Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tanuljak meg elfogadni dolgokat másoktól? fórum

Hogyan tanuljak meg elfogadni dolgokat másoktól? (beszélgetős fórum)


18. jersseygirl (válaszként erre: 16. - Lehoagi)
2010. márc. 31. 07:57
Legikább semilyen kapcsolatban nem vagyunk:) Vagyis én14 eves korom óta vagy kollégista voltam vagy albérletben éltem most meg itt vagyok Amerikában apuval kb fél éve beszéltem utoljára anya néha megkérdi hogy vagyok de egyébként semmi de valahogy fel sem tünik mindig így volt. Hát én ismerem Csernust könyvem is van tőle de sajna ez most kilőve míg itt vagyok. Azért köszi :)
2010. márc. 31. 07:51
Azért nem kell sajnálni:) Rendes életem van sőt megtanultam nagyon hamar magam erejéből megteremteni mindent csak most hogy új helyzetben vagyok egyre kellemetlenebb hogy vannak akik segíteni vagy adni akarnak nekem valamit önzetlenül Nekem meg reflexszerüen jön hogy nem köszönöm. Még magamat is hülyének nézem nemhogy mások. :-s Ezen próbálok változtatni de nem sajnáltatni akarom magam csak gondoltam itt egy kis megerősítét kapok vagy ilyesmi :)
2010. márc. 31. 07:47
igen ez valóban nehéz lesz. Most vajh milyen kapcsolatban vagy a szülőkkel!??! Leginkább velük kéne tisztázni v. nem marad más hátra, mint Imrénk, a Csernus! Ne nevesstek ki, állati korrekt az ember! Az ilyen problémákra gyárilag működik! szép napot mindenkinek!
2010. márc. 31. 07:41
sajnállak! :(
14. jersseygirl (válaszként erre: 12. - 3a92f8d690)
2010. márc. 31. 07:15
:)
2010. márc. 31. 07:12
Köszönöm :) én is kívánok mindegyikőtöknek egy szuper mosolygós napot! Igazatok van próbálkoznom kell :) idővel talán hozzászokok :)
12. 3a92f8d690 (válaszként erre: 8. - Jersseygirl)
2010. márc. 31. 07:10

Semmi baj nagyon kis szerénynek tünsz.Nekem hogy 3-an voltunk tesók pedig az a bajom hogy semmit sem tudok megköszönni sőt inkább irígy vagyok és elégedettlen nem vagyok jószivű mert gyerekkkoromban még 1 zacskó cukron is meg kellett osztozni és ezért olyan kis haramia vagyok szeretek mindent kihasználni.


Szóval így leírva belőled a szerénységet belőlem a gyerekkorom tudom hogy az de belőlem azt váltotta ki hogy nem vagyok adakozo kedvű.pl este elosztottam ez mániám 3-3 sajtot és meg id etttem párom pedig megevett2 dbot maradt neki 1 és nekem akarta adni ilyenkor kicsit szényenkezem...meg mindig azt nézem melyik a nagyobb hogy az maradjon az enyém pl 1 alma.-SS

11. juti42
2010. márc. 31. 07:09

Anyósomtól tanultam : Ha adnak fogadd el, ha ütnek szaladj el!

Ha jár valami, tessék csak elfogadni, mert az nem könyöradomány, hanem igenis jár!!!(Nem csak neked, hanem másnak is)

Szurkolok, hogy sikerüljön.:D

2010. márc. 31. 07:07
Te Drága! Ha adsz valamit, szeretetből adod. Ha kapsz, azt is. Ez nem bartelkereskedelem! Na nem bántásként, csak fogadd el, hogy természetes dolog, ha gondol Rád, mert fontos vagy neki. Megyek, mert el fogok késni a munkából. Legyen szép napod! :))
2010. márc. 31. 07:05

Szia!

Nem elsősorban te tehetsz erről, ez ennél sokkal mélyebben van eltemetve benned. A gyermekkorodban vannak a gyökerek, mert így lettél "bekódolva" szüleid által. Nem lesz könnyű, de most már gondolj nyugodtan csak magadra, legyél kicsit jobb magadhoz!! Ne vond meg magadtól a jót, és semmit ami jár neki. Így van, van egy mondás, elöttem már leírták:" Ha ütnek, szaladj el, ha adnak fogadd el!!"

Én nem szégyellek semmit elfogadni, legyen az használt ruha a a gyerkőcnek, vagy nekem...

Nem olyan világot élünk ma, sajnos, hogy ezt megtehetjük:(

Sok sikert neked, és ha adnak, fogadd el, ami jár, az jár, és nem csak másnak, neked is!!

Stream.

2010. márc. 31. 06:51
 èn is ilyen vagyok ès nekem is szerencsèm van a párommal ennyi szeretet mèg nem tapasztaltam előtte :) ez mondjuk jó tudom hogy benne bízhatok bármit megtenne értem bármikor csak neki meg pont ezért nem akarok nehézséget okozni soha és mindig úgy érzem ha segít vagy ad nekem valamit rögtön viszonoznom kell még ha szülinapi meglepetésről van is szó meg bocsánatot kérek tőle.Hmm most így leírva már elég betegesnek tünik :-s
7. Rozália (válaszként erre: 5. - Jersseygirl)
2010. márc. 31. 06:43

Bocsi, közben elkódorogtam....:)


Mindenképpen oda kell figyelned, mert így anyagilag is és egészségileg is sokat ártasz magadnak. Gondoljál arra, hogy neked ezek a dolgok JÁRNAK!! Nem szülői ajándék, amit aztán az emberre rákiabálnak. (Ezt én is megtapasztaltam, nekem mindig azt mondogatták, ha kaptam valamit, kíváncsiak lesznek, hogyan fogom meghálálni....)

2010. márc. 31. 06:41
Hidd el sikerülni fog! Nekem a nagyon aranyos párom segít ebben, mert amikor összekerültünk, én még mindig tele voltam gátlásokkal. Mindig mindent megkérdeztem, lehet-e. Ő ezen mindig kiakadt, merthogy felnőtt, kereső nő vagyok, dönthetek magam is. Mégis a mai napig mindent mekérdezek tőle. Ezt még ki kellene nőnőm, de olyan nehéz.Ne add fel! Sikerülni fog!:)
2010. márc. 31. 06:31
ühüm én is ezt mondogatom magamnak egyenlőre sikertelenül 
2010. márc. 31. 06:26
Ó! Hát légy tudatosabb, és igenis fogadd el azokat a dolgokat, amiket azért kínálnak, hogy Te jobban érezd Magad!Tudod, van az a régi-régi mondás: Amint adnak, el kell fogadni! Én is olyan sokára jutottam el odáig, hogy elfogadom, hiszen azért adják, mert szeretnek. Tudom, nagyon nehéz levetkőzni azokat a beidegződéseket, amikben felnőttél/felnőttem, de hidd el, menni fog. Csak egy picit akarni kell!
2010. márc. 31. 06:18
Hmm nehéz gyerekkorom volt sok testvérrel soha nem kaptam semmit a szüleimtől ami után ne hajtogatták volna hetekig milyen szerencsés vagyok. Most felnőttem és egyszerüen nem tusok elfogadni semmit. A munkámban nem használom ki a juttatásokat amik járnak inkább a saját pénzemből veszem meg őket magamnak. A barátom lakásán csak hétvégente vagyok meg amikor szabadságom van mégis fizetem neki minden hónapban a fele lakbért hiába mondta hogy nem kell. Amikor a főnököm azt mondja hogy sokat dolgoztam pihenjek egy kicsit mosolyogva mondom hogy nem köszönöm rendben vagyok közben meg majd öasze esem az éhségtől. És ez csak pár dolog. Tudom ez az én hibám de egyszerüen rettegek attól hogy rámkiabálják.
2010. márc. 31. 06:13
Mire gondolsz?
2010. márc. 31. 06:09
Hogyan tanuljak meg elfogadni dolgokat másoktól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook