Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan szoktassam rá 8 hetes kiskutyámat, hogy ne bent végezze el a dolgát? fórum

Hogyan szoktassam rá 8 hetes kiskutyámat, hogy ne bent végezze el a dolgát? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
13. ében11 (válaszként erre: 9. - Brad)
2009. júl. 16. 18:19

a rácsapásra nem tudok mit mondani-inkább evés után levinném.és megdicsérném.

nekünk fiú kutyánk volt-ő beérte a 3-4 sétával.volt egy lány kutyánk ő többször jelzett hogy mennie kell-főleg ha valami felizgatta(játék,idegen),sokszor örömében is becsurgott-vele nem boldogultunk sajnos-az volt a baj hogy a tenyésztő egyáltalán nem foglalkozott a szobatisztasággal-nála a felnőtt kutyák is elvégezhették a dolgukat a lakásban-így a kiskutyák ezt látták.

12. 41e36cdb38 (válaszként erre: 9. - Brad)
2009. júl. 16. 18:19
Ne csapj a fenekére. Köszi a nevében is
11. Brad (válaszként erre: 10. - Ében11)
2009. júl. 16. 18:18
Remélem, mert nem tudok mindig foglalkozni vele...
10. ében11 (válaszként erre: 8. - Brad)
2009. júl. 16. 18:16

persze elfáradnak-egyik ismerősöm előszőr azt hitte beteg a kutya aztán rájött elfáradt a nagy játékban.:)

adj neki valami párnát, takarót,plüssállatot amihez hozzábújhat.és sűrű ránézhetsz, ha nem az ágyadban van a helye!megszokja nemsokára hogy egyedül van.

9. Brad
2009. júl. 16. 18:14

Jah, és a kajástálja mellé raktam újságpapírt, mert olvastam, hogy evés után el kell végeznie a dolgát és a lehető legközelebb kell rakni némi újságpapírt. De még egyszer sem használta. Mindig rohanok ha látom, hogy guggol(kislány), rácsapok a fenekére, felkapom és kiviszem az újságpapírra.

Remélem jól csinálom...

8. Brad (válaszként erre: 4. - Ében11)
2009. júl. 16. 18:13

jah, hát most mostam fel Domestossal. Már 5ször bepisilt és egyszer bekakilt.


Olyan érdes, folyton elalszik. Még nagyon fiatal, hamar kimerül. :)


Meg még sír is kicsit, de remélem ez abba fog maradni.


Olyan nagyon pici... :)

7. Brad (válaszként erre: 3. - Humor Helga)
2009. júl. 16. 18:11
Westi kutyus
6. Brad (válaszként erre: 2. - 62cc0f78ae)
2009. júl. 16. 18:11

Első emeleten lakunk, lakásban.


Mert olvastam, hogy fel kell kapni és ki kell vinni, ha látom, hogy keresi a helyet... de részünkről elég macerás lenne...

2009. júl. 16. 18:04
ja és dicsérd meg ha kint végzi el a dolgát!
2009. júl. 16. 18:04

szerintem is sokszor vidd ki a szabadba-otthon pedig fel kell takarítani utána, ha lehet fertőtlenítőssel és alaposan hogy ne érezze az illatát-ne akarjon újra oda pisilni.

nekünk eleinte volt a földön rongy újságpapír.de szépen beállt a séták ideje-levittük sűrűn és egy idő után jelzett is.így a rongyok újságpapír kezdtek eltűnni.

2009. júl. 16. 18:02

nálunk volt vagy egy hónap mire megtanulta, de azért utána is volt h becsúszott egy kis baleset! DE még a kutyapelenka segített és a napi 4 séta!


Milyen kutyid van??:)

2009. júl. 16. 18:00

Szia! 8 hetesen még nagyon korai, még sokáig lesznek "balesetek"! ennyi idősen még az anyakutya szokott takarítani utánuk.


Amúgy több dologtól is függ, pl. hogy kertes házban laktok-e, vagy emeleten. Próbáld meg minél gyakrabban levinni sétálni, vagy kiengedni, legyetek minél többet együtt kint!

1. Brad
2009. júl. 16. 17:54

Hogyan szoktassam rá 8 hetes kiskutyámat, hogy ne bent végezz el a dolgát?

Mennyi időbe fog ez kerülni, míg rászokik a szobatisztaságra?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook