Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan szépülhetünk a Hold segítségével? fórum

Hogyan szépülhetünk a Hold segítségével? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan szépülhetünk a Hold segítségével?

2010. nov. 21. 22:17
Ma telihold van? Vagy...? :)
2009. márc. 10. 15:05
Én így leszek szebb a Hold-tól :))
2009. márc. 10. 15:04
A Hold fényénél nem látszik milyen ronda vagyok. :))
2007. ápr. 16. 09:50
kösz az infot
7. Mókica (válaszként erre: 6. - Csillag75)
2007. ápr. 13. 12:58
szivesen!:D
6. Csillag75 (válaszként erre: 3. - Mókica)
2007. ápr. 13. 12:21
kösz az infót
2007. ápr. 13. 11:54

Én böjtölni szoktam a holnaptár segitségével, és tényleg sokkal könyebb olyankor. Volt, hogy úgy csináltam, hogy arra a napra nem javasolta a naptár a böjtöt..hááát,megszenvedtem rendesen. Vizsont ha akkor kezdtem bele mikor a holdnaptár is javasolta, könnyeddén kibortam a napot, nem voltam éhes,se ideges, se szédelgős. Pedig csak ittam egész nap, és mellette fizikai munkát végeztem.

Én hiszek ebben...

Sztörtelenitést,hajvágást ..stb még sose pontositottam ehhez....de lehet elkezdek komolyabban figyelni erre!

2007. ápr. 13. 11:45

Ezt olvastam már valahol,csak még sosem csináltam,úgyhogy nem tudom,hogy tényleg így van-e?

Valaki próbálta már?

3. Mókica (válaszként erre: 2. - Csillag75)
2007. ápr. 13. 11:44

találsz holnaptárat a neten...csak ird be a keresőbe és máris kiad több oldalt is!

pl

www.holdnaptár.hu


;)))

2007. ápr. 13. 11:01

Kedves Fruzsen!

a cikked tök jó, csak én sajna nem vagyok képben és nem tudom mikor van újhold....stb

leírnád nekem?

Előre is köszke!

2007. márc. 31. 13:41
Kevesen tudják de a természetben mindenre hatással van a négy holdfázis. Kihathat a hangulatunkra,a külsőnkre,és még a súlyunkat is nagyban befolyásolja. Ha a holdfázisokat figyelembe vesszük könnyebbé tehetjük a szépségünkért folytatott harcokat.
Vegyük sorra mit mikor érdemes csinálnunk.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan szépülhetünk a Hold segítségével?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook