Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szoktatok manifesztálni? fórum

Hogyan szoktatok manifesztálni? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. jún. 1. 09:52
Beleélem magam.
2023. máj. 31. 20:27
Ez a manifesztálás az egy akkora baromság... Ha ez így működne csupa boldog sikeres ember élne a földön.
51. 2db865c142 (válaszként erre: 50. - 2db865c142)
2021. júl. 7. 06:25
*Elem a sorsomat
2021. júl. 7. 06:24
Már semmit nem manifesztálok. Hanem elfogadom. Ami megy menjen ami jön jöjjön... kérem a sorsomat tudják odafent hogy mi a dolguk. Az isten nem én vagyok csodát tenni nem tudok..
49. Scherlock (válaszként erre: 41. - 6f18f6fd9c)
2021. júl. 2. 11:53

Ne add lejjebb az álmaid!


Úgy vagyok vele: mindenből a legjobbat. 😉✌️

48. _Berry_ (válaszként erre: 34. - Bless the child)
2021. júl. 2. 10:50
Ugyan, az ember nem is gondolná, de az univerzum nagyon kreatív tud lenni. Pl. lehet, hogy találnál egy nyertes szelvényt egy könyvben, ha pl. jársz könyvtárba. Vagy egy pénztárcát, amiben se név, se cím, de ott a szelvény.
47. syria (válaszként erre: 1. - Nikike3)
2021. júl. 2. 10:32
Van az a mondás, hogy „Vigyázz mit kívánsz, mert megkapod!” Ez nálam működik. Nem tudom, hogyan csinálom, (nem hókuszpókuszolok) de előbb, utóbb (van, hogy csak évtizedek múlva) de megkapom. Persze amit lehet, meg is teszek érte. Működik az is, hogy: „Ne félj semmitől, mert az garantáltan bekövezkezik!” Ez már nehezebb, mert le kell győzni a félelmet, s az nem mindig egyszerű.
46. PöttyösPanka (válaszként erre: 45. - Bless the child)
2021. júl. 2. 09:24
:D
45. Bless the child (válaszként erre: 42. - PöttyösPanka)
2021. júl. 2. 09:08
Megdumáltuk:)
44. 6f18f6fd9c (válaszként erre: 43. - 71ddaa07fa)
2021. júl. 2. 08:44
😂
2021. júl. 2. 08:43

Megfogom a markommal a micsodámat és a Gábor Áron rézágyúja nevezetű népszerű dalocskának az ütemére le föl rángatom rajta a bőrt.

Ja bocs az a maszturbálás. Akkor nem tudok a kérdésre válaszolni. :))

42. PöttyösPanka (válaszként erre: 34. - Bless the child)
2021. júl. 2. 08:39
Kihívás elfogadva? :) Nem tudhatod, amíg nem próbáltad. Szerintem egy próbát megér. 5 nap múlva várunk vissza az eredménnyel :D De 10% az enyém :D
41. 6f18f6fd9c (válaszként erre: 38. - Scherlock)
2021. júl. 2. 07:40
No, én láttam tegnap egy Ferrarit, megdobhatna vele az univerzum. De ha nem is Ferrari, akkor megelégszem egy amerikai izomautóval.
40. ariana (válaszként erre: 31. - Amaunet)
2021. júl. 1. 20:32
Az miért lenne hatásos, mikor más akaratát írja le ,nem amit ő szeretne?
39. ariana (válaszként erre: 37. - 848b1daa4b)
2021. júl. 1. 19:44

Nem biztos. "A legtöbb ember kihasználatlan eszköze a vizualizáció. Dr. Biasiotto, a Chicagói Egyetemen, 1996-ban kutatást végzet, amiben bemutatta a vizualizáció erejét. Kosárlabdázókat osztott 3 csoportba. Az első csoport a szabaddobásokat gyakorolta mindennap egy órán keresztül, a második csoport a sikeres szabaddobásokat vizualizálta szintén napi 1 órán keresztül, a harmadik csoport pedig semmit sem csinált.


30 nap után tesztelték a játékosok szabaddobási hatékonyságát.


Az első csoport (akik gyakoroltak) 24%-ban javultak a szabaddobásban.

A második csoport (akik vizualizáltak) 23%-ban javultak a szabaddobásban.

A harmadik csoport (akik nem csináltak semmit) nem is javultak a szabaddobás eredményességében.

Bár a harmadik csoport eredményei nem megdöbbentőek, elgondolkodtató, hogy az a csoport, amelyik csak vizualizálta a sikeres szabaddobásokat, csak egy százalékkal van lemaradva attól a csoporttól, akik fizikailag gyakorolták a szabaddobást. Ez a tanulmány és hogy a vizualizációt a világ legjobb sportolói is használják, elég bizonyíték arra, hogy igenis működik.


Tehát, ha te is létre akarsz hozni valamit az életedben, akkor kristálytiszta képet kell alkotnod arról, hogy fog kinézni az a bizonyos dolog. Amikor ezt megteszed, létrehozol egyfajta tervrajzot, amelyre hivatkozhatsz. A legfontosabb, hogy a lehető legélénkebb, legpontosabb módon jelenítsd meg magad előtt."

38. Scherlock (válaszként erre: 29. - Nikike3)
2021. júl. 1. 19:31

Ha visszanézek a kacskaringós életutamon, azt kell mondjam, hogy olyan álmok váltak valóra, amit igazán magam se hittem.


Első teremtésem egy Jim Morrison-os póló volt.

Gimis voltam, megyek haza, kirakat, nézem, és a vágy, hogy kell nekem, akarok ilyet. Otthon anya meséli, hogy a mama apunak vette, csak neki nem tetszik, ha gondolom... Bakker! Óra se kellett hozzá.:)


Hiszem, vallom, hogy ez egy nagyon gondosan összerakott Univerzum.

Amire tiszta szívedből vágysz, és nem árt másoknak, azt szinte azonnal megkapod.


Egy titok van: NINCS TITOK.:)


Csak hinni kell abban, hogy megkapod. ;)


Boldog teremtős napokat!

37. 848b1daa4b (válaszként erre: 36. - Ariana)
2021. júl. 1. 19:30
Ha a cselekvést kiveszed, úgy elég nehéz lesz az átlagembernek.
36. ariana (válaszként erre: 33. - Globus)
2021. júl. 1. 19:12
Hát persze hogy nem lett eredménye, mivel a sikerhez több minden kell.Szándék, vizualizáció, és cselekedet.
2021. júl. 1. 17:06
Legnagyobb baj a vonzás törvényével, hogy kihagyja a lényeget, szóval a sikerhez igenis lépéseket kell tenni. Ha meg akarok tanulni valamit (mondjuk egy nyelvet), ahhoz nekem áldozatokat kell hoznom. Munka előtt/után nem ülhetek be a tévé, internet elé; tanulnom kell. Persze ez a titokban nincs kihangsúlyozva, pedig a siker áldozatokkal jár. Ezek a pozitív gondolkodással kapcsolatos idézetek, meg könyvek csak arra jók, hogy elaltassák az embert, a tömegeknek szólnak akik nem hajlandók saját magukért felelősséget vállalni.
34. Bless the child (válaszként erre: 25. - Nikike3)
2021. júl. 1. 16:48
5 napon 55x leírom, hogy milliárdjaim vannak, attól meg azt a lottót fel kell adnom, hogy egy kutya facányi esélyem legyen
33. globus (válaszként erre: 31. - Amaunet)
2021. júl. 1. 16:48

Volt ilyen régen, különösen a házi feladattal kapcsolatban. De azt büntetésnek hívtuk.

Egyikre különösen emlékszem, az élővilág-lecke végén kb. 8-10 cm széles szöveg úgy kezdődött, hogy "következő órára hozz magaddal..."

Miután senki nem vitt, nyilván a leckét nem olvasta el. Ezt a bekezdést 50x kellett leírnunk.

Szerintem nem lett eredménye, max. annyi, hogy megutáltuk azt a tanárt.

32. Guruljka (válaszként erre: 25. - Nikike3)
2021. júl. 1. 16:42
Amit akarok, azt elérem,ehhez nem kell füzeteket teleírnom.
31. Amaunet (válaszként erre: 25. - Nikike3)
2021. júl. 1. 16:35

Az, ha Pistikével a tanítónéni leíratja 100x, hogy "Nem firkálok a falra", szerinted mennyire lesz hatásos?


Hagyjuk már ezt a bohóckodást! Felnőtt ember vagy?

30. perzsacica (válaszként erre: 25. - Nikike3)
2021. júl. 1. 14:54
Kb, mint az újságok napi horoszkópjai.
2021. júl. 1. 14:53
De igazából bármilyen siker történetét szívesen olvasok vonzás törvényevel kapcsolatban. Mit sikerült elerni illetve hogyan. :)
28. _Berry_ (válaszként erre: 25. - Nikike3)
2021. júl. 1. 14:52
Neked mi jött be?
27. Piroska52 (válaszként erre: 25. - Nikike3)
2021. júl. 1. 14:47
Na ugye hogy le lehet irni értelmesen is.
26. Piroska52 (válaszként erre: 24. - Bless the child)
2021. júl. 1. 14:45
Eredetileg nem jött volna haza, csak a következő hétvégén.
2021. júl. 1. 14:41
Én azon vagyok megdöbbenve h ennyire nem ismert ez a szó abban az értelemben amibe én gondolom. Pedig youtubeon is van fent egy csomó videó ezzel kapcsolatban, gondoltam hátha megosztotok velem tapasztalatokat is. Pl van a 5x55 manifesztacio ami azt jelenti h 5 napon keresztül leirod 55 szor a vágyott dolgot jelen időbe mintha már megvalosul volna. Az ilyenekre létrem volna kíváncsi hogy kinek hogy jött be illetve melyik fajtája.
24. Bless the child (válaszként erre: 23. - Piroska52)
2021. júl. 1. 14:40
Ez telepátia. A rakott krumpli felelesztette az anyai szeretetedet és rákacsolódtál Évi béta hullámaira. Így Évi tudta, hogy haza kell mennie. Mondjuk egyszerűbb lett volna felhívni😂😂😂😂😂
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook