engem is rohadtul irritált, hogy valaki koslat a pasim után. De aztán megpróbáltam úgy felfogni, hogy a csaj egy lúzer,és én vagyom a nyerő! Mert a pasi az enyém, akármennyire is teper! :-P És jól kiröhögtem. Jót tett nekem :-)

17. 77f3c7facb (válaszként erre: 15. - Kangaroo)
2010. jan. 10. 20:38
vilagos minden!szerintem azert nem akarja leosztani a csajt ,vagy szolni neki mert a haverjanak a huga..bar ez nem mentö ok hogy ne lehesen eligazitani!a baratom mar reg lezarta azt a akapcsolatot!nem ertem miert nem allitja le!azt mondta nem erdekli azert nem is reagal semmit ra vissza!lehet nekem is lekene hogy szarjam.hameg megiscsak beleszarik a csaj a levesbe akkor ugyis mindegy volt az egesz vagy?
16. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2010. jan. 10. 20:35

szegénykém. Én gy ideig ugyanebben a cipőben voltam. Eszméetlenül szép csajról van szó, akivel 3 évig együtt volt. Kiderült hogy idegileg labilis, és durva dolgokat csiált. Úgyhogy "tapasztalat", veled van, nem is kevés ideje. Próbálj bízni benne, és ne féltékenykedj:9 Téged szeret:)

Jaaaa, és éljenek az idegbeteg exek :D:D:D

2010. jan. 10. 20:32
Visszaolvastam amit írtam, eléggé össze-vissza szöveg lett! Ha nem világos, szólj, és átfogalmazom! :-)
2010. jan. 10. 20:31
Én szólnék a helyedben pasimnak, hogy ha nem jelent neki semmit a lány, akkor rázza le. Teheti kedvesen, durván, ahogy akarja, de engem zavar, és kész! Ha lerázza, tényleg nem jelent neki semmit. De ha nem akarja, akkor...
2010. jan. 9. 11:50
vannak olyan emberek akik ugy töltödnek fel,ugy erzik magukat nönek csabitonak stb.. ha mas agyat tudjak huzni emailben smsben es akkor a legizgibb ha egy parkapcsolatba lehet beleturni a hab a tortan mar csak az ha az a volt pasija.v a volt csaja..es az se szamit ha nem valaszol..mert bekepzeli hogy biztos azert nem valaszol jlenkezik mert terrorba van stb..
2010. jan. 9. 11:44
eddig ra is biztam,nem tett semmit.de ez az egesz kezd mar idegesitö lenni...az en volt pasiaim se zaklatnak..nem ertem hogy mi jo ebbe az ex b.nönek...de sejtem..
11. 40163fd81d (válaszként erre: 7. - 77f3c7facb)
2010. jan. 9. 11:12

Semmit.

Rábíznám a barátomra,hogy tegyen belátása szerint.

10. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2010. jan. 9. 11:11

Pfff:(((


Ez az egész nem a barátod exéről szól,nem is a féltékenységről,egyszerűen annyi lenne a dolgod,hogy rendbe tedd az önbizalmad,ami valszeg nem 2 éve ment tönkre,hanem már ki tudja mikor.

2010. jan. 9. 11:06
sziasztok...
2010. jan. 9. 00:02
valszeg a 9hónap alatt amíg rád várt sem tett cölibátusi fogadalmat,és ezeket nincs is jogod felhánytorgatni hiszen neked meg pasid volt. már megbocsáss de neki lenne oka kételkedni benned,ahogy mindkét fiút az orruknál fogva vezetted
2010. jan. 8. 23:09

sziasztok..


es ha a baratod volt exe meg evek multan is hivogatja smst irogat a baratodnak.igaz a baratod nem foglalkozik vele es nem is valaszol,de a csaj nem kapcsol nem veszi eszre magat.ilyenkor mit tennetek? ebben a cipoben jarok..

2009. jan. 8. 14:03
köszi szépen a bíztatást! megnyugodtam:) és közben a barátom is megnyugtatott:)
2009. jan. 8. 14:01
Igy van!Ne haragudj,hogy ezt mondom de nincs is rá jogod mérges légy rá.Neki csak egy csók volt,vele szemben te még hónapig együtt voltál a barátoddal és gondolom nem csak csók volt.És hidd el mostani barátodnak nehezebb lehetett mint neked és ö volt aki jobban szeretett mint te.Volt 1 mondatod idézem"Ha engem szeret akkor miért van más lánnyal, miért keres mást? "Ezt a kérdést nem tetted fel magadnak ha te is szeretted,hogy tudtál mással lenni olyan hosszú ideig még.És miért keresett mást?Gondolom megunta a 9hónap várakozást.De azt mondom neked felejtsd el a lányt sőt ha ugy veszük neki köszönheted a barátod.Mert lehet ha nincs ez a csók te még mindig a régi barátoddal vagy..És mi sem bizonyitja jobban,hogy a mostani szeret,hogy képes volt 9hónapot várni rád,ugy hogy közben tudta mást ölelsz,csókolsz,stb....:D.Volt egy csók és azt is öszintén elmondta.Mi ez ha nem öszinte szerelem??
2009. jan. 8. 13:56

Szia!

Talán titokban, nagyon óvatosan, hogy ne derüljön ki semmi, kitudakolhatnád valahonnan a másik csajszi körülményeit. Az is lehet, hogy neki már esze ágában sincs a Te párodtól valamit is akarni, vagy boldog párkapcsolatban él és akkor picit talán Te is megnyugodnál.

Egyébként sincs sok értelme ezen agyalni, élvezd, hogy végre együtt lehetsz VELE, akit annyira szerettél volna!

2009. jan. 8. 13:54
Szerintem az elég bizonyiték, hogy veled van a barátod már 2 éve, és nem azzal a lánynal keresi a kapcsolatot, ha azt mondod, hogy egyáltalán nem kommunikálnak és nincsenek kapcsolatban. Lehet, hogy amikor te vacilláltál a két pasi között, ez a mostani barátodnak ugy jött le, hogy te nem szereted őt, ezért keresett vigaszt annál a lánynál, annál is inkább, hogy hasonlit rád (lehet ez kicsit olyan volt neki, mintha veled lenne.) De látod, attol függetlenül hogy tul jó nő a másik, mégis téged választott a pasi, téged szeret, veled van, és a szerelem egyáltalánn em attol függ, hogy valaki mennyire jó nő. Gonodlj arra, hogy ti 2 éve boldogok vagytok együtt, és ha eszedbe jut az a lány, azonnal minnél hamarabb gondolj másra, ne hagyd hogy a gondolataidba férkőzzön. Meglátod, egy idő után megszokod, hogy nem is gonodlsz rá annyit! mert felesleges, csak magadat kinzod vele!!!
2. pemete (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2009. jan. 8. 13:50

Hát ezt nem értem mi a fenéért foglalkozol vele! Boldogok vagytok, szeretitek egymást. Mi kell még?

Ne foglalkozz ilyen dolgokkal. Ami volt elmúlt. Egyébként sem voltatok együtt akkor, úgyhogy nyugodtan megtehette. Lezárta, téged szeret, te kellesz neki. Elégedj meg ezzel, és legyetek nagyon boldogok:)

2009. jan. 8. 13:47

Szeretem, bízom a barátomban, csak a lányban nem. Túl kedves, túl szép, túl... JÓ NŐ. A mostani barátommal nem indult valami fényesen a kapcsolatunk, vonzódtunk egymáshoz, de nem tehettünk semmit mert nekem volt barátom akkor. Nem tudtam lépni, nem tudtam hogy kit válasszak. 9 hónapig húzódott el a dolog, és a srác bejelentette hogy szeret,de ha nem tudok dönteni akkor hanyagolni fog. Persze én voltam a hibás, mert ígérgettem hogy elhagyom a mostmár régi barátomat, de mégsem léptem semmit. A vonzalom a srác felé pedig egyre erősödött, teljesen belézúgtam. De egy lány a közelébe férkőzött, akire azt mondta a srác hogy nagyon hasonlítunk.A srác pedig elmondta hogy egy bulin csókolózott ezzel a lánnyal. Összeomlottam. Ha engem szeret akkor miért van más lánnyal, miért keres mást? Közben pedig énis ugyanezt csináltam mint ő, a srác szemszögéből nézve.

Ezután erőt vettem magamon, és szakítottam az akkorival és összejöttem a sráccal. Próbáltam lenyelni a bulis dolgot és új lapot kezdeni.

2éve teljes boldogságban együtt vagyunk, de azt a lányt még mindig nem tudtam kiverni a gondolataimból. Iwiwen megnéztem és tényleg hasonlítunk. Szerencsére barátommal egyáltalán nem beszélnek és nem is tartják sehogy a kapcsolatot.

Tudom nem kéne így éreznem, de segítsetek, mit tehetnék hogy elfelejtsem? Hiú vagyok úgy érzem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook