Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan szoktathatom le a 11 hónapos lányom a harapásról? fórum

Hogyan szoktathatom le a 11 hónapos lányom a harapásról? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 15. 08:20
Már rég nem harap:) A több rászólás meghozta a hastást:)
2010. dec. 14. 14:21
Nem lehet,hogy jön a többi foga,és emiatt harapdál!Próbáld meg a rágókát..
2010. nov. 21. 22:48
Az én lányom a cicit csak akkor harapja, ha nem jön úgy a tej belőle, ahogy ő szeretné, ill. ha már befejezte és nem kell neki több. Én nem túl erősen fel-felsikoltottam, ill. egyszer hangosan, mert elbambultam, s akkor tényleg nagyot harapott. Érti, hogy fáj, már nem harap durván, és minden negatív reagálásom után több idő telik el a következő harapásig, ill. egyre kisebbeket harap.
8. a360345bdd (válaszként erre: 7. - 6f7563ce7e)
2010. aug. 21. 08:44

Igen, nálunk is az utánakap esete forog fönn.

Bimbóvédővel nem tud szopni, ez sem megoldás. És igazán az zavar, hogy bárhol megharap, ha átölelem a vállam a célpont, ha kézen fogva sétálunk a kezem stb.

Biztos, hogy nem akarja magát elválasztani.

Tegnap éjjel is megharapott, cici el és gyorsan kutyultam jó éjt papit. Bekanalazta és addig gurigattam a bölcsőben míg el nem aludt. A következő ébredésnél cicit kapott, de meg sem próbált harapni.

Ennél a módszernél maradok, ha harap cici el, más kanalas lehetőség színre lép. Talán 5-6. alkalommal összekapcsolja a cici elkobzást a harapással.


Ja igen, a kiabálás, sikítottam és megijedt. Ekkor csuklani kezdett és visszapattant a cicire.

2010. aug. 20. 22:54

a rákiáltás nem durva, nagyon is hatásos!!!

nekem ár 2-nél bejött + tüntetőleg eltoltam, szomorú arcot vágtam, masszíroztam stb..

egyébként ha jól van a szájába a mell nem tud harapni

engem akkor haraptak amikor engedték volna el, de még utána kaptak

hát nagyon fájt, de 1-2x csinálták csak

2010. aug. 20. 22:27
Szerencsére az én kisfiam szopi közben nem harap, de egyébként. Főleg a hasam és a vállam. Nálunk sem használt eddig semmi. Ha sírtam, ha nem. Visszaharapni? Az én harapásomat meg sem érzi, kacag rajta, nagyot nem merek.
5. 25117645d2 (válaszként erre: 4. - Szilvaaa)
2010. aug. 20. 22:11

Hú ez durvának hangzik, szerintem ezt nem próbálom ki.

Nálunk kúszik-mászik a szobában, és minden előzmény nélkül belém harap , ahol ér. Nem bántani akar, szerintem csak birtokolni. Semmi nem használt eddig.

- sírást imitáltam-kiröhögött

- eltoltam-visszajött

- visszaharaptam-nem értette

Még csak 1 foga van, mi lesz ha több lesz.

4. Szilvaaa (válaszként erre: 2. - A360345bdd)
2010. aug. 20. 21:36
Ilyen nekem a fiamnál volt 3 éve. Akkor azt tanácsolták, hogy egyszer nagyon kiabáljak rá (ez nem volt nehéz, mert annyira fájt). És bevált, mert soha többet nem csinálta, úgy megijedt szegény...:(
2010. aug. 20. 21:33

Engem a kicsi fiam akkor harapott meg, amikor már nem kellett neki a tejcsi. 9 hónapos volt, amikor elkezdett elutasítani. Én pedig csak próbálkoztam, próbálkoztam, és jól belémharapott. Az volt az utolsó szopizási kisérletem.

Viszont ő mást nem harapott ...

2010. aug. 20. 21:24

Hédi eddig a cicit nem harapta, de minden mást igen :(

Amikor harapott letettem és fél perc után vettem a karomba újra. Eleinte nagyon tiltakozott, most viszont rájött, hogy csak csendben várnia kell egy kicsit és ott folytatja ahol abbahagyta.

Ma már a cicit is harapja, sőt marja, ugyanis sikerült vér is fakasztania a tej mellett.

2010. aug. 20. 21:24
Hogyan szoktathatom le a 11 hónapos lányom a harapásról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook