Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan szoktatok le az esti evésről? fórum

Hogyan szoktatok le az esti evésről? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 7. 15:26

Én mindig azt mondom, megvár a kaja reggelig... meg amúgy is, én fordítva működök. Én reggel vagyok a legéhesebb. :D


Ha mégis megéhezem éjjel, akkor sem szabad ennem, mert akkor hányingerrel ébredek és nem is alszom ki magam. Ez eléggé elrettent a hűtő esti kifosztásától.


Ha minden kötél szakad, egy-két keksz, vagy joghurt azért nem árt meg.

2010. szept. 6. 16:35

Én nem taktikáztam, max annyit ha rámjön az éhség iszok vizet.Meg is szoktam.

Először 6-ig nem ettem, most már 5 után nem.

2010. szept. 6. 09:15
Mától megpróbálok én sem enni 6 után. Mindig este eszem a legtöbbet értelmetlenül (nasi a tv előtt, stb), megpróbálom ezzel kihúzni a dolog méregfogát :)
2010. szept. 5. 17:55
Sehogy.
2010. szept. 5. 09:34
Ha nem vacsorázom, éjszaka éhes vagyok és nem tudok aludni. Amióta testkontrollosra vettem a vacsorát is- csak szénhidrát: vajas kenyér sok zöldséggel-, még egy kis jégkrémezés is belefér, sőt, az utolsó két kilómat is leadtam. Igaz, arra figyelnem kell, hogy napközben rendesen egyek, mert ha a délelőtti gyümölcsözés kimarad, vagy szerényebb az ebéd, estefelé gyorsabban ürül a hűtő. :-)))
2010. szept. 4. 19:20
Nekem is annyi volt, hogy elhatároztam, hogy este 6 után nem eszek. Amúgy, ha sikerül legalább egy hétig kibírni, akkor utána összébb húzódik a gyomrotok és már nem is fogjátok annyira kívánni a kaját. Na ehhez persze az is hozzá tartozik, hogy ne egyetek folyamatosan, megállás nélkül egész nap, mert akkor az egész nem ér semmit. Mi célból kérdezed ezt!
14. Gigi13
2010. szept. 4. 15:39
azért aszkéta én sem vagyok,ha a csajokkal este rágicsálunk egy kis mogyit,nem szenvedek... de egyedül nagyon könnyen kibírni!!!
13. Gigi13
2010. szept. 4. 15:37

elkezdtem...: NEM ENNI este 5 után, ennyi.

2-3 nap alatt megszoktam..

12. d7ffe12db2 (válaszként erre: 11. - Mandulacska2)
2010. szept. 4. 13:31
A stressz az nagy ellenség. Én is stresszes, vagy feszült voltam, akkor kívántam a leginkább enni. Olyan feszültségoldó, pótcselekvésféle az evés ilyenkor.
2010. szept. 4. 13:18
Hát nekem ez nem megy. Én is mindig este vagyok a legéhesebb. Egyértelműen a stressz, fáradtság miatt. És hiába ettem délben meleg ételt, este ugyanúgy meleget kívánom. Olyan megnyugtató. Tudom, hogy ez pótlék. Persze 1 hónapja már mozgok rendszeresen, de sajna az nem elég. :((((
10. 2104cc91e8 (válaszként erre: 6. - Tóth Ádám)
2010. szept. 4. 12:54
Köszönöm szépen !
2010. szept. 4. 12:50

Sziasztok!

Én is pár napja kezdtem,hogy 5-6 között eszem a vacsit!

Akkor sima ügy,ha megyek edzeni(8-ra járok), viszont ha nincs edzés,kicsit necces,de a cél érdekében mindent!

REmélem hamarosan rááll a szervezetem,megszokja az új felállást! :)

8. ariadna (válaszként erre: 7. - Bucimami)
2010. szept. 4. 12:21

Mondjuk este 6 még belefér!

De akkor is csak fehérje, jó ha egy papig bírom!

2010. szept. 4. 12:17

Szerintem azért, mert a napközbeni teendők miatt a gyomorban keletkezett görcs este enged ki. :-)

Nálad hány óra ez az este? Mert nálam van vacsora ( fél 7 és 8 között ), meg "vacsora plusz", kilenc után. És általában ez utóbbi problémás...:-)

2010. szept. 4. 12:16
Írjátok be a google-ba...Első találat.
2010. szept. 4. 12:15

Én is elhatároztam magam amikor elkezdtem pocakosodni. 6 után nem ettem semmit, maximum egy fehérjedús turmix.


Mindig a reggelre koncentráltam, hogy akkor majd degeszre ehetem magam. :o) Csak hát reggel meg sosem annyira éhes az ember.

2010. szept. 4. 12:04

EGyszerűen csak eldöntöttem, hogy nem eszek este:D:D

Néha-néha azért becsúszik valami, de elég jól bírom:)

2010. szept. 4. 12:03
Mi a párommal azt próbáljuk betartani, hogy hat után nem eszünk, és pont ezért előtte esszük meg a vacsorát. Így valahogy ki lehet húzni, na meg ez a lefoglaljuk magunkat dolog is működik. Sajnos még nem minden este tudjuk betartani. :p Pláne, ha a szülőknél vagyunk vendégségben, és mindig hat után készül el a fini vacsora. :D
2. Zezi
2010. szept. 4. 11:58

Szia!

Én elfoglaltam magam mással. Na meg napközben próbáltam jóllakni, hogy estére ne legyek már éhes. Ha mégis megéheztem akkor inkább ittam vagy megettem 1 almát. 1-2hét alatt sikerült.

2010. szept. 4. 11:50

Akinek már sikerült, milyen taktikája van?

Egyáltalán miért este a legjobb enni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook