Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan találhatnám meg egyik régi volt ismerősömet? fórum

Hogyan találhatnám meg egyik régi volt ismerősömet? (beszélgetős fórum)


10. b4c06bc553 (válaszként erre: 4. - B5d54458e5)
2011. szept. 26. 12:49

A postás meg fogja találni, ha a házszám hibás.

Nekem egy kis barátnőm elfelejtette az utcát is...ezért írt a borítékra egy üzenetetet, így kezdődött:

"Drága Postás bácsi! ...." :)

2011. szept. 25. 21:17
Vidéki ismerősöket mi a helyi polgármesternél érdeklődtük meg és nagyon szívesen segítettek, adtak felvilágosítást... Érdeklődj a helyi, vagy kerületi főpolgármester hivatalnál....
8. gyöngyszemü (válaszként erre: 6. - Aville)
2011. szept. 25. 21:15
Nem engem keresel :-)))) Szabó ...
2011. szept. 25. 16:35
Hátha van drótos telefonja,nézd meg valami telefon könyvben.Én az IWIW-n találtam meg az unokatestvéremet,általános iskolai osztálytársamat.Próbálkozni kell.
2011. szept. 25. 16:20

Én is ugyanígy vagyok. Csak az én ismerősöm Szabó, és a keresztneve is elég gyakori név... Én már úgy vagyok vele, h sokat gondolok rá, hátha akkor bevonzom, mert sehol sem találom. :)

Remélem, h előbb-utóbb sikerül. :D

2011. szept. 25. 16:18
Derítsd ki a pontos címét és írj pár sort kézzel... :)
2011. szept. 25. 15:59
Hát közös ismerős sajna nincs. a cimet tudom, kivéve a házszámot :(
2011. szept. 25. 15:46
Esetleg kérdez rá közös ismerősöktől akikkel tartod a kapcsolatot....
2. anolianna (válaszként erre: 1. - B5d54458e5)
2011. szept. 25. 15:45

Háát... Nehéz!

De ha beirod a teljes nevét a google-be talán kiad valamit! Már persze, ha az iternetet rendszeresen használja!:)))

Még esetleg mobil-tudakozók, kisebb találati eséllyel T-Home tudakozó...

Apropó! Cimét tudod? Merthogy most látom, messze vagy ahhoz hogy felutazz hozzá, ezt irod. Akkor tudod a cimét, vagy csak sejtésed van róla, hogy körülbelül merrefele lakik?

2011. szept. 25. 15:33

Egyik napról a másikra eszembe jutott, jó lenne tudni h mi van vele.

Kerestem közösségi oldalon de nem találtam meg. Ahhoz meg sajnos messze lakom, hogy felutazzam hozzá, hogy megkeressem. Volt egy e-mail címe, amit tudtam, írtam neki, de még nem válaszolt. Hogyan tudnám még megkeresni?

Köszönöm az értelmes válaszokat és köszönöm a segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook